Описание курса

Професія для тих, хто хоче авторитетно розповідати мільйонам людей все про все і про всіх

Тривалість навчання - 4 місяці.

Бути переконливим і вміти пояснити складні речі простою мовою міліонам людей, бути розкутим і водночас серйозним, цікавим і природнім у кадрі - цього вчитимуть найкращі ведучі та постановники, які працюють у "1+1 Медіа". Алла Мазур, Наталка Мосейчук та Лідія Таран відкривають секрети своєї роботи разом із найдосвіченішими режисерами, операторами, редакторами та стилістами Телеканалу 1+1.

Курс складається з теоретичної та практичної частин, де учасники відпрацьовуватимуть свої дикторські та ораторські навички перед камерою, роботу з суфлером і без нього, навчаться грамотно і зрозуміло доносити інформацію з урахуванням різноманітних концепцій інформаційних програм, дізнаються, як успішно проходити кастинги.

Для кого:

Курс розрахований на журналістів, які вирішили дещо змінити діяльність, на вже практикуючих ведучих, які нещодавно розпочали свою кар‘єру і прагнуть вдосконалення, на молодих спеціалістів та випускників вишів.

Що вивчаємо:

  • Майстерність телеведучого.
  • Техніка мови.
  • Майстерність ефірного виступу.
  • Основи тележурналістики.
  • Редакторська майстерність.
  • Основи технології телевиробництва.

Добавить комментарий
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта*:
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
Оставить комментарий

Все курсы в Киеве, а также вузы в Киеве, колледжи и техникумы в Киеве, репетиторы в Киеве, тренинги в Киеве, работа в Киеве

Обратная связь