Направления обучения
Оценка посетителей
(по 45 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

нормальний коледж що ви хочете
да не спорю там холодно і треба енки платити це єдина проблема
Але та викладачі добрі і класні я там на вчаюся 2 рік і норально там

,

Це просто жах! Холод не реальний, навіть літом, викладачі нарвані не всі звісно. Щось потрібно діяти. Дітям вбивають охоту до навчання і майбутньої професії. Пробують їх залякати зламати. За "н" платити сміх та щей по курсу долара було 30гр за енку а тепер 50гр бо бакс виріс. Батьки б'єм тривогу це наші діти.

,

директора і замів за хабар одноразово. вони сміються що поліція замість того щоб писати що це хабар як написано одним із членів комісії вступної компанії. пишуть що це плата за навчання - оце і поліція....

,

А я мрію, щоб завтра зранку прийшов і руїна замість коледжу була!!!!!!Вірю, раділи б усі без вийнятку)))))))

,

В цьому коледжі все платне, платимо за ті енкі, хоть та студенська рада давним давно могла їх відмінитти, дехто нехотів ставити над цим питання, наша голова пфф.. То не коледж то тюрма! добре шо на вулицю можна виходити, ато тікі цього нехватає і весь комплект! Свіду коледж няша, а побути там місяця 3 то повне пекло! Нікому несаветую туди поступати.

,

Наша родина в четвертому поколінні навчає дітей!!! Я не знаю, де на Волині ще є така атмосфера спокійна добра, а тепло ? Одягайте дітей і пишіть в Луцьктепло.

,

Коледж бомба, а смачні теплі булочки супер! А знайдіть заклад де тепліше? Різницю заплачу!!!!!!!!!!!!

,

Я-мама студентки. Плачу вам помісячно. Шокована умовами. За півтора місяця дочка лежала тричі в лікарні. Не було морозів -не було навіть елементарного тепла!!! Коли вже наістеся тими грошима??? Великошановні батьки діток, які цьогоріч вступатимуть до вузів. Прийдіть заздалегідь, почіпайте батарею.Загляньте в обідню перерву до великошановних пані, що поселилися на 2 поверсі! Зненацька! Бо я шкодую тепер, що ніхто не осмілився це писнути. Як чемодан зайовзаний, ваш коледж-і не кинути, і ручки нема, щоб далі нести...

,

Якби у вас не собачий холод і бухі преподи перевівся би точно з політєха. Бо мій кореш ще із школи забив болт на сесію, про учобу і мови нема....Да шо тут казати даже енки не поплатив!! !!Його перевели далі, чудіса якісь.А я вчився вчився, парився ше якимись рефератами і сесію завалив! Якби ви повиганяли усіх алкоголіків та запустили тепло, яб точно перевівся.

,

Був на курсах: холод собачий. Але викладачі приносили обігрівачі (защо велике. Дякую) столова так собі нема культури спілкування з студентами.Деякі викладачі дозволяли висловлювання не доречні бо слухачі курсів мали за 30 років надшкалт (що з гір спустились?) неприпустима етика спілкування. Невсім швидко зрозуміло. Але і є викладачі клас!

,

Є хороші викладачі,добросовісні.Та є і такі,які вимагають хабарі,занижують оцінку-просто завалюють заліки,екзамен.Та і вітатись з студентами....для них це вкрай важко!

,

Я навчаюсь в цьому коледжі і якщо не замерзну, то надіюсь здобуду свою вибрану професію. Одного не розумію, чого так холодно в коледжі, економія економією, але ми ж платимо за навчання не маленькі гроші. Прошу звернути на це увагу!

,

Насправді ситуація ще гірша, а про бакалаврат можна тільки одне сказати. Здирництво, небажання працювати належним чином та приниження підлеглих колег - ось і вся робота двох огидних жінок. Неабияк кайфую від того, що не знаходжуся в цьому тераріумі!!!

,

Я неабияк вражений ! Здивований тим, що усі хто тут скаржиться на керівництво коледжу, вважають вимагання хабарів другорядними порушеннями ....! На перше місце усі вони ставлять безпросвітню пиятику керівництва даного коледжу ....!!!! Судячи ж з попередніх коментів - то усі похвальні відгуки про цей учбовий заклад писало саме це керівництво, вочевидь перебуваючи у пяному угарі ... Шо уже є прямими ознаками хронічного алкоголізму ... Адже нормальні та тверзі люди мають закохуватись в осіб протилежної статі, а не в учбовий заклад ...!!! Або ж це просто якийсь філіал психлікарні ... У всякому разі я вже готовий подавти документи на навчання саме у цей заклад ... Дуже приваблює можливість добровільно відвідувати такий "дурдом" та тішитися з постійно "бухих" викладачів ... Адже це справжній "95-квартал" та "камеді-клаб" в одному гранчаку ... А усім випускникам цього коледжу просто - КУ - КУ ...

