Направления обучения

Оценка посетителей
(по 48 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Я навчалась в підгрупі. Ось що можу розказати вам... За рік так нічого не навчилась, лише читатати по англійськи трохи краще вмію, тексти перекладали всі через гугл, ще й приходилось вчити їх на память. Викладачка приходила на пів пари, або прийшла дала текст перекладати і вийшла,до кінця пари не приходила. В неї і так контрольні писали, а вона виходила, бардак на парах, хто захотів міг вийти і не прийти на пару, а після пар викладачі святкували свій день народження в її кабінеті. На другий день ми прибирали, розставляли парти і крісла по місцях,ще й мили підлоги...ніколи не забуду того, ще й підвіконники і підсобку...на свята я принесла їй солодке хоч оцінки кращої за це не отримала...

,

В закладі на напрямі Поштовий звязок" так вихваляють напрямок розказують нам що на укрпошті у будь-якому відділені ми зможем влаштуватись на роботу. А при закінчені коледжу ніде не приймають на роботу навіть випускників з червоними дипломами, всюди кажуть ми знаємо як там навчають, нам таких не потрібно, поступайте в політехніку а тоді приходьте до нас на роботу, з групи 30 чоловік так і ніхто по спеціальності не працює.так що не слухайте що вам говорять в коледжі...

,

В закладі є два викладачі Сенишина С Р Крамарчук І Р. Так от Cенишина ще трохи вчить.

,

Жахливий викладацький колектив, більшість пенсіонерів, які далекі від новітних технологій, які викладають інформаційні системи ще по офісу 2003, завчений матеріал, а про новіше ні слова...деградація....не ідіть сюди

,

Іноземної мови в даному закладі нічого не навчишся.

,

все супер,поступайте!!!!!

,

Хороший коледж, не вірте негативним відгукам!

,

Закликаю не вступати і не псувати собі щасливі роки цим жахом. Краще би в школі залишилась...

,

Тупий коледж. Нічого хорошого.

,

Окрім пристижної назви, нічого немає. Застаріла база даних, відсутність нормального ремонту, хамство і нерозуміння з боку викладачів, зокрема відверте затикання ротів. Рівень деградації зашкалює.

,

Навчалася 1991-1992 році,група 29 -телеграфісти,класний керівник Очич Гафія Юріівна,
Класні викладачі були,велике ім спасибі....

,

Чого хочу побажати викладачам, це розуміння до студентів. Не так щоб йти на поводу в студентів, а людського, професійного (педагогічного) розуміння.
Знаючи директора ЛК "ІНФОКОМУНІКАЦІЇ" я не сумніваюся, що прочитаючи все написане, директор повпливає для змін в кращу сторону. Дякуємо Вам, Богдане Тадейовичу, за затишок та теплу атмосферу рідного коледжу.
Хочу поставити оцінку 5, але ставлю 4, поки не виправиться певна категорія викладачів.

,

Корупції в коледжі немає, хто вчиться, той здає сам, а хто халявить весь семестр, той шукає різні методи, щоб отримати хорошу оцінку. Тому студентство: "Вчіться і буде все гаразд".
Нарахунок того, що не подають повністю матеріал для навчання, а відговорюються що це було на самоопрацювання, то викладачі, хоча б скажіть, яка тема йде на самоопрацювання зазделегідь, а не на модульній. Це звичайно стосується не всіх викладачів, але такі є.
Хочу сказати, що так, є викладачі які ставлять оцінки не за знання, а просто, хтось подобається більше, хтось менше. Успішність коледжу була б кращою, якби не набирали всіх підряд, а за певними вимогами - це раз, і два - якби викладачі на парах подавали навчальний матеріал, а не обговорювали всіх студентів/викладачів коледжу, і не розказували все те, що твориться в коледжі і в гуртожитку, чи те що обговорюється на нарадах. Не все повинні знати студенти!!

,

Коледж поганий, незатишно, хоч надворі холодно сніг,а в коледжі неопалюють. Викладачі деякі вичитають матеріал і більше нічого не хочуть чути, а вимагають те що не розказували!

