Оценка посетителей
(по 14 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете школу и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Школа прекрасная, учителя лучшие из лучших!

,

рада,что родители отдали меня именно в эту школу,т.к. на мой взгляд педагогический коллектив невероятный!) огромнейшее спасибо Ирине Викторовной за её всегда хорошее настроение! Мария Олеговна лучший учитель английского языка в Таромском! Так же могу отметить,прекрасных преподавателей математики и украинского языка (Светлану Викторовну и Людмилу Васильевну). Историк весёлый дядька ))

,

Цілковито підтримую ідею присвоєння імені Михайла Лояна школі № 105. Це талановита людина, істинний патріот України. Я читав його книгу "Таромські зошити" (здається така назва), отримав справжню насолоду, багато про що дізнався. Хочеться, щоб Михайла Лояна пам'ятали завжди. З повагою - Анатолій Шкляр, член Національної спілки письменників України.

,

Все що писав Михайло Лоян актуальне в наш час, бо кожний таромчани повинен знати історію свого рідного краю, пишатися своєю Батьківщиною, її історією. Сам Михайло Лоян допомагав покращити життя своїм односельцям, за що його всі поважали. Про вчителя мені розповідали рідні. Думаю, що не тільки школі № 105 можна присвоїти імя Михайла Лояна, а й одній із вулиць!

,

Я прочитала книжку Михайла Лояна "Таромські зошити" . Було це пів століття тому, коли людина відчула потребу поділитися з дітьми й онуками, згадати про пережите. В "Таромських зошитах" вся історія виникнення й життя Таромського, кожна хатинка, кожна деревинка має свій початок, і вона починається, тут, в Таромському.
Від своїх сусідів та рідних чула про М. Лояна, першого вчителя та краєзнавця в Таромському. За його ініціативи започатковано освіту в селищі.
Вважаю доцільним присвоїти школі імя М.І. Лояна.

,

Ми, випускники школи № 105 1964 року с. Таромське підтримуємо пропозицію про присвоєння закладу імені Михайла Івановича Лояна, який був першим учителем селян та дітей.
М.І.Лоян досліджував історію селища Таромського, вивчав традиції рідного краю, любив людей які жили поряд з ним. Кожен корінний таромчанин хоче мати книгу учителя-краєзнавця «Таромські зошити», бо в ній написано про історію українського народу, історію назв вулиць та кутків Таромського.
випускники школи, 1964 рік

,

Михаила Ивановича Лояна помнят многие люди в Таромском. Он был духовно богат а еще - он интелегент. Он был учителем по призванию и я с удовольствием вспоминаю его уроки, ведь расказывал он всегда доходчиво и понятно.Хотелось бы, чтобы нынишнее поколение тоже знало о даном человеке.
Думаю что Таромской школе № 105 нужно было бы носить имя учителя-мыслителя М.И.лояна.

,

Я прочитала книгу Михайла Лояна "Таросмькі зошити", в якій є поради щодо виховання дітей. На мою думку, це дуже добре коли людина має свої правила. Я вважаю Михайла Лояна інтелегентним чоловіком, до чиїх порад можна прислухатися. Відносно правил виховання дітей хочу сказати, що їх розумію і добримуюсь у своєму житті.
Враховуючи що у 2014 році школі № 105 виповниться 100 років, піддтримую адміністрацію про присвоєння імені М.І.Лояна даному навчальному закладу.

,

Почула що адміністрація школи готує документацію на присвоєня школі імені М.І.Лояна, який довгий час працював у школі, вчив мене і моїх ровесників любити рідний край, традиції та обряди Таромського. Бажаю успіхів колективу вчителів і підтримую ідею присвоєння імені М.І.Лояна школі.

,

школа отстой учителя плохие

,

на мой взгляд- лучшая школа в округе с отличными преподавателями!!!

,

Спасибо Керханаджиевой Н.А. за знания, терпение, потраченное здоровье на нас.

,

Замечательная школа, моя родная. Спасибо директору Татьяне Николаевне и завхозу Ларисе Николаевне за то, что готовы отдать все силы и терпение, чтобы школа была одной из лучших в районе.
Если кто-то чем-то не доволен, проанализируйте, пожалуйста, а может дело в ВАС Самих?!

,

На данный момент по сравнению с остальными школами Днепропетровска вполне приличный ремонт, мультимедийная доска и т.д.

См. также:
Обратная связь