Направления обучения
Оценка посетителей
(по 15 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Поступив цього року. Екзамени надзвичайно легкі, щоб на всі спеціальності не поступити треба бути дуже відбитим, на бюджет на гірші спеціальності багато людей поступило взагалі з четвірками за екзамени ( і я на 99% впевнений що більша половина з них навіть цієї четвірки не заслужили, екзамени натянуті ). Стипендія 622 гривні на даний момент. Підтримаю комментаторів нижче: вчителі чудові, обладнання сучасне, бидла багато, вчитись важко. Якщо готові на домашнє кожного дня по 3 години тратити - поступайте. На платне йти абсолютно не раджу - не витримаєте, та і немає сенсу.

,

Які предмети потрібні при вступлені? Яка степендія? На скільки треба здати ДПА??

,

Коледж взагалі так нічого, але бидлоти різної є вдосталь, особливо Львівської.

,

Коледж норм, вчителі нормальні, матеріальна база не застаріла! Щоб поступити грошей нетреба, якшо мінімум на 4 бали екзамени здати). треба здати матем. і Укр. мову. Поступив в групу ОК(сама крута) щоб на степуху витягнути треба 7 балів мати. Трошки тяжко якшо чесно. Кароче поступайте, тут файно)

,

вчився 1985-1988 учбова база була класна група У-210 зібрались самі клсні усобини але до закінчення навчання група була найкраща староста Рубаха Ігор Михайлович зав віідділенням МЕС Орест Петрович класний мижик класна керівничка Ліля Олександрівна

,

Навчання супер, сильный педагогічний колектив викладачів особливо викладач математики Богдан Антонович.

,

Фігурний зе бест , без грошей реально поступити я нічо не платив вчився , взяток не давав, мав стипендію і поступив без грошей, не башляв

,

Я погоджуюсь з Wolf - коледж має найкращу матеріально-технічну базу і сучасне обладнання, яке постійно оновлюється, багато комп*ютерних аудиторій. Викладачі-професіонали, дають хороші знання, головне хотіти навчитися і тоді всьо буде ок.... Атмосфера тепла і дружня. Спеціальності цікаві і актуальні (дивіться їх на сайті коледжу, бо тут записані ще старі) Поступайте, не пошкодуєте.

,

найкращий навчальний заклад у напрямку інформаційно-комунікаційних технологій!!! сучасна технічна база, професійний педагогічний склад, великий обсяг знань та дружня атмосфера серед студентів та викладачів)

,

це найкращий коледж зв язку в Україні! та один з найкращих в Східній Європі за матеріальною базою

,

Супер коледж!!!

,

Хочу висловити подяку приймальній комісії, яка цього року працювала надзвичайно фахово; і викладацький склад і студенти були надзвичайно ввічливими, чемними, оперативними і неупередженими. Дякую за рівень!

,

Абсолютно згоден з Саньком, роботу після закінчення і коледжу і " Політеху" нереально просто знайти, чудова країна...

Навчайтеся на здоров"я, наука - це світло, для кожного своє, зелене, жовте , червоне...))))!!!!!

,

Вчитися може і нормально, але після закінчення знайти роботу нереально!!!!!!!!!!!!

,

Я там учюсь...
Сильный педодагический состав, хорошая база материалов как теоритических так и практических...
Поступайте!!!

Партнеры сайта
Академия искусства красоты
Академия искусства красоты
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Львове, а также колледжи и техникумы в Львове, курсы в Львове, репетиторы в Львове, тренинги в Львове, работа в Львове

Обратная связь