Оценка посетителей
(по 187 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете школу и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Школа слабенька і не дотягує до гімназійного рівня на всі 100%!!! Стосовно Ольги Романівни- СПРАВЖНІЙ ВЧИТЕЛЬ!!! Вчить і вимагає, як вчитель. На відміну від інших вчителів розуміє, що вчитель повинен давати знання і повинен вимагати віддачі від учнів, незалежно від профіля школи. В школу часто приходять вчителі різних шкіл і славна дирекція водить їх по класах і хвалиться "здобутками". Поведіть цих вчителів на уроки фізики, німецької мови, польської (З 01.09. не проведено жодного уроку!!! Діти в телефонах і вчитель шукає своє щастя в телефоні), історії, інформатики, праці, хімії, правознавства!!! Нехай ці вчителі жахнуться від побаченогого, а то створюєте викривлені картинки, як в російському телебаченні.З січня цього року вчителі отримують зарплату, як воїни АТО, проте на роботі це не відбилося. Якщо Ольга Романівна вартує, щоб її праця була відзначена матеріально, то вчителям, яких згадано треба платити 17 гривень разом з дирекцією.

,

Гімназія для мене стала дійсно чимось рідним. Вчителі тут також хороші, звісно, є вийнятки. Олена Анатолівна - шикарно вчить англійську мову, дуже дякую їй за ті знання, що дає нам. Леся Любомирівна - теж хороший вчитель. Чудовий вчитель фізкультури - Надія Михайлівна. Лариса Миколаївна - найкращий вчитель християнської етики. Про багатьох вчителів ще можна писати.. Є вийнятки.. Ольга Романівна також хороший вчитель, але занадто вимагає від учнів до свого предмету. Географія потрібна, але це не самий важливий урок. Нова вчителька польскої занадто строга. Фізика - жахливо..
Проте загалом гімназія чудова.

,

Школа реально не дотягує до рівня гімназії!!! Якщо в школі є учнівські відзнаки- дипломи , успіхи в учнів, то це заслуга репетиторів, які працюють з учнями, а не вчителів гімназії. Шановна дирекціє, чому ваші хвалені академії проходять за рахунок уроків у п"ятницю???
Хтось хвалить школу за вивчення іноземних мов- абсурд. В цій школі і англійську нормально подати не можуть, не то що німецьку і польську!!! Хватить дирекції показувати псевдопатріотизм і псевдонауку!!! Почитайте підручники і передайте дітям хоч те, що там написано.

,

Привіт усім! Чесно сказати школа нормальна є проблеми такі як величезна кількість академій, не любов деяких вчителів до учнів...
Але перечитавши коментарі на сайті я побачив основні проблемні предмети
1) Інформатика
2) Фізика
3) Історія
І так 1
Інформатика - дається на не самому високому рівні але вчитель старається , предмет дається на рівні знань класу. В класі є 2 людини які розбираються в комп'ютерах і нам це не заважає )Навіть можно навчитися чомусь новому. Інформатика хороша!
Ну 2
Фізика- Галина Михайлівна знає мене як учня який довго нічого не вчив і за буквально 2 тижні вийшла вийшов на нормальний рівень треба вчити фізику або старатися її вчити і тоді піде)

,

Школа жахлива!!! Шкодую, що віддав в цю школу свого сина.Знань не має!!! Щоб були знання половину вчительського колективу разом з дирекцією треба гнати в шию без права викладання на Україні.Частина вчителів настроєна проти України, рідна мова спілкування їх є російська, в тому числі в директорки! В школі зневажливо ставляться до української мови, літератури і історії України!!!Доказом цього є відсутність роботи вчителів, які читають ці предмети. Школа не дає взагалі знань з ПОЛЬСЬСЬКОЇ, НІМЕЦЬЦЬКОЇ, ІСТОРІЇ, ФІЗИКИ, ХІМІЇ, ІНФОРМАТИКИ!!! Вчителі п"ють каву на уроках, не викладають матеріал, діти тупо сидять в класі. Подивіться в їхні зошити і ви побачите доказ моїх слів! В школі дирекція нічим не цікавиться тільки благодійними коштами. Ніякого контролю вчителів, низька культура учнів і відсутність в цій школі вчителів, яких пам"ятають все життя. Школа сіра і безбарвна!!! Шкода дітей і батьків!!! Подивіться рейтинг гімназії за підсумками ЗНО і ще раз переконаєтесь в правоті моїх слів.

,

Згідна, Ольга Романівна в нас як мама була.НАЙКРАЩА.

,

Ольга Романівна найкраща в світі вчителька)

,

Так, як поводить себе вчитель фізики, не поводив себе ще ніхто. Її не те що не варто допускати до дітей, її до суспільства допускати не можна. Наговорила моїй дитині такого, що та ображена прийшла додому в сльозах, але попросила, щоб я не йшла до школи, бо боїться, щоб потім до неї нормально відносились у колективі. Я, як матір, не можу допустити таких образ і неодмінно розмовлятиму з дирекцією школи, чи справді вони тримають адекватних учителів.

,

Іноді соромно перед самим собою, що віддав свою дитину до цієї школи. Деякі вчителі є дійсно покликаними до своєї професії, а деякі...
Дуже часто чую від своєї дитини, що в школі викладачі дозволяють собі не проводити уроки, а кажуть:" Відкрийте зошити і сидіть тихо, бо може адміністрація зайти " Це нормально? Також багато чув, що в школі постійно якісь ЧП, як не ніс розіб'ють чи голову розвалять, то ногу зламають. Ніякої дисципліни! Ніколи не працює медкабінет. А директорка, котра вважає себе націоналісткою — тримає в школі вчителів, які ганьблять Україну, а деякі навіть проводять уроки російською мовою. Ще б хотів зазначити, що до предмету української мови, відносяться дуже халатно. Вчитель дозволяє собі виходити на пів уроку кудись або запарює каву під час уроку. І це школа з поглибленимм вивченням української мови та українознавства? Даруйте, але мені з цього смішно.

,

Гімназія суперова. Нашим вчителям позаздрити не можна ,адже терпіння може не хватити. Але вчителі не зважаючи на це найкращі в світі. Особливо Катерина Степанівна, Тетяна Валентинівна та Галина Михайлівна! Деякі учні зовсім не вчаться, а своїм батькам брешуть про вчителів, а ті в свою чергу їм насліпо вірять. Отже ,батьки, перед тим як писати негативні відгуки подивіть в щоденники своїм дітям!

,

Все що пишуть в коментах- правда. В школі навчання як такого не має. Буває часто, що старшокласники ходять в школі з перегаром і в туалет не можна зайти, бо накурено. Я особисто тішилась від того, що буду знати 3 іноземні мови. Однак це лише моя мрія, бо ББ німецьку не вчить, а польська тільки в розкладі. Нова вчителька собі щось робить на уроці, а ми собі... Фізичка практично нічого не може пояснити, на уроці вертеп. В школі багато вчителів уроки не проводять, знань не дають, тому я ходжу до репетиторів. Хоч оцінки в мене є високі, вчителі які з зімною працюють говорять. що рівень знань як для гімназії в мене слабий. Потрібно працювати щодня, щоб досягти своєї мети. В школі багато мажорів і "понтів". Ці діти ведуть себе зверхньо, їхні батьки платять гроші нашим вчителям і ті постійно приділяють їм свій час. Часто буває. що учні під час уроків ідуть на додаткові заняття до інших вчителів. Школа - така собі... Колись я тішилась, що я з ЛУГГ...

,

Так як вчить Марія Іванівна, так повинен вчити кожен вчитель! Не має значення якого напрямку школа! Є програми міносвіти і її вчитель повинен виконувати. Стосовно Вашої дитини- сядьте коло неї, підштовхніть її і вона не буде сидіти до 00-00год. ЛУГУ- це безликий навчальний заклад з безликим керівництвом, яке не розуміє що робить!!! Це найгірша гімназія в Львові з найнекваліфікованими керівниками і вчителями. ПОДИВІТЬСЯ В ЗОШИТИ СВОЇХ ДІТЕЙ!!! Польська мова-уроки не проводяться з початку вересня, історія не проводиться, хімія, українська мова і література потребують кращого, з німецької рівень викладання такий самий як і з польської. Фізичці потрібно вивчити зміст підручника!!! Праця, фізкультура- сидимо!!! Інформатика і право- через раз. Пропоную почати викладати ще одну інозмну мову- будь- яку- всерівно її не вчитимуть. Школа разом з вчителями ще не була на такому дні!!! Страшно сумно!!!

,

Привіт! Гімназія непогана, але є но.....Гімназія гуманітарна, а задають, як математична, дитина сидить кожного дня до 00:00 год. - це неправильно, я розумію, що кожен викладач хоче себе припідняти, налякати, набити ціну, розглядайте, як Вам вигідно. Що стосується іноземних мов - це несправедливо (лагідно), 3-тя мова - польська, але дайте вчителів, за цілу четверть була один раз польська мова, вчителька звільнилася, дали другу, а та вимагає ніби все життя мову вчили.....Відповідно, або погані оцінки, або репетиторство. Я розумію, що кожен заробляє як може, але на всіх не заробиш. І є ще багато різних нюансів, накипить напишу! А зрештою, Ви всі діти розумні- це для дітей, якщо маєте вчитися, то будете вчитися будь де. А для викладачів - всі гроші не заробите, викладайте , як для себе і тоді побачите, що Вас будуть цінувати, як викладача!!!

,

Вчитель фізики, найсвятіша людина
Її нервам можна позаздрити
На уроки фізики, як на свято

,

Враження від гімназії- суцільний негатив.Хтось внизу співає гімни і прославляє цю школу. Будьте чесними і подивіться рейтинги школи по наслідках ЗНО за 2014-2016 роки .В жодному списку школа не "засвітилася", що доводить низький рівень навчання учнів в цій школі. В мене язик не повертається назвати цю колись сильну школу гімназією.Ггімназія- це навчальий заклад, в якому рівень знань учнів з усіх предметів перевищує рівень знань учнів звичайної школи. Якщо ця школа з поглибленим вивченням англійської мови, то крім англійської викладання повинно проводитись на високому рівні і з української мови, літератури, математики, хімії, ІСТОРІЇ, фізики, німецької мови, польської мови, інформатики.. Однак викладання перелічених предметів сіреньке і слабеньке, як і вчителі, що їх викладають. Прийде час, шановні батьки, звернутися до репетиторів в випускних класах, які відкриють вам всю правду про фаховість хвалених вчителів і рівень знань ваших чад!!! Розчарування буде шокуюче! РОБІТЬ ВИСНОВКИ!

,

Думка про нашу гімназію дуже позитивна.
Хто і що б не казали,але вчителі таки вимагають високих знань,за що ми все таки дуже вдячні.Вони бачать у нас наші можливості та потенціал,що дуже допомагає віднайти себе.Завжди готові йти на зустріч,але і їх можна зрозуміти - всьому є межа.
Єдиним мінусом є "панти" і учні,які "пантуються",і регулярно роблять дурості.До таких учнів потрібно приймати міри,що наша дирекція не може,на жаль.
І на рахунок академій,ви справді думаєте,що вони комусь потрібні??-ЩО В НИХ КЛАСНОГО????????-стояти,як дурачок 45 хв і дивитись,і нічого цікавого там немає.
На рахунок всього іншого,то +++.
Якби наша гімназія була такого низького рівня,як в коментарях,то чому ми постійно маємо високі нагороди та досягнення?Батьки,якщо ваша дитина не вчиться,це не означає,що всі такі недорозвинені .
Всім продуктивного навчального року і великих досягнень

,

Школа заслуговує оцінку- 0!!! Ті, хто пише позитивні відгуки- вчителі, або учні за вказівкою класних керівників. Батьки, відкрийте очі і подивіться на це позорисько під назвою гімназія. Історію України в цій школі не викладають. Мій учень зупинився на вивченні параграфа номер 3!!! Як же треба ненавидіти Україну, щоб так ставитися до викладання історії (як за комуністів). Німецька мова не викладається, польська мова не викладається, половина спецкурсів з англійської мови не проводиться!!! А хтось там внизу тішиться, що в школі викладають три мови. В цій школі можуть і 10 мов вчити, але результат буде такий самий плачевний. Керівництву школи я порадив поміняти місце праці, бо все що ви робити- курям на сміх!!! Школа повинна триматися на вчителях, їх відданості роботи, чого нема в ЛУГГ. Придивіться тільки до фізички і ви зрозумієте, що її підхід до роботи є типовим для вчителів цієї "хваленої" школи. СУМНО!!! ГІРКО!!! ПЛАЧЕВНО!!!

,

Дивлюся я на помилки у відгуках, де піднесені вчителі та рівень освіти, та мимоволі вилазять очі.

,

Тут є багато коментарів що до того , що вчителі погано вчать дітей і що нічого не роблять , а лише збирають гроші на якісь зошити . Це не правда !!!!!!!!!!!!!! Я вчусь в цій гімназії вже четвертий рік і знаю , що якщо учень хоче здобувати знання , він їх получить . Що до грошей , то зошити на які збирають гроші вчителі є дійсно потрібними і допомагають у навчанні . Також я знаю , що Лариса Миколаївна Дзюбинська є хорошою людиною і вона не могла порівняти життя людини з ціною паркету !!!!!!!!!! Це дійсно були перекручені слова!!!!! Взагалом гімназія хороша і я всім раджу приєднуватись до нас ))))

,

Гімназисти 9-В класу були неприємно вражені, коли прочитали перекручені слова Лариси Миколаївни Дзюбинської. Лариса Миколаївна не порівнювала життя дитини з ціною паркету. Хто не дочуває, тому ганьба!!! Не треба брехати! Лариса Миколаївна переживає за всю гімназію і хоче, щоб в ній все було як найкраще.Лариса Миколаївно! Ми Вас любимо, а на дурнів не звертайте уваги!

,

Гімназія загалом хороша, особливо хочу відзначити чудових викладачів таких як : Староста Оксана Ігорівна (вч.української мови та літератури), Дубневич Леся Любомирівна (вч. Алгебри і геометрії), Федорук Анна Романівна (викладала англ. Мову, дуже шкода, що пішла у декрет), Височина Альона Вікторівна ( вч. Образ.мистецтва та праці),Гуцул Любов Михайлівна (вч. Біології) та суперову вчительку з історії - Митрик Зіна Григорівна!!! Інші вчителі теж хороші, але не такого рівня, які вище сказані!Кожен педагог преккрасно пояснює матеріал, якщо щось не зрозуміло можна з упевненістю пвдійти та поцікавитись!!!Раджу усім, приєднуйтесь до нашого дружнього гімназійного братства!!!!!!:);):D

,

Син перейшов у 5 клас, після спеціалізованої початкової школи. З англійською завжди були проблеми - і репетитор не допомагав, бо він вперто заявив, що не буде вчити цю мову. 4 роки каторги, думала, тут буде ще гірше, але через півтора місяця син заявляє, що вчителька з англійської (Ірина Романівна) "мабуть найдобріша вчителька в світі", сам робить домашнє завдання, отримує хороші оцінки за самостійні, а головне - сам просить мене повчити з ним слова, щоб він наздогнав пропущене. Я злегка в шоці, в приємному) Щодо навчання загалом, то ще жодного разу він мені не сказав, що не хоче іти в школу, встає о 6.30 і майже не кривиться). Про деяких вчителів відгукується дуже добре, постійно про них розповідає, про деяких каже просто "нормально" (такоє). Як на мене, окремі вчителі невимогливі, це зле. З мінусів - відсутність нормальних спортивних гуртків (хай платних), пафос напоказ, форма одягу - діловий стиль це добре, але скоро зима. Думаю, батьки можуть зайнятись питаннями гуртків й іншого.

,

Англійська мова викладається дуже добре! Хороша програма для отримання потрібного рівня англійської мови як на гімназію, і відповідно кваліфіковані вчителі. Проте, не усі. Леся Григорівна, вчителька англійської як на гімназію - нікудишня. Їй можливо варто йти викладати у 33, 34 школу. Але точно не у гімназії. І хотілось би відзначити Світлану Іванівну, дуже хороший вчитель, нажаль вже не викладає, що дуже сумно. Але знаю, що її учениця колишня, яка навчалась у неї - Олена Сергіївна, тепер теж викладає, і досить успішно!Усі діти в захваті від неї і з нею не те, що змушені, а вони хочуть вчити англійську мову, та приходити на її уроки! Видно, що її навчала Світлана Іванівна!
Викладання у школі хороше, за деякими нюансами, за фізику я промовчу, адже за мене тут і так багато чого вже написали, але загалом добре!
Директорці бажано подумати більше про якість навчання більше, ніж про зовнішній вигляд.

,

Хочу сказати що нарікання на вчителів є неправдивими !В гімназії всі предмети викладають на високому рівні!Якщо у вашої дитини є бажання отримувати знання вона їх отримає,без сумнівів !Але якщо бажання немає ну тоді на хороші оцінки ненадійтися.В гімназії постійно відбуваються цікаві заходи(не тільки академії)походи в театри,зустрічі з письменниками ,невеликі конференції,кокурси (як всеукраїнські, так і міжнародні),поїздки та екскурсії.Я навчаюся у гімназії четвертий рік і викладачами та рівнем знань я задоволена!Так у гімназії є певні повсякденні проблеми,проте де їх немає.Але в цілому всім рекомендую приєднатися до нашого гімназійного братства!)

,

7-А дуже любить вчительку християнської етики - Ларису Миколаївну. Найкращий вчитель

,

"Цей паркет- дорожчий за твоє життя." Такими були слова Дзюбинської Лариси Миколаївни після того як одна з гімназисток ЛУГГ пересунула лавку у щойно зремонтованій їдальні.
На мою думку ці слова неприпустимі для заступника директора такої "престижної" гімназії.І ще хотіла б додати,що ця гімназія давно перестала бути однією з найкращих у Львові.

,

Дуже хороший навчальний заклад.Дуже хочу похвалити вчительку з української мови Оксану Ігорівну,викладає предмет на чудово,всі діти її хвалять.
Також дуже хороша вчителька з математики Галина Михайлівна,з фізики Галину Михайлівна,хімія Лілія Іванівна.
рекомендую всім цей навчальний заклад))))

,

Мій син навчається в ЛУГГ вже не один рік,хочу зазначити,що англійська у цій школі дуже хороша(син завжди хвалить Тетяну Валентинівну) також українська мова(Катерина Степанівнела дуже хороший вчитель).Лілія Іванівна веде хімію у мого сина,і він дуже зацікавлений цим предметом,вчителька все добре пояснює,додає багато цікавої інформації,та вчителька фізики Галина Михайлівна не вміє пояснювати,я вважаю,що їй потрібно найняти собі репетитора!Директор зацікавлений лише в академіях та в зовнішньому вигляді учнів!

,

Навчаємося в ЛУГГ другий рік.В зв`язку з переїздом,відстань до гімназії становить 15 км.кожного дня в одну сторону.В нас не постало питання перейти в інший навчальний заклад. По скільки привітний,
висококваліфікований,педагогічний колектив,жодного разу не поставив під сумнів,якість навчання цього закладу. Доступно і зрозуміло проводяться уроки.Звичайно є діти які потребують відвідування додаткових індивідуальних занять,але це за бажанням батьків.
Поглиблене вивчення українознавства і трьох іноземних мов, є великою перевагою,для тих хто дійсно хоче надати хорошу і якісну освіту своїй дитині.
Оскільки будівля гімназії не є новою.За власним бажанням з дозволу адміністрації,батьки проводять не великі поточні ремонти кабінетів,в котрих навчаються наші діти.
З великим терпінням чекаємо відкриття столової після повного капітального ремонт.

,

Почну з хорошого! Рівень англійської у цій школі хороший. Завжди діти хвалили вчительку Щур Світлану Іванівну, яка на жаль уже не викладає. Також є багато предметів пов'язаних з англійською-теж добре.
Математику тут можна вивчити, якщо не запускати! Вчителька Тетяна Михайлівна-дуже хороший педагог.
Що вам сказати про фізику... Краще б промовчала, але не буду. Неодноразово чула версії про те, як вельмишановна Галина Михайлівна привселюдно принижує дітей, та говорить речі, які б у її віці не пасувало говтрити.
Про історію: Зінаїда Григорівна цікаво та доступно пояснює матеріал, щоправда уроків історії України є дуже мало.
Загальну картину цієї школи пригнічує викладання мови та літератури! Це просто жах, діти не знають елементарщини! Учитель Дана Василівна дуже хороша та мила, але не вимоглива! А шкода! Адже підготовка вашої дитини в 11 класі, влетить вам в ох, яку пристойну суму!
Безперечним плюсом цієї школи є те, що діти подорожують Європою, але навчальний процес..—0

,

На рівень гімназії тягне хіба що масовими заходами. Прийшли у 5 клас - приміщення класу - як стайня для худоби: почали із заміни вікон, потім була дошка, гроші на туалетний папір, мило, яких в туалеті ніколи НЕ БУЛО! В кінці року довелося робити косметичний ремонт в класі ( за кошти батьків звичайно), хоча фонд школи ніхто не відміняв по 200 грн. Кожного семестру.з двох. Іноземних ( польської та німецької) не знали жодної! Вся суть викладання зводилася до того, щоб прийти на індивідуальне заняття, де тобі розкажуть, що буде на контрольні, і якщо ти забудеш, як це робити,- підкажуть, просто в класі під час контрольної роботи. Половина уроків у класного керівника - репетиції до академій і виступів.Якщо у Вас лишні гроші, - сміливо віддавайте дитину в ЛУГГ. Перш, ніж перераховувати кошти ніби в благодійний фонд гімназії, - поцікавтеся, що це за рахунок, бо раніше це була банківська картка на ім'я одного з вчителів. Я не готова фінансувати невідомо кого, не отримуючи результату!!

,

їдальня цілий минулий рік не працювала. (І далі не працює). Я вважаю, що це жахливо! Чим займається ця прославлена і самохвальна директорка???

учителям за їхню працю виставляю такі оцінки:
Марія Іванівна (алгебра і геометрія) -- 12
Олена Євгенівна (англ. мова) -- 12
німецька -- 9
українська -- посередньо,
Історія -- завал повний!.
Далі можна не й продовжувати... бо ж гімназія гуманітарна (!)
Справді, було би добре, якби вивісили результати зно на минулий рік. Хоч це і не достовірний показник (діти, мабуть, готувалися у репетиторів) але все ж. Середній бал можна було б побачити.
я розчарована...