,

я дуже не задоволена цим коледжем .Шкодую що викидаю марно гроші , а виходу просто нема .Куди піти??? нема на них управи .все корумповане.нікуди пожалітися .Хочу написати у генеральну прокуратура ( таких як я вже є декілька батьків) про здирництво в цьому коледжі.Про те що все тут ініціює директор та їі заступниця .Вони разом п"ють та разом вимагають за все ( заліки,екзамени ,курсові та контрольні гроші) В нас вже є багато зафіксованих фактів.Люди приєднуйтесь разом може подолаємо цих корупціонерів.Будемо писати в міністерство освіти .Хай наведуть тут порядок .Викладачі в цьому коледжі нормальні, Треба звільнити цих двох осіб і коледж може працювати нормально.Поки вони є толку нема та не буде

,

Те що вживають для нас не секрет .Вони хабарі постійно від студентів вимагають .Ми платимо крім того що за навчання то ще заступник директора та сама директор вимагають сплачувати за контрольні курсові ( особливо цим займається заступник директора ( не замовиш в неї не здасиш)

,

Це напевно пишуть самі викладачі бо студентів вже нема.КУди ви даєте своїх дітей .Директор разом зі своім заступником щодня!!!( це святе для них ) вживають спиртні напої в робочий час та коли заманеться. Дуже рідко може провести заняття прийшовши в такому стані що краще б шла додому спати .Не відавайте своїх дітей сюди .Тут можуть тульки навчити як пиячити в робочий час та брати хабарі

,

сподобалось навчатися,вчителі хороші,спогади найкращі...класс

,

Супер коледж, а в порівнянні з державним оплата мізер

,

супер

,

Народ поступайте в коледж вчитись класно!!!!! Класні спеціальності, а особливо готельне та ресторанне обслуговування

,

училась с 1996-98 г. только сейчас я поняла что это были лучшие годы.И учителя у меня были класс!!!

,

Супер коледж!!

,

бомба коледж

,

Найкраще в коледжі - їдальня... Народ заходьте перекусити - дешево і сердито...)))

,

Класний коледж)))))) Викладачі найкращі у Луцьку!

,

Я вважаю що цей навчальний заклад - на рівні!!! Постійно розвивається(напр., за деякими спеціальностями можна здобути кваліфікацію бакалавр в межах навчального закладу)!!! А от ті хто пише, що потрапив у пекло - думали, що вже "В Бога" за пазухую, що заплатили за навчання і вже нічого робити не треба та вправно визначають рівень професіоналізму викладацького складу(часто маючи за плечима лише атестат про середню освіту) - нехай поцікавляться як люди вчаться в інших навчальних закладах (ВНУ ім.Л.Українки, ЛНТУ, МАУП...) скільки їм задають, як їх питають, і чи йдуть там на зустріч студенту так як в Коледжі.
А "Н"-ки платні(ті що без поважних причин)!Платити доводиться!!!Але це не спиняє деяких спудеїв прогулювати по 180-220 годи просто так!!!А потім, коли приходить період атестації, горе студент їде додому і каже:"Мамо, мені треба гроші в Коледж, до сесії не допускають", а про "Н"-очки без причини сказати забуває.
От де треба шукати причину того "пекла" та не задоволення!!!

,

Класний коледж,і я там навчалась в 2006 році

,

коледж як коледж ... а ле на початку року наобіцяли казку а не навчання .... а там справжнє пекло ( розчарована

,

За такі гроші, що платимо в інших навчальних закладах отримують рівень бакалавра, а тут тільки молодшого спеціаліста

,

Не всі викладачі такі вже і хороші фахівці, а з деяких педагоги жахливі.

,

Це коледж, який витягує гроші, обіцянки, що давали на початку навчання не виконуються.

,

Коледж норм. а деякі викладачі ......)

,

Наказала мене судьба з тим коледжом......

,

кльовий коледж)
ще б за енкі не нада було б платити,ваще було б атлічьно)

,

Найкращий навчальний заклад у світі!!!

,

Класний коледж я там навчаюсь.

,

Нормально,як для такого села,як Луцьк

,

дуже суперовий технікум !

,

Коледж-супер!

,

Суперовий коледж......
педагоги - свої люди))))

,

найкращі педагоги нашого часу

,

Найкращий коледж з своїми традиціями та міцною студентською громадою.

,

ЛКК- норм.

,

класний кооооооледж

Партнеры сайта
Академия искусства красоты
Академия искусства красоты
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Луцке, а также колледжи и техникумы в Луцке, курсы в Луцке, репетиторы в Луцке, работа в Луцке

Обратная связь