Годинникар

Професія годинникаря сьогодні переживає важкі часи. Сучасні гаджети становлять вагому конкуренцію звичайним годинникам.

Специфіка професії

Годинникарів, які вміють полагодити і сучасні швейцарські годинники, і старовинний брегет, у країні одиниці. Такий майстер повинен розбиратися у різних системах годинників, вміти не лише замінити зіпсовані деталі деталями заводу-виробника, але часто зробити їх самостійно. Деякі майстри можуть відновити часовий механізм просто по кресленнях: вони в курсі різних годинникових новинок і працюють на сучасному обладнанні. Потрапити в цю закриту касту не просто.

Місце роботи

Годинні виробництва.

Особисті якості

Годинникар повинен мати риси снайпера — гострим зором, твердою рукою і витримкою, а ще терпінням, терпінням і терпінням...

Кар'єра

Молодь сьогодні в професію не приходить: на заводській збірці працюють переважно старі майстри (від сорока до сімдесяти років).

Освіта

 Годинникарів навчають безпосередньо на заводах.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Сфера обслуговування»