Направления обучения
Оценка посетителей
(по 28 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Коледж (а це коледж, а не інститут чи університет як думають деякі абітурєнти і студенти) є непоганим. Деякі викладачі норм, все розкажуть і покажуть; а деяких гнати поганою мітлою треба (хірургія, терапія), нічого не покажуть, ще й образити можуть, жах один словом. Хочеш бути гарним спеціалістом - вчи все сам. Дійсно, корпус всього один, аудиторій іноді не вистачає. Але є один плюс - ви будете знати абсолютно всі поліклініки і лікарні міста й району, там у вас будуть практ. заняття і виробнича практика. Тому якщо є бажання - вступайте, але якщо хочете бути гарним мед працівником, то краще закінчуйте 10, 11 клас і йдіть до мед універу.

,

Спасибо моему вдохновителю Андрушко И.В.-инфекционные болезни.Я уже студентка мед.универа 4 курса.Выбираю специализацию инфекционные болезни.Спасибо ей за все.За принципиальность,за веру в мои силы,за знания,которые она дала,за практику,за романтику Первосоветской больницы,инфекционного корпуса №2,старинные коридоры которой скрывают тайну моров,которые были ликвидированы или сведены до минимума благодаря нашим ученым-микробиологам.Будьте же настоящими медиками,уважайте и почитайте тех,кто спас нас от мора ценою своей жизни,наших учуных-микробиологов.Достигайте,познавайте,учитесь,спрашивайте,интересуйтесь,и там на небесах они будут рады за вас.И они помогут вам..Не предавайте их.Ну прочитайте, ну спросите,не игнорируйте,они же отдали нам самое ценное-жизнь.....

,

Закончила институт пять лет назад, взятки правда не берут, но и знаний не дают.....некоторые только выкладываются на все 100.....за такие деньги как они берут с контрактников, можно смело идти в университет (не сильно отличаются )база коледжа! Отработав пять лет (счас в декрете )больше не выйду ....так что не учитесь на медсестер или фельдшеров! Денег мало, нервов много .....жила в общаге, коррупция за койко место процветает. ,5-6человек в комнате, тараканы везде, от них не избавиться, воды нет, особенно на верхних этажах, туалеты забитые, Кароче пипец .......мой совет, если есть дениги идите куда -то в другое место, ну а если нет вам к нам!

,

Поступала в інститут, а потім в дипломі написали Коледж Житомирського інституту медсестринства. Чому він інститут, якщо майже всі студенти не магістри, а молодші спеціалісти.

,

В институте один корпус или есть еще гдето. Студентов тут больше тисячи, а корпус небольшой.Говорят что в этом плане очень слабая база, часто ганяют по поликлиникам. Кто учился напишите или это так.

,

Закінчив Інститут, враження залишилися досить різні.
1. Корупція. Її тут просто немає, великий "+"! Викладачі "подяку" ніколи не вимагають. Навіть якщо ти не вчишся - залік/екзамен складеш, але оцінка буде відповідна - 3, але платити точно не доведеться.
2. Знання дають досить середні, тому якщо хочеш бути спеціалістом у своїй справі, все доведеться розбирати і вчити самому.
3. Лише деякі викладачі дійсно гарно викладають та пояснюють. Більшість - просто дають початкові знання з предмету, я деяким взагалі байдуже на свою роботу, знання від них нульові.
4. Ставлення до студентів дуже лояльне Тому майже всі студенти цим користуються: відмінити пару, поставити 4 просто так, бо не вистачає для стипендії, проговорити всю пару з викладачем про сім’ю, життя, кішку/собаку і т.д - легко, якість знань, отриманих на парі, дорівнює 0.
5. Практична база в Інституті цілком нормальна, лише шкода, що не всі викладачі хочуть демонструвати навички та показувати алгоритми дій.