,

Шановні батьки зверніть увагу на викладання фізики чи повне невикладання. Мій гімназист двічі був на уроці фізики і двічі вчитель проводила інструктаж по техніці безпеки. Це найвищий рівень цинізму!!! Пізніше дасть на домашнє завдання цілий розділ.Зате наголосила на здачу 60 гривень за "чудо-зошит". Можна уявити, що від наявності цього зошита рівень знань учнів різко зросте! Позор вителю!!! Нехай він навчить дітей розуміти фізичні явища і розв"язувати елементарні задачі. А то вчимо уривками, половину підручника вчитель взагалі забуває подати дітям, а щодо задач- повний нуль. Навчити дітей НЕ МОЖЕ!!! Хотів би я побачити. що вона буде пояснювати учням на уроці, коли приїдуть до неї в гості комісія з міськво. Керівництву школи замість того, щоб тягати до школи на урочисті свята членів "Свободи" (сестри партії регіонів) краще б затягнули в школу мудрих і працьовитих вчителів до роботи. А то понтів- море, а роботи- нуль!!! Реформи...

,

І це ще всі ці коментатори не були в приміщенні старої 56-ї. І не бачили, для чого можна використовувати площі міністрества освіти...

,

Шановні захисники ЛУГГ! Хватить хвалити нехвалене! Школа- ніяка! Реальна оцінка роботи вчителів -1! Пояснюю на прикладі свого гімназиста. Всі здобутки, які має моя дитина- це виключно заслуга репетиторів, які з ним працювали. Дирекція- щось незрозуміле. Не знаю, що вони носять до школи- тіло, чи душу? Найбільше їм, напевне, подобається мандрувати з дітьми, а школа хай валиться. З усіх вчителів можу відмітити лише Марію Іванівну. Вона працює і дає знання! А решту- жах.!!! Рідна мова і література викладалася з великими перервами, вчителя фізики треба повторно направити вчитись, або найняти їй репетитора (що знала, те забула), бажання вчити відсутнє. Хімія- що недороблене, сире, незграбне, запущене. Історія викладається на 15%, а решту часу- вікна, бо вчитель хворіє. Від трудовика тхне алкоголем, а фізрук тоздатен лишень кинути учням м"яч.

,

Школа дуже чудова . Вчителі досвідчені . Хочу відмітити:Світлану Іванівна яка дуже добре вчить англійську,Богдагу Богданівну вчительку з німецької яка любить і знає свій предмети ,Оксана Михайлівна вчителька з математики вона добра і гарно вчить математику,Тамару Миколаївну яка знає зарубіжна література як ніхто інший,Галина Василівна вчить українська мову та літературу вона знає багато про свої предмети і зацікавлює нас до цих предметів,Ольга Романівна вона дуже хороша її всі обожнюють,Роман Омелянович вчитель з історії він знає історію хоча перед тим вів інший предмети , Альона Вікторівна її вся школа любить вона викладає образотворче мистецтво.Є ще багато хороших вчителів як Юрій іванович , Анастасія Вікторівна, Тарас Олегович ,Ірина Ігорівна вони всі дуже добре викладають свій предмети і люблять його.Ця школа сама краща . Раджу вам вибарити саме її бо тут хороші і досвідчені вчителі та хороша адміністрація ! Я люблю цю школу !!!!!!!!

,

Мене дуже дивують батьки,що роблять висновк про гімназію лише з розповідей своїх дітей.А ви не подумали,що ваші нащадки можуть дещо перебільшувати шкільні проблеми?Може вони просто хочуть передусім вигородити себе?
В нашій гімназії мені найбільше подобається відношення вчителів до учнів.Завжди усміхнені та доброзичливі викладачі значно полегшують навчання й роблять його приємнішим.Після уроку завжди можна підійти з проханням пряснити те,чого не зрозумів і тобі радо допоможуть.І мало хто віддається своїй роботі так,як це роблять багато вчителів в нас.Це дуже класно і,навіть,якось надихає.Особливу подяку хочеться висловити таким вчителям:Оксана Ігорівна(українська література),Катерина Степанівна(українська мова),Олена Анатолівна(англійська),Богдана Богданівна(німецька) і Галина Михайлівна(хоч алгебру з геометрією я вчу абияк,проте таку пречудову вчительку ще варто пошукати).
Гімназія дуже хороша,хто б що не казав і я рада,що маю змогу навчатись тут)

,

Стосовно викладання історії в школі залишу свій коментар. Роботу вчителя оцінити не можу, тому що з моєю дитиною цілий рік працював репетирор. Пояснюю чому... Половина минулого і половина цього навчального року уроки історії в класі, не проводились по причині хвороби вчителя. Оскільки дирекція школи працює з ККД=0%, то ніякої заміни уроків не було!!! Керівництво школи цікавить лише вміст власних гаманців. Мене дивує те, що "керівники- професіонали і великі патріоти" цим питанням не переймалися. А для цього потрібно було подати заявку в міськно чи райвно і протягом кількох днів в школі працював би вчитель історії до того часу поки на роботу не вийде той вчитель. Однак дерекцію це питання не цікавило, як і викладання інших уроків.

,

Стосовно фізкультури ситуація запущена. В школі діти бідних батьків не вчаться. Тому учні мають і спортивне взуття, і спортивну форму. Просто вчителеві не хочеться працювати з дітьми. В нормальній школі вам би дозволили лише м"ячі надувати, а не проводити уроки. Якщо учень з телефоном на уроці, то для цього запрошуйте батьків- нехай вони повпливають на школяра, якщо ви не користуєтесь авторитетом. Стосовно програми- учні(особливо дівчата) не мають уявлення про такі ігри, як волейбол чи баскетбол. Елементарної розминки на уроці не має, не то що засвоєння азів гри. Легка атлетика, проводиться на лавках!!! Школярі поняття не мають про стрибки, біг, дихання, метання. Навіть низький старт від високого не відрізнять... В школі не має жодного гуртка з фізкультури!!! Чому не проводите додаткові заняття, не працюють гуртки з баскетболу, волейболу, тенісу??? Мабуть тому, що ваша директриса дуже любить академії. Смішно і грішно....

,

На рахунок уроку фізкультури, який відбувся в середу, хочу сказати наступне: футбол ми вивчаємо не цілий рік, а з середини квітня, до того часу були легка атлетика, баскетбол і волейбол. На лавках сидять ті, хто не має спортивної форми і мобільним телефоном користуватися на уроках заборонено, якби учениця дотримувалася цього правили цього б не сталося! А осколок і поранена голова це взагалі чиясь фантазія! Не потрібно робити коментарі, незнаючи ситуації насправді і щось придумувати.

,

Навчаюся в нашій гімназії вже другий рік (приїхала з іншого міста), нині перейшла до дев'ятого класу. Дуже задоволена якістю знань, особливо з історії (хто б що не казав, а Зіна Григорівна дуже гарно викладає), української мови та літератури (Оксана Ігорівна та Катерина Степанівна), біології (Любов Михайлівна), англійської (Ірина Романівна), хімії (Анастасія Вікторівна), алгебри та геометрії (Галина Михайлівна).
Також вчителі допомогли адаптуватися у новому місті (у мене приблизно разів 30 питали: "Все добре? Чимось допомогти? Як тобі Львів?")
Школа дуже гарна і вчитись в ній, якщо чесно дуже приємно та затишно

,

Хочеться зробити коментар
Мій син відвідує гімназію тритій рік, саме так, не навчається. Вчителям немає коли навчати учнів, бо у них вічні проблеми : мало годин, мало репетиторства, старі або можна сказати давні - хворіють, своїх повно проблем; молоді довго не затримуються - для них не вистачає годин, мала зарплата, мало наглості. Директор увесь час зайнятий академіями, поїздками, святкуваннями та розгромом самої гімназії, як фізично так і морально. Усі вчителі воюють один з одним, плетуть інтриги , якщо дружать, то проти когось. Який там навчальний процес, тільки на додаткових заняттях і не "безвозмєздно". І все це на очах наших з вами дітей.
Якщо хочете знань для своїх дітей шукайте інші школи, або беріть репетиторів. Ми вирішили, щоб син не тинявся по вулицях, а був під наглядом в гімназії, а вчиться він дома з репетиторами, під нашим наглядом.Результат позитивний.
P.S. В п"ятницю адміністрація гімназії відвідала "Бухту вікінгів", співчуваю, але святкувати ВАМ НІЧОГО!!!

,

До відома батьків. В середу на уроці фізкультури, на якому вже цілий рік вивчають футбол в спортзалі м"яч розбив телефон учениці , крім цього осколок поранив голову!!! Чому на цьому уроці дівчатка постійно сидять на лавках, чому не проводять уроки з фізкультури згідно програми? Де дивиться дирекція школи? Керівництво школи займається особистим піаром! В той же день учні до кінця уроків фарбували паркани школи! Така трудотерарія можлива лише в колонії для неповнолітніх, а не в гімназії! Учень повинен вчитися на уроках, вчитель повинен навчати дітей, керівництво школи забезпечувати безперервний впродовж року контроль по навчальному процесу, а завгосп з техпрацівниками повинен забезпечувати чистоту і дотримання сангігієнічних вимог в школі! Я дійсно вірю, що в школі бардак на кожному кроці. Сьогодні останній дзвінок в школі. Хочу подякувати від щирого серця тим кільком вчителям (можна порахувати на пальцях однієї руки), які дійсно заслуговують поваги і любові. Дуже прикро ...

,

Багато хто пише, що школа (гімназія) повний кошмар,інші ж навпаки, радять сюди йти. Хочу дати свою адекватну оцінку.
Плюси: добре ставлення до учнів, хороші педагоги. І на цьому, мої плюси закінчилися.
Мінуси: невміння контролювати дітей (ніяких двійок, зауважень, діти можуть вільно палити і приходити напідпитку!!!); гімназія-заклад вищого рівня,а в даному випадку, я бачу виключно звичайнісіньку школу; деякі вчителі поводяться не професійно з дітьми, не всі вчителі підходять до оцінювання знань адекватно ( витягують дитину на рівень, якому вони не відповідають, тобто завищують оцінки, а це змушує дітей не турбуватися про навчання), безглузді академії під час яких всі куняють носом, зате дирекція радіє "майбутній еліті",яка жахливо палить.
Загалом, школа не є поганою, але м'яке відношення до дітей, робить підлітків байдужими до навчання. Тож, якщо хочете добре знати англійську, хімію та математику, тут є добрі спеціалісти. Якщо хочете міцних знань в дитини,вам варто змінити вибір

,

Школа деградована, повний розумовий банкрут. Погоджуюся з іншими негативними відгуками. Навчалні програми з предметів, що вивчаються виконуються на 50%. Кожен свідомий українець виховувався на творчості Багряного, зокрама на прикладі героїв "Тигроловів". Вчився любити Україну, гордитися своєю історією. Проте в школі ні любові, ні поваги до України. Це доводять вчителі української мови і літератури школи. Про Багряного навіть не згадували на уроках. Така сама любов вчителя до уроків історії. Таке враження, що дані предмети під забороною. Величезні прогалини в вивченні таких предметів як фізика, хімія, німецька мова, польська мова, інформатика, правознавство, праця, фізкультура... Викладання цих предметів запам"яталось учнями тільки як їх відсутність. Кожен день в школі з цих предметів були "вікна", бо вони ігнорувалися вчителями, не проводилися. Це стосується як 1 так 2 семестрів. Зате на уроках проводяться репетиції для різноманітних сумнівних заходів. Повний ХАОС!!!

