Описание программы

Центральноєвропейський університет (CEU), розташований у Будапешті - міжнародно-визнаний, акредитований в Угорщині та США вищий навчальний заклад, що видає дипломи про вищу освіту за спеціальностями: Економіка, Охорона навколишнього середовища, Гендерні студії, Історія. Міжнародні відносини та Європейські студії, Міжнародне право, Дослідження та студії Середньовіччя, Філософія, Політичні науки, Соціологія, Дослідження націоналізму на національної свідомості, Державна політика, Математика. Офіційна мова викладання - АНГЛІЙСЬКА.

Для участі в конкурсі щодо вступу і навчання з отриманням ступеню магістра чи кандидата наук у CEU запрошуються студенти 4, 5 курсів ВНЗ, випускники ВНЗ, спеціалісти із стажем та досвідом роботи - усі бажаючі, що володіють англійською мовою та мають, щонайменше, диплом бакалавра.

Участь у конкурсі безкоштовна. Переможцям конкурсу в залежності від отриманих результатів надається повне фінансування (безкоштовне навчання, проживання, харчування та медичне страхування) або часткове фінансування.

Університет також надає гранти для викладачів ВНЗ та дослідників на відвідання літніх шкіл та семінарів з професійного розвитку.

Детальна інформація http://www.center-osvita.dp.ua/grants/bud/

Комментарии
Добавить комментарий
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта*:
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
Artem, 08.01.2011, 19:55
Добрый День !
Скажите пожалуйста что нужно чтобы участвовать в Этой программе .
Мне необходимо что либо написать зделать какой либо проект
Спасибо за ответ.
Оставить комментарий

Образование за рубежом в Днепре (Днепропетровске), а также вузы в Днепре (Днепропетровске), колледжи и техникумы в Днепре (Днепропетровске), курсы в Днепре (Днепропетровске), репетиторы в Днепре (Днепропетровске), тренинги в Днепре (Днепропетровске), работа в Днепре (Днепропетровске)

Обратная связь