Описание курса

Cambridge English: First Certificate in English (FCE)

Міжнародний іспит FCE

FCE Test - один з найпопулярніших Кембриджських екзаменів. FCE щорічно складає більше 270,000 людей у більше ніж 100 країнах. FCE є ідеальним вибором, якщо Ви бажаєте працювати та здобувати кар‘єру або навчатись за кордоном, що потребує розвинених мовних навичок (наприклад: бізнес, медицина, інженерна справа). FCE відповідає рівню В2 по шкалі CEFR або Upper-Intermediate.

FCE показує достатньо професійне вміння знаходити практичне застосування знанням англійської, що слугуватиме на користь у англомовному середовищі.
Успішно склавши іспит FCE, ви отримаєте кембриджський сертифікат рівня B2, а склавши його на відмінно – сертифікат рівня C1, що відповідає екзамену CAE. Навіть за умови невдалого складання FCE, ви все одно можете отримати сертифікат рівня B1, що відповідає екзамену PET.

Якщо Ви - учень старших класів, успішна здача FCE Test забезпечить Вам максимальні підсумкові оцінки з англійської мови за 10 і 11 класи - це буде підтверджено листом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Успішний результат іспиту свідчить про достатній рівень володіння навиками, щоб вільно спілкуватись англійською мовою в різних сферах діяльності.

Key English Test (KET)

Key English Test — цей іспит відповідає рівню Pre-Intermediate або A1-A2 за шкалою CEFR.

Preliminary English Test (PET)

Згідно листу Міністерства освіти та науки України, випускники старших класів (10 - 11 клас) загальноосвітніх шкіл можуть скласти іспит PET, отримати сертифікат Cambridge ESOL PET (рівень В1) чи FCE (рівень В2) можуть подати заяву про звільнення від шкільного іспиту з англійської мови. Сертифікат Preliminary English Test зараховується учням як державна підсумкова атестація з виставленням в атестаті про повну загальну середню освіту річної атестаційної оцінки 12 балів з англійської мови.


Вартість курсу підготовки до іспитів: 620 грн/ міс.

Вартість здачі іспитів (письмовий іспит):

KET / KET for schools — 1850 грн
PET / PET for schools — 1900 грн
FCE / FCE for schools — 2800 грн

Тривалість курсу: 4 - 5 місяців
Добавить комментарий
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта*:
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
Оставить комментарий
Партнеры сайта
Современные профессии, учебный центр
Современные профессии, учебный центр
Все партнеры | Стать партнером

Все курсы в Виннице, а также вузы в Виннице, колледжи и техникумы в Виннице, репетиторы в Виннице, работа в Виннице

Обратная связь