Оценка посетителей
(по 21 комментарию)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Дуже подобається водити туди дитину. Ходить із задоволенням!!! Все чудово і навчання, виховання, а також харчування. Все це завдяки вихователям, які працюють за малі зарплати та ще кожен день несуть відповідальність за життя та здоровя, наших дітей. Наснаги у роботі та менше хвилювань.

,

Мені дуже подобається водити свою дитину у цей неймовірний садок

,

Нам все подобається класно там!!!

,

Дуже нам подобається в садку, не подобається те що той хто туди не потрапив обливає це все брудом.

,

В мене негативні враження від цього садка, які сформувалися завдяки завідуючій. Не тільки мені одній, але й іншим батькам крутила голову до останнього, чи братиме дитину в садок. Врешті взяла кілька дітей справді по списку, решта відсіяла по причині, що нічого не запропонували в грошовому еквіваленті. Не знаю за вихователів, за їжу, але лице цього закладу завідуюча, яка є нещирою, корумпованою і дуже хитрою особою.

,

Величезне людське завідуючій садочку Анізії Богданівні,та нашому вихователю Валентині Гармагенівні за розуміння,науку та людяність.

,

Власне ми ще не ходимо до садочка, мали лише 2-невдалі спроби записатися. Не застали завідуючу :( Зайшла почитати відгуки, так як мене дуже насторожило, дуже різкий тон (навіть скоріше крик) із вікон на першому поверсі ліворуч від другого під"їзду. Не знаю яка там група, але двічі я там була під час дитячого обіду, і вихователі (чи няні) дозволяють собі репетувати на дітей, щоб ті їли. Я б дуже не хотіла щоб на моїх дітей так кричали, нехій краще вони будуть голодні ніж пригнічені. Тому погоджуюся з попереднім дописом, що необхідно кілька разів прийти в "неурочний час" і послухати як поводять себе з дітками.

,

знаю цей садочок багато років, т.я. живу поряд. Це просто жах....Одні побори та більше нічого з уст батьків. Як не будеш давати вихователям гроші чи ще щось, то і за дитиною не подивляться. Шановні батьки, які так гарно відзиваються в коментарях, відпросіться з роботи і подивіться "інкогніто" як дивляться за вашими дітками.

,

Супер мені садок подобається, всі професійні вихователі ми ходимо в яслі нам все подобається все під контролем ,дітей вчать хоч вони ще і маленькі!!!

,

Супер!!!

,

Садок хороший, враження якнайкращі. Дитина досі із задоволенням згадує про нього і про виховательок. Побільше би таких вихователів, які за копійчані зарплати вкладають душу у виховання дітей.

,

Побори,як Ви кажете,Вероніка, є всюди!!!!!!!!! Але це не означає,що вони йдуть комусь у кишеню! За такі гроші Ви будете бачити результат "на лице".І не треба паскудити!!!!!!!!!

,

Садок хороший

,

Садок чудовий чистий охайний .Добре харчують і дивляться за дітьми ))))))))

,

Дуже класний садочок,Вихователі просто супер такі енергійні,активні,люблячі!!!

,

Хто може писати, що садок чудовий, коли там збираються побори розміром 1000 гривень (під назвою допомоги)

,

чудовий садок

,

дуже красивий садок..

,

садочок просто супер. і вихователі займаються дітками, і діткам дуже подобається, і розташування прекрасне (між будинками і далеко від машин). єдина проблема і то суттєва - в садок практично неможливо попасти - треба записуватися відразу після пологів - інакше в групу не попадете.

,

Я садком задоволена. Малий без проблем туди хлодить. Вихователька дещо строга, але принаймні бачу результат - то віршики розказує, то співає, починає по трохи вивчати англійську.
Часом збирають гроші на фонд садка, але принаймні в групі ремонт зроблено, поміняні меблі, ліжка та столи, постійно щось докуповується.

,

садок просто чудо завідуючу прекрасна в неї все під контролем
вихователі професіонали в своїй справі

Партнеры сайта
Детский сад «Центр детства»
Детский сад «Центр детства»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь