Описание курса

Група короткотривалого перебування «Міні - садок» дає усім батькам чотири вільних години для вирішення сімейних справ, при цьому Ваш малюк буде оточений теплотою і турботою, а також весело та цікаво проведе час, дізнаючись багато нового.

Це ідеальна альтернатива дитячому садку: у групі не більше 7 осіб, що не тільки забезпечує належний рівень уваги кожній дитині, але і знижує ризик захворювань в колективі. У той же час, дитина отримує різносторонній розвиток і, що важливо, можливість пограти і поспілкуватися з іншими дітьми.

Перебування в групі будується за чітко визначеним розкладом, що дозволяє проводити час з максимальною користю і знайомить дитину з поняттями режиму і дисципліни. Програма "Міні - садка" , базується на вивченні соціально - пізнавального, логічно - математичного матеріалу. Також на заняттях є вправи для фізичного розвитку, навчання музиці, творчості, казкотерапія, ланч і, якщо дозволяють погодні умови, прогулянка.

Добавить комментарий
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта*:
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
Оставить комментарий

Все курсы в Львове, а также вузы в Львове, колледжи и техникумы в Львове, репетиторы в Львове, тренинги в Львове, работа в Львове

Обратная связь