Оценка посетителей
(по 9 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Моя донечка відвідує цей садок з 3ох років. Є свої плюси і є свої мінуси, але в цілому враження позитивне. Про садочок: групи маленькі - до 21 дитини, ходить по факту десь 15, в молодших групах - до 10. Думаю, це одна із причин, що хворіли ми рідко. Дійсно спочатку часто міняли вихователів, але ось уже 3 роки, як у нас Ірина Василівна, якою я дуже задоволена - чудовий педагог і прекрасний вихователь, вона постійно займається з дітьми - малює, читає, вчить вірші тощо. Є заняття англійської, слабенькі правда. Так, харчування звичайне - каша, борщ, суп, ліниві вареники, котлети, тушкована капуста - щось ми любимо, щось ні, як і дома. Щомісячний внесок є, але додатково гроші на ремонти, іграшки чи канцелярію не здаються. Організовуються гарні свята, завжди чисто і охайно, є охоронець, закрита територія. В будь-якому випадку сина теж планую віддавати сюди.

,

Хороший садик с просторной красивой территорией и охраной. Алена Борисовна - наш любимый воспитатель. Строгая и добрая одновременно, дети ее любят. Ходим с удовольствием.

,

Мы видим из окон, улицы какой это садик... Мы свидетели тому, что в нём происходит. Мы видели какой он был после капремонта и сегодня . Ни кому и ни когда не пожелаем водить детей в этот садик !!! Никогда !!! Диктат заведующей над работниками садика ( а в нём есть хорошие специалисты ), (... сами работники говорят- а мы не в силах что либо сделать и изменить... , а если заведующая уволит, где работу найти...) Этот "гипноз" музыкой, который слышно по всей ул. Булаховского и квартирах наших домов -Заведующей приветствуется !!! Хочешь, не хочешь, а должно всем нравиться- Заведующую нельзя огорчать, а то она "устроит". Этот человек (заведующая) любит не только "свою власть" но и коммерцию, которой успешно занимается, (ну к примеру - куда исчезли керамические фигурки сказочный героев с аллеи..?). Родители!!! Избирайте другой садик, пожалуйста, не испытывайте судьбу , Ваши дети не заслужили на такое обращение и к Вам так же

,

Отзыв в целом, от меня, хорошо, твердое хорошо, а через пару лет сад будет лучше. Команда хорошая очень! Женщины с умными глазами, что в наше время сами знаете редкость, чаще это пустой взгляд. Нет безразличия.Хорошо!) Хвалю я редко, даже ребенка, считаю что заслужить похвалы нужно и за дело хвалят, больше целую и обнимаю чем хвалю, так что мой отзыв ценный)

,

У меня пожелание. На сайте сада нет информации о садике, важной. В саду именно развивают, причем активно детей и учат, учат многому, такому чего вроде никто не ждал от государственного садика.

,

Мы исправно платим ежемесячно 1000 грн., и хочется видеть результат. Я бы закрыла глаза на многое, если бы я видела счастливый взгляд своего малыша. А в результате я имею портящийся характер, слезы, и нежелание идти в сад. Про "перлы" которые "приносит" ребенок из садика от воспитателей я вообще молчу. Говорить с воспитателем тяжело, у них свои планы.

,

Нажаль нас банально обманули. Тут уже в коментарях промайнула думка про те, що це звичайний державний садок тільки за певну суму грошей і не найкращий. Згідно звернень батьків до органів управляння освітою що до ситуації в ДНЗ № 567 «Калинонька» підтверджено викладені факти. В офіційному Листі Начальника управління дошкільної, загальної і середньої освіти від 18.12.14 №063-7785 сказано:
- оголошено дисциплінарне стягнення завідуючій за порушення порядку відрахування дитей;
- зобов’язано листом районного управління освіти святошинської райдержадміністрації від 05.12.14 № 3574 прозвітувати перед батьками про використання благодійних коштів.

,

Це інформація на сьогодні, і думаю, що не остання. Тільки в руках небайдужих батьків знаходяться долі наших дітей, чи ми будемо терпіти це беззаконня і безкарність починаючи з дитячого садка. Нажаль не всі батьки готові писати заяви і боротися. Особисто для мене цей садок став наче паралельною реальністю, заглибившись в яку просто не можу повірити, що таке може бути в наш час. А тих батьків, які всім задоволені, хочу попередити, це до того часу, поки у ваших дітей все гаразд, бо в противному випадку вам просто вкажуть на двері. Вирішила скористатися порадою дописувачів сайту і висловитись на цьому інформаційному майданчику.

,

Персонал постійно змінюється, харчування як в усіх держ садках дуже погане, готують постійно тушковану моркву з родзинками - яка нормальна дитина це буде їсти, вихователі у більшості мають освіту, але дітей не люблять. Не має відчуття, що за психічний стан дитини відповідають, більше навпаки, бо залякування - це їх основна модель поведінки з маленькими дітьми. Фізичне та творче виховання проводиться на дуже низькому рівні, англійська мова це просто назва, адже її викладає звичайний психолог або соціальний педагог. Про систему навчання вихователі відповісти не можуть. Цей сад підходить тим батькам, для яких важливо, щоб дитина була не вдома та отримувала хоч якусь соціальну сторону виховання. Завідуюча садком -це людина з дуже низькою внутрішньою культурою, тому персонал підібрано згодно її рівню розвитку.

Партнеры сайта
Детский сад «Центр детства»
Детский сад «Центр детства»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь