Направления обучения

Оценка посетителей
(по 44 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

найкраща комп`ютерна база серед коледжів Львова

,

Закінчила цей технікум в 1998 році за спеціальністю "Облік та аудит" з дипломом з відзнакою. Дякую всім викладачам нашого технікуму. Особлива подяка Ігорю Йосифовичу Яремку за грунтовні знання з бухгалтерського обліку, це справді- ПРОФЕСІОНАЛ своєї справи!

,

Хабарництво на вищому рівні!!!!!!!

,

я навчалася у цьому закладі як ще був житлово-комунальний зараз прцацюю по спеціальності уже 20 років у БТі , завдячую усім викладачам які мені дали знання без взяток і корупції ,також жила у гуртожитку у нас була чистота і порядок на вищому рівні.

,

Нормальний коледж поступила на державне без жодних грошей.

,

Навчаюсь 2рік на платному, а учні з набагато нищим середнім балом атестата про освіту навчаються на державному. Дехто із студентів в групі сам казав що батьки заплатили 4-5 тисяч щоб приняли на державне навчання.

,

написав іспити добре а вони не зарахували казали шоб платив 15 тисяч короше люди навіть не пробуйте як немаєти грошей корупція на вищому рівні!!!!

,

Коледж супер

,

закінчила коледж 2001року спеціальність газопостачання. в школі відміницею не була а технікум закінчила з червоним дипломом. працюю по спеціальності, старшим майстром . коледж супер, викладачі теж, Цебенко Л.І., Матвієв Б.І., Дубленич М.Б., Тишко Н.-прікольна викладачка креслення. В школу не хочеться повертатись, а от коледж згадую завжди з теплом. ЛДТЕК- ви супер

,

хабарники там- це однозначно,ми переконались . Моя дитина вступала в цей коледж і написавши тести ми попросили подивитись результати написаного,так моя дитина побачила правильні відповіді свої,а їх не зарахували,ми обурились звичайно,то п.директорка дуже вибачалась і всі вибачались за свою грубу помилку.Ми шоковані були просто.Але це вони нібито помилилися, та це було зроблено спеціально, щоб потім пройшли проплачені вступники. Тому порада-якщо ти впевнений в своїх знаннях ,то йдіть перевіряйте написане і відвойовуйте свої бали і права,тільки таким чином ми зможем викорінити корупцію.
Нам зателефонували з цього коледжу що ми поступили на платне навчання, але ми своїми силами і знаннями вступили до іншого коледжу на державне навчання.
А в школах теж бали купляють,тому Не давайте і не беріть хабарів ніколи!!!! Слава Україні!!!!

,

А може в школі самі хабарники?На екзаменах одним дають списувати а іншим під руки заглядають.Знаєм ми ті шкільні 10.

,

присутня корупція в коледжі!!! на вступній кампанії поступали тільки за гроші,діти -відмінники не могли поступити!!! одні хабарники- це точно!

,

в коледжі самі хабарники...якщо не заплатиш не поставлять оцінку..нереально щоб в школі все було ввідмінно і щоб ти правельно написала завдання а тобі поставили 4...

,

Дивує.як можна поступити дітям у яких атест з балом 5.3 на державне навчання,а діти відмінники бал 10-11 не проходять,пишуть вступні іспити на 1-3 бали. Це абсурд і явна корупція.Люди який майдан ,небесна сотня-схаменіться перестаньте давати хабарі і відповідно брати їх!!!!
пані Директор ,цього коледжу, подивіться статистику і порівняйте- які учні поступили (двійочники) .а які не поступили (відмінники) у ваш заклад! Шкода дітей які дійсно вчаться і не можуть поступити!!!
Люди викорінюйте корупцію!!!!

,

зараз навчаюсь на 3курсі Економіка підприємства.а три роки навчання ніякого хабаря не платила.взагалі.і на платне поступила власними силами.якщо ти впевнений в своїх знаннях то ніхто не заставляє тебе платити

,

закончила учебу 2001г очень хорошие преподаватели хотя учеба била заочно хотелаб найти своих одногрупниц бух обл 33г

,

Закінчила коледж давно. Бухгалтерський облік у нас викладав Яремко І.Й - це професіонал своєї справи. Надзвичайно вдячна за отриманні знання. Вже багато років працюю головним бухгалтером. Із радістю згадую про роки навчання. Дуже хочеться повернутися на його пари.

