Направления обучения
Оценка посетителей
(по 40 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Даючи оцінку тому чи іншому навчальному закладу, потрібно враховувати загальнодержавні проблеми освіти. І на превеликий жаль ці проблеми не можливо вирішувати на місцях самостійно - українська освіта потребує якісних реформ. Наголошую - якісних, а не паперових!!!
Що стосується даного навчального закладу - тут навчається молодша сестричка. Звичайно, проблеми є. Та в цілому коледж гарний і його колектив працює на ентузіазмі, прагне навчати та виховувати молодь.

,

В цьму році моя донька стала студенткою цього закладу,благодійні внески просто вражають,майже на кожному кроці. А гуртожиток-це жах,крики постійні,навчатись неможливо,хоча при вступі всі божились,що такого порядку,як в них немає ніде,що самі все перевіряють,чергують....через стару проводку не дозволяють дітям нічим не користуватись. Дуже жалкую,що має дитина є студенткою

,

Училась в ВТМиМП в 1969-1973 гг...Замечательные были годы,чудесные,образованные и интеллегентные преподаватели....Приводили в порядок общежитие(мы вселились в корпуса сразу после постройки),создавали уют,насадили деревьев,теперь это уже,наверное,большой сквер...Было весело,жили дружно,ни о каких денежных поборах и речи быть не могло..Жаль,что трудно найти всех однокурсниц.....В группах технологов учились они девчата --разъехались,поменяли фамилии....

,

Як кругом є різні вчителі в нас читали нормальні ми всюди їздили і на заводи на практиці було прикольно. Я жалію шо не вчився а вимагали завжди щоб на пари ходили і вчилися. Хто піде дальше вчитися то пожаліє шо в коледжі не вчився.

,

Коли закінчила коледж зрозуміла, що там було круто. А коли навчалась то були певні зауваження до гуртожитка і їдальні. А тепер сумую за всім, там своя атмосфера всі рідні і турбуються за нас. Поступайте нікого не слухайте .

,

коледж хороший, викладачі дають хороші знання, лекції цікаві, осбливо хочу відмітити викладачів технологічного відділення, але адміністрація коледжу створила свій власний бізнес і заробляє на студентах, на їх пропусках і запізненнях.

,

не раджу цей коледж, гроші гребуть лопатами)
нова адміністрація набагато гірша попередньої, а гуртожиток антисанітарний, ніякого комфорту)
рівень знань не високий, добре готують тільки технологів, правда не перспективно

,

ТПК в первую очередь это колледж промышленников. Юридический факультет слабый.
В то же время технологи и технари оттуда выходят знающие. С отличным запасом практики на реальных предприятиях.
За всю учебу не заплатила ни одному преподавателю.
Если хочешь знать - знания получишь и не просто голую теорию. Технологи-преподаватели - фанаты своего дела. На парах с них можно вытащить многое - главное задавать вопросы и не быть инертным.
После колледжа устроится на работу по профилю не составит труда, поскольку технологическое образование ТПК котируется по всей Украине.
Сегодня продолжаю обучение в ОНАПТе. Тут поняи, что если есть пробелы в общих дисциплинах биохимии и технической микробиологии, то в углубленных это все сглаживается, поскольку химию сырья знаем и технологические процессы тоже на ура. Технари тпк дали отличную базу по оборудованию и процессам и аппаратам.
Так что на технологов можно поступать.
Правда администрация (директор и заучи) - дрянь. Были и остаются

,

Советую ТПК ВНАУ для тех, кто не желает учиться и имеет деньги!!

,

Навчалась на юридичному відділенні. Якщо говорити в загальному ,враження негативне. Не раджу вступати у даний заклад, однак говорю лише про напрямок"правознавство", за інші напрями мені невідомо. Більлість викладачів - некомпетентні, неодноразово помічала помилки у лекціях, не слідкують за змінами в законодавстві ,це перше. По-друге, як тут вже зазначалося, високий рівень корупції. По-третє, повна байдужість викладачів до рівня знань студентів.

,

корупція на найвищому рівні

,

це самий лучший навчальний закла б даже нежалію що сюди вступила

,

ТПК кращій тут працюють фонати своєї справи, які люблять дітей і свою роботу.

,

самий чудовий коледж!!! рівень знань високий. закінчила у 2007 році. сесії здавала безкоштовно! працюю по спеціальності і основу знань я здобула саме у коледжі!!!

,

Лучший для тех, кто нигде больше не учился и не знает, что такое на самом деле "грунтові знання". Тут "грунтовні знання" - это деньги. На пары можно не ходить вообще, корочку получите. Я и мои соседи получили такие корочки. Но мы взрослые, нам корочки были нужны. А ребенка я бы не отдала ни за какие деньги. Забудет то,что знал в школе.

,

окончил в1973 техникум отличный

,

окончила в 1982г. тогда еще ВТММП, прошел 31год, но всегда с теплотой и ностальгией вспоминаю годы, проведенные в стенах этого заведения. Желаю всем преподавателям здоровья, успехов, умных студентов.

,

найкраще місце в світі))))) группа 114 сама краща) рівень освіти до речі дуже високий

,

Закінчила технікум у 1998 році(ф-т перероб.м"яса та птахопродуктів) Щиро вдячна викладачам та своїй групі.Найкращі роки проведені в даному закладі та прожиті в нашому гуртожитку. Дякую всім!!!

,

Закінчила технікум у 2001 році. Група 512 (Бухгалтерський облік). Вдячна всім викладачам (Тімрієнко Ірина Юріївна, Клапко Світлана Вікторівна, і т. д.. Дуже гарний заклад. Багато гарних спогадів

,

1999-2002 найкращі студентські роки

,

Закінчила технікум в 1987 році.група 321-Б. Відгуки якнайкращі.Дуже вдячна всім викладачам особливо куратору Дикій Валентині Дмитрівні,Середі Анатолію Петровичу та ін.Всім однокурсникам величезний привіт .Пишіть.

,

Коледж класний , я там навчаюсь, вчителі хороші, знання дають грунтовні)
Я не пожаліла , що сюди поступила)
Всім раджу )

,

самый-самый)
осень хороший!!!

,

класный коледж. закончила в 2010 году .

,

Самый лучший колледж=*

,

Закінчив цей технікум в 1987 році. Дуже приємні спогади. Привіт всім пацанам.

,

Окончила в 1984 г. Воспоминания только хорошие, особенно от моего танцевального коллектива.

,

Училась в этом техникуме в 1994 г. (теперь коледж)!!!!!! Просто класс!!! Привет директору !!!!

,

мени подобаеться.

,

Закончил в 1995г. Техникум супер,лучшие годы в моей жизни.

,

Гарний коледж

,

Я хочу поступать ! ВУЗ Супер :)

,

В Марте 2010 года закончила....ето просто супер.....
2011 поступаю на другую спецыальность....

,

Это лучший ВУЗ, закончила в 2000 году, факультет "правознавство", после чего прошла конкурс в суд, затем заочно закончила высшее.

,

В 1981 году я закончил учебу в этом техникуме .Это было что-то !

,

Лучий!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Самий лудший коледж...

,

супер....хочу поступать

,

класный

Все вузы в Виннице, а также колледжи и техникумы в Виннице, курсы в Виннице, репетиторы в Виннице, работа в Виннице

Обратная связь