,

Заступник директора говорить що немає коштів на заклад що недофінансування, більшость викладачів не бачать майбутнього в цьому закладі, а от директор майже кожного місяця преміює заступників, і ще деяких викладачів,а на премії учням за участь у різних виступах то немає коштів!!!

,

Нічого кардинально поганого в коледжі не бачу, щоправда якщо ви хочете щось знати, Вам доведеться вчитись самим, тому що рівень самого коледжу немає змоги належно підготувати вас до вказаної професії. Певна кількість викладачів консервативні та нічого не хочуть чути, та трапляються і вийнятки, котрі йдуть на зустріч. Погоджуюсь з тим що оцінки ставлять навмання, багато залежить від стосунків з викладачами (особливо з кураторами). Активно працює студенство що організовує різні свята і заходи, щоправда їхні дії ніхто належно не оцінює. Ставлю 2, (1 за хорошу групу, 1 за організації різних свят і т.д.) На цього весь позитив вичерпаний)

,

Чому з коледжу звільнилося так багато вчителів, хороших... в цім році? Немає нас кому вчити.

,

Дійсно хороший коледж раджу всім.....

,

Не колледж а очередная помойка, у меня складывается такое впечатление что это не бывшое училище, а ПТУ, лучше бы я в школе дальше учился, ну конечно только один плюс то что в туалете сделали ремонт, а все остальное отстой, мне группа не нравиться, понабирали кого попало потом учись с быдло группы, а я мечтал в нормальном в коллективе учиться, конечно не вся группа но в большинстве в группе одно быдло, потом учителя жалуются почему группа плохая, мне не нравится учитель то что преподает компьютерную графику, предмет как для меня хороший, а вот учитель раздражает, мне больше взбесило это как начинал говорить мне про стульчики, что я типа не туда поставил, не до конца задвинул, не на паркете должен стоять, а на ковре.. Потом как вышел з кабинета и потом делает из себя крутого то что он стульчики за нас убрал, а когда я хотел убрать стульчик он меня стопнул и сказал чтобы я на ковер поставил, еще перед всеми пальцем на меня показал, и хвастается как он мне про стульчики говорил

,

Хороший коледж. Добрі умови навчання.

,

Дуже класний коледж, тому що:
1) зручно добиратися
2) дуже хороші викладачі
3) смачно готують
4) легко навчатись
5) круті спортивні змагання

,

Друзі, ми тут вчилися, тут затишно, дружно, безтурботно. Стипендія була висока. Група 30 студентів!.. - екскурсії, поїздки, виховні години, вечори, усе пам'ятаємо. І староста була Оля. Наша висока чорненька, і класний керівник - хочем побачити її. Ще нас вчив Жезло М.В. Зустрітися б сьогодні. Дякуємо всім, хто нас навчав.

,

Викладачі доброзичливі, начитанні, ввічливі. Майстер групи хороша людина. Пари. проходять до 14.00. Гуртожиток і стипендія гарантовані. Супер!!!

,

Справді хороший коледж. Моя оцінка найвища, школі далеко.

,

У коледжі добрі викладачі, заняття цікаві. Мені тут дуже подобається. Раджу всім! Не пожалкуйте

,

Якщо маєш бажання то навчися, цікавого ікорисного багато. Викладачі супер!!! Заклад в центрі міста. гуртожиток близько. А гроші на благодійну допомогу хворому справа моралі і доброти00 невимагає ніхто.

,

))) Я тоже вчуся тут на оператора поштового зв'язку. Мені подобається вчитися в коледжі. Усі такі привітні, багато знають, дають стипендію і добрий гуртожиток, безплатний, чистий і домашній, стипендію платять, гроші не треба нізащо давати... Раджу усім.не пожалукуєте.

,

раджу тут вчитися всім

,

А ще в навчальному закладі збирють часто гроші, то на АТО, то на благодійну допомогу якомусь хворому на операцію,то на ремонт компютерів, а в гуртожитках на миючі засоби щотижня... От і користі з тої підвищеної стипендії якщо половину назад закладу іде...