,

Є справді багато чого сказати і хочу поділитись своєю думкою із іншими. Стосовно "болючої теми" дітей і більшості вчителів-академій. Як на мене, це пуста трата часу, сил, адже з них діти нічого для себе не беруть, тому що більшість сформована в формі "вивчив віршик-розказав". По-друге це звичайна показуха щоб зробити типове фото на сайт гімназії і показати які ми "патріоти", хоч на вихованні молоді академії ніяк не впливають. По-третє, учнів забирають з уроків щоб провести репетиції, попри те що директор наполягає на тому, щоб діти проводили репетиції в позашкільний час…

,

Для батьків 5 класу: школа зовсім не престижна! Маєте можливість, то переводіть своїх дітей в іншу школу. З власних спостережень скажу, що всі негативні відгуки -100% правда. На навчальний процес керівництво разом з вчителями давно "забили". Прогама не виконана по основних предметах- укр. мова і література, англійська, хімія, фізика, німецька, історія... Уроки не проводяться, діти тупо сидять на уроках без вчителя і дивляться в стіни. В середу учні їздили на Маківку. Це добре, але чому під час навчання?Чому не на вихідних? А керівництву школи замість мандрувати з дітьми потрібно подивитися що роблять вчителі на уроках. Скажу чесно, що кожен день 1-2 уроків не проводиться, зокрема в випускних класах, в п"ятницю учні 9-11 класів цілий день вчились ходити маршем, бо на уроках фізкультури вже давно забули- де права, а де ліва нога. Сподіваюсь, що скоро цю "престижну" гімназію закриють, бо мудрі батьки зрозуміють, що навчанням в цій школі і не пахне. І чим швидше зрозумієте- тим краще.

,

Вчора дізналися від дочки, що наступного року знову міняються вчителі для проведення уроків, зокрема Ольга Миколаївна Живущак, вона не буде вести української мови. Дочка та її однокласники відзиваються про Ольгу Миколаївну дуже добре і кажуть, що кращої вчительки немає. Дочка просить наступного навчального року перевести її в іншу школу. Але ми проти, все таки гімназія вважається престижною і близько від дому, у чому зручність. Шановна адміністрація ЛУГГ, чи є можливість, щоб Ольга Миколаївна залишилася учителькою української мови у наших класах, щоб діти не просили про перевід до інших шкіл.

,

Дорога школа. Мені дуже приємно кожного дня заходити до тебе) Особливо хочу відмітити вчителів : Тетяну Валентинівну ( англ ) тому що саме вона дає мені знання і можливість говорити на іноземній мові в майбутньому , Богдану Богданівну ( нім ) , Марію Іванівну ( геометрія) завдяки їй я розумію предмет який для мене важкий , Галмна Михайлівна ( фізика ) ,Лілія Іванівна . Та теж хочу подякувати нашій директрисі , завдяки якій ми можемо робити академії ,вечірки , вона допомогла нашій школі піднятись на рівень вище. Шановні батьки , якщо ви думаєте що це погана школа , то подимайте ,можливо це в вас погана дитина ? Яка не хоче вчитися. Дякую за мій розвиток у цій гімназії .
З повагою і любов*ю 7-а

,

Школа заслуговує оцінку 1 бал! Шановні батьки зверніть увагу на зміст підручників ваших дітей і на зміст зошитів , де відображено пройдений матеріал. Там ви побачити, що навчальний план школи і програми викладання шкільних предметів не виконуюються!!! Вчителям даної школи потрібно ще три місяці, щоб програмний матеріал вичитати. Це стосується зокрема- німецької мови, історії, фізики, інформатики, правознавства, української мови і літератури (мова йде про 9 клас). І після цього захищайте, хваліть вчителів, співайте їм гімни, Вчителі вищеперелічених предметів забули про своє покликання і просто "відбувають" свої уроки, а вчителеві фізики складно виставити навіть оцінки в журнал, не то щоб дати знання з цього предмету дітей. Якщо на уроці шумно, значить вчитель НІЧИМ не може зацікавити та навчити дітей, бо ні на що не здатний!!! І А ми говоримо, яка чудова школа...Підіть на уроки до своїх дітей і ви побачити всю красу передачі знань вчителями без хвальби. Робіть висновки! Боріться !

,

Дуже прикро читати такі коментарі від батьків, адже якщо ваша дитина не відвідує уроки це не означає що вони не проводяться! Як можна писати такі огидні слова про людей які роблять усе щоб навчити вашу дитину, так є моменти коли вони можуть крикнути на учня але ж це лише через те що є люди які не розуміють по іншому, тільки тому що ви батьки не навчили їх дисципліні і повазі до інших. Не потрібно далеко йти подивіться хоча б на двох вчителів: Тетяна Валентинівна(англ), Катерина Степанівна(укр.мова) вони присвячують усе своє життя дітям і не власним , а Вашим , вона вчать нас не тільки предмету але і тому чому повинні були навчити ви, вони роблять з нас людей, вкладають у свою справу душу і роблять це безкорисно, невже можна так безсовісно поливати брудом людей які з усіх сил намагаються навчити чомусь ваше чадо?! Любі вчителі якщо ви це читаєте то хочу вам подякувати що ви є у нашому житті і за всі ті знання які ви даєте нам кожного дня! З любов'ю і повагою 7А:)