,

Я планую поступати в цей коледж.Розкажіть як тут.
Що треба для того щоб поступити сюди?Є вступні екзамени/тести?
Що треба зробити щоб вчитись на державному?
Скільки стипендія?Чи беруть вчителі хабарі і т.д.

,

Я закінчила технікум ще у 1994 році за спеціальністю Бухгалтерський облік . Працюю головним бухгалтероом в сільській раді.
В ті часи викладачі були прекрасні велике їм спасибі , а гуртожиток просто супер - дисципліна ,чистота і порядок.

,

як там вчитися скажіть будь ласка планую поступати цего року....як виклдадачі???7як вчитися???і як гуртожиток????і чи тяжко поступити???

,

мені не було цікаво

,

Я вчилася , коли це був житлово-комунальний технікум, спеціальність газове господарство. Більше 30 років працюю по спеціальності. В ті часи знання тут давали прекрасні

,

І я навчалася в цьому коледжі! Є деякі "викладачі - козли" ))) Зараз згадую з усмішкою. Бережіться "Зінки" - це викладач фізичної культури, ця жінка ну зовсім не справедлива, вибирає пару "любімчиків", а всі інші несуть за оцінку хабарі. Ще є один з ОБЖД, він полюбляє виганяти студентів з пар, а потім теж беж хабара оцінку не поставе. Але є і позитивні моменти :))

,

Закінчила навчання у 2003 році ("Облік і аудит"), викладачі прекрасні, високий рівень знань. Супер!

,

Закінчила технікум в 1995 році за спеціальністю " Будівництво та експлуатація будівель і споруд" , працюю за спеціальністю- 16 років . Висококваліфіковані викладачі і хорошо технічна база. Всім спасибі.

,

я тильки туди поступаю але впевнений що все пройде на вищому ривни

,

Закінчила навчання, у 2009 році, все пройшло на вищому рівні, хочу зауважити ,хабарів там не беруть !!!! тому всім раджу туди потупати =) викладачі вимогливі, але всі позитивні, різні мотивації проходять там заохотчення студентів до навчання, ну типу, театер, міс коледжу, квн )) насправді було там класно вчитись , інколи коли їду по вул, Пасічні то сумую за тими часами. А столова , яка там. всі смачні обіди )) І ще там є санаторій при технікумі !!

,

Коледж поганий сильно багато хочуть хабарів!

,

закінчив в 1983 році викладачі супер знань надано багато

,

Це не коледж - це звичайний технікум (бурса)! за 3,5 роки навчання вони дають диплом молодшого спеціаліста, що взагалі навить незакінченою вищою освітою не рахується, а гроші деруть як в університеті...!!! Тому краще обминайте його десятою дорогою - ідіть відразу в універ, дешевше буде і хоч знатимете за що платите - за справжній диплом про вищу освіту, а не за цей папірець, яким можна хібащо підтертися

,

закінчила цей коледж /бух.облік/ давно, ще технікумом був.
знання суперові, ніякий вищий навчальний заклад не зрівняється...
як нам там викладачі все розжовували.
а у вищих - потік - викладач прийшов-відчитав-пішов...
зі знаннями з коледжу без проблем вчилася далі.
працюю по спеціальності

,

коледж просто клас

,

Закінчила коледж в 2007 році. Супер викладачі, викладання матеріалу дуже доступне. Завдяки цьому я займаю високу посаду в Пенсійному фонді.

,

Класний коледж! Я рада , що навчалася саме тут!

,

В 2004 р закінчила бух. облік працюю по спеціальності вже 6 років... коледж супер

,

коледж суперський, післяньго в політех без проблем))

,

самий класний коледж у м.Львові

,

закінчила цей коледж давно у 1989р . коледж супер.

,

все супер

,

ШОСЬ ТАМ ЗЛЕ

,

Зікінчив коледж в 2000році , зараз працюю по спеціальності. Не знаю ,як тепер , але тоді було все класно.

,

Нуц коледж нормальний, але рівень викладання не той...

,

Навчаюся у цьому колледжі дуже мені подобаеться

,

гарний коледж багато навчилася працюю по спеціальності

Партнеры сайта
Ивано-Франковский финансово-коммерческий кооперативный колледж имени С. Граната
Ивано-Франковский финансово-коммерческий кооперативный колледж имени С. Граната
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Львове, а также колледжи и техникумы в Львове, курсы в Львове, репетиторы в Львове, тренинги в Львове, работа в Львове

Обратная связь