,

Рекомендую всім сюди йти. Безплатно навчають, немає корупції! Ви приклад для усіх закладів Львова!!! Стипендію даєте, гуртожиток задурно. Мої друзі тут зі мною.

,

Тут можна вчитися - ви самі найкращі у Львові. Зараз вчуся в університеті - рівень не той. Повірте мені. Дуже сумую за моїми викладачами всіма хто вчив мене професії секретар керівника. Нині я працюю заступником директора у приватній фірмі.

,

Я тут колись вчилася. Мене вчила Філяровська О.В. і Колодій О.Д. Немає кращих педагогів. Я вдячна їм і ще директорові. Мені не подобалася Нарєжна В.П.яка не була справедлива і закривала двері. Навчитися можна. Дякую всім вам.

,

Мені дуже подобається цей коледж. Я буду діловодом, працюватиму з документами, буду вести ділові бесіди, прийом відвідувачів. Професія просто сама найкраща. Навчають справжні фахівці. На парах з діловодства дуже цікаво, хоча викладачка строга, вимагає і слідкує за дисципліною, не дозволяє запізнюватись. А ще тут гарні заходи. В нас проводився конкурс скоромовок - Філяровська О.В. просто найкраший організатор і справжня вчителька.

,

Стипендія не у всіх 600,а в молодших спеціалістів, і то лише буде до літа. З вересня буде менша так як заклад переходить на фінансування з обл.бюджету. А ще в закладі заставляють брату участь в різних концертах, і інших урочистих подіях, якщо відмовитись то погрожують зняттям стипендії, ми їм ніби зобовязані завжди у всьому брати участь, якщо не хочете краще зразу не проявляйте себе!

,

Це є найкращий учбовий заклад у Львові, який надихає вчитися, здобувати хороші знання. Вчителі є хорошими.Я провчилась тут 3 роки мені нежалко що я тут вчусь, і даремно потратила свій час. Рекомендую всім йти сюди навчатися. Степендія тут не 275грн а 600+ є премії за успішність у навчані. Шановні майбутні студенти, ідіть і вчіться сюди ви непожалієте. Тут є хороші професіє.

,

Нічого тут не навчишся, викладачі на контрольних вимагають те чого взагалі не вчили. Відмазуються тим що ми мали самі це знайти і опрацювати, оцінки ставлять навмання. Якщо отримав дві три оцінки, решта за семінари, самостійні роботи доставлять такі ж оцінки, навіть не питаються чи підходить тобі така оцінка чи ні...

,

Це дійсно жах! Мало того, що знань нових не отримуєш, так і ще деградуєш з такими вчителями.

,

це жах... звичайна бурса... 275 степендії))) вчителі оцінки на вмання ставлять!!! жах... не йдіть сюди... не псуйте своїх знань і життя....!

,

Супер!!!

,

Це найкращий навчальний заклад у м.Львові!!! Я вдячна своїм вчителям за отримані знання, які допомагають мені в роботі. Є звичайно вчителі, які не вчать а мучать, але всі інші просто супер. Всім рекомендую!!!

,

Училище не дуже

,

закінчила 3 місяці назад )))дуже сподобалось))дуже хороші викладачі))

,

Навчання в цьому навчальному закладі бажає кращого , вчителі вимагають тільки хабарі , знання ніякі ,після цього училища враження жахливі..........

,

Училище відстій! Вчителі прикидаються хорошими, корупція захлива!....

,

дуже добре навчають...і викладачі хороші!) дуже вдячна МВПУЗ)))))
найкращий)

,

Закончила в 1978г. - хорошая путевка в жизнь... Спасибо!!!

,

Есть только пару нормальных преподавателей, остальные отстой!

,

закончил в 1979, там еще директор был похож на Брехнева

Все вузы в Львове, а также колледжи и техникумы в Львове, курсы в Львове, репетиторы в Львове, тренинги в Львове, работа в Львове

Обратная связь