Оцінка - 6/10

,

Закінчила ЖІМ рік тому. Інститут залишив неоднозначні враження.
1. Корупція - немає (нікому нічого не давала, викладачі хабарі не вимагали).
2. Ставлення до студентів - нормальне.
3. Гуртожитки - жахливі, тарганів багато, в одній кімнаті може бути до 5-6 студентів, меблі старі, вода є не завжди, суворі вахтери.
4. База знань та викладачі - середня. Якщо хочеш щось знати, то прийдеться вчити все САМОМУ(вчити багато). Звичайно, є нормальні викладачі (близько 30-40 відстоків), які все пояснюють і дійсно зацікавлені в тому, щоб студент щось знав. А є такі, яким пофіг на все - прийдуть на пару, відсидять, побалакають про сім’ю/ країну/ життя і тд. і підуть, знань ви отримаєте НУЛЬ.Також за роки навчання помітила дивну штуку: якщо гарно спілкуєшся з викладачем, отримаєш гарну оцінку. Знала групу, яка приходила до викладача з фізіології просто поговорить, як старі друзі; в кінці семестру 4-5 всім, а знання практично нульові.
Отже, добре подумайте чи хочете ТАКОГО навчання. Оцінка 3/5.

,

Хочу поступать на лаборанта-бакалавра, но знаю что эту специальность открыли не давно. Есть ли база для обучения, ну там лаборатории, техника. Говорят, что это будет в лабораториях больниц, как это будет в реальности. Хотелось бы учится в институте. а не ходить на занятия в больницы и поликилиники.

,

Інститут прекрасний, чудові викладачі, хабарів не вимагають.Одна проблема - зубні гігієністи ніде не потрібні. У приватних клініках можна розраховувати лише на посаду медсестри, у державних установах зубного гігієніста штатним розкладом не передбачено.Шкода даремно потраченого часу на непотрібний диплом.

,

Для тих хто хоче диплом молодшого спеціаліста, раджу іти...
за 3 роки не заплатила не копійки!!
Викладачі прекрасні(Лаговська Г.І Бех А.Г) золоті люди!!
Тільки це не інститут, а коледж!!!
і все таки прекрасний!!*

,

Інститут суперський!

,

В цьому році я закінчив цей вуз! Тут настільки гарне відношення викладачів. Є дуже прикасна викладачка анатомії - Шаня Н.С(в неї будите знати все) Чудовий вуз тут пройшли три найкращих мої студенських років! ))))))))

,

есть ли в институте индивидуальная форма обучения?

,

Дуже сподобались відгуки відвідувчів)))

,

тут учились мои родители и я с удовольствием поступлю сюда

,

Институт хороший,приподаватели очень честно оценюют студентов.

,

інститут просто -супер!!! А головне без корупції!!!

,

аналізую по відгуках студентів. хочу , щоб навчалася донька

,

Не так круто как пишут. Этот "институт" даёт среднее образование, и даже с бакалавратом вы всёравно медсестра.

,

много преподов погнали за взятки в том числе бывшего директора погнали за взятку,на роботе переучивал все по другому делать.

,

Закончила колледж в 2007 году, очень довольна. Огромное спасибо всем преподавателям...знания дают БЕСПЛАТНО!!!!!!!!!!!!!!! Ни разу ни одной взятки не заплатила.

,

Прикольный институт! Без коррупции !

,

Отлично!!!

,

тут навчаеться мій син. дуже задоволений і вдячний викладачам.

,

Вчився я на бюджет. Поступав- без "знайомств", вчився на відмінно, грошей ніразу ніхто не вимагав, нІкОлИ. Суперове відношення викладачів до студентів.

,

Супер

,

коледж-суперскои!!!

,

Класний - коледж !!!

Партнеры сайта
Черкасский коммерческий техникум
Черкасский коммерческий техникум
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Житомире, а также колледжи и техникумы в Житомире, курсы в Житомире, репетиторы в Житомире, работа в Житомире

Обратная связь