,

ця школа хороша а те що ви жалуєтесь на вчителів що вони погано з вами поводяться так це ваша провина томущо просидіти з шумним класом 45 хв і ще пропробувати навчити їх щось не кожен зможе мені все подобається в цій школі і та батьки пишуть про концерт його провели на останньому уроці і це був навіть урок шоб ваші діти потім не почали вести поганий образ життя і діти задумайтесь в собі а потім пишіть тут гадкі коментарії

,

Знаю цю школу багато років і дуже шкода, що нова директриса зробила з неї бардак. Те що пишуть негативного інші батьки - правда.Уроки не проводяться належним чином, зате проводяться показушні безконечні академіі за рахунок уроків. Батьки в школу без дозволу класного керівника зайти не можуть, зате регулярно приходять всякі "релігійні співаки " рекламувати свої проекти, і все це під час уроків. Що мене найбільше турбує, так це зміна ставлення до учнів. Раніше школа вирізнялася повагою і доброзичливим відношенням. Тепер діти скаржаться, що вчитель може дозволити собі кричати, принижувати, розпалювати конфлікти з учнями. Поведінка вчительки фізики взагалі викликає сумніви в її адекватності. Треба сказати, що є досить хороших вчителів , але вони сидять тихенько, бо хто багато говорить, того звільняють. Одним словом, колись добра школа сходить на пси.

,

Повністю погоджуюся з попереднім коментарем! Найбільше обурює мене відношення вчителів до уроків. В ці дні християни живуть в пості- стримують себе в словах, діях, розвагах, моляться, не беруть участь в розвагах. Зате в школі вже вдруге двері відкриті для співаків з Англії, де ці музиканти проводять свої виступи і зустрічі з дітьми. І найжахливіше- це під час уроків. Тобто учнів не вчать ні фізики, ні історії, ні інших предметів. Дисципліна жахлива! Я не розумію за яку працю отримує зарплатню вчителька фізики, історії та інших предметів. Все, що зробила попередній директор вмерло разом з неї. Саме вона прикладала зусиль, щоб школа давала знання, натомість маємо деградований стиль викладання з основних предметів- історії, фізики, хімії, української мови та літератури, німецької мови... Ганьба всьому педагогічному колективу "гімназії". Поїдьте в звичайні сільські школи і ви побачите, на скільки вищі знаннях учнів цих шкіл, і на скільки мудріші ,і працьовитіші вчителі цих шкіл.

,

Як гімназія, - школа витягує на 1-н бал.!!! Усі ці відгуки про супер школу, це
На мою думку, спроба захиститися від справедливих коментарів що до ситуації яка направду є ПЛАЧЕВНОЮ!!!
Директор, впровадила суцільний матріархат, в найнижчій ступені цього розуміння. Вчителі як на мене , у раболіпстві,право голосу ,окрім зборів коштів та виспівування дифірамбів школі,не мають взагалі. Дивна демократія.
Їдальня більше року не працює.
Подвір'я школи на якому колись був стадіон,залишається цементною руїною.
Батьки ремонтують класи за свої кошти але при цьому змушені здавати кошти на фонд школи, бо якщо ні то керівника звільняють (так звільнили вчителя Матем Галину Михайлівну, вчителя яку поважали і любили діти і ми батьки). Є хороші вчителі але в них зв,язані руки, тому про дисципліну лишається мріяти! Нас особисто рятують репетитори!
Тут вам допоможуть зруйнувати всі ваші зусилля і на нівець звести всі розумові здібності дитини!!

,

повністюпогоджуюсь з п.миколою! школа перетворилася на абсурд. хотів би побачити реакцію департаменту освіти на коментарі батьків. глибоко зачіпає за живе робота вчиnелів. точніше вісутність роботи деяких вчителів повністю! зокрема- викладання фізики в 9 класі- відсутність уроків як таких, викладання історії україни- не існує, українська мова ілітература- відсутність уроків в другому семестрі!!! чому не проводять уроків з цих предметів? чому під час уроків забирають учнів і проводять їм екскурсії??? не розумію!!! хватить перетворювати школу в балаган!!! що робить в школі керівництво? чому не забезпечено навчання для дітей??? це не луганська чи донецька школа, де поблизу стріляють. це європейске місто, а школа суцільний бардак!!!

,

Звичайно,усюди є свої плюси та мінуси.І кожного можна зрозуміти.Але я задоволена,що закінчила саме ЛУГГ:)Я навчалася у ЛУГГ ще з першого класу(ще за часів СШ№56) і у мене найкращі спогади!Дуже приємна атмосфера!Скучаю за шкільними роками...
Особливо хочу відзначити англійську(Олена Євгенівна,Світлана Іванівна) та німецьку мови(Богдана Богданівна,Надія Миколаївна),оскільки під час їхніх предметів отримала дуже хороші знання з іноземних мов і змогла використати ці знання у майбутньому(філологія,лінгвістика).І той,хто вчиться,завжди знатиме предмет;)Тому,не нарікайте на вчителів.Вони докладають усіх зусиль,викладаючи свій предмет!Також цікавими були такі предмети,як American literature,Business,Country studying.Завдяки Надії Михайлівній полюбила ф-ру:)Галина Михайлівна дала хороші знання з мат-ки,Лілія Іванівна,Любов Михайлівна-біологія,Анастасія Андріївна-укр.мова та літ-ра,Ольга Романівна-географія.
Мінус для мене-охорона не впускає випускників провідати своїх колишніх вчителів:(

,

Ця школа сама найкраща !Хай всі діти йдуть сюди

,

Особисто я б давно забрав свою дитину з цієї школи, але біда в тому, що найближчі школи ще гірші. Але в даному випадку навчальний заклад називається гімназією! І тому праця вчителів має бути в рази більша. Стосовно зарплат- не намагайтеся в своїх коментарях жаліти вчителів, рівень оплати праці однаковий як для лікара та і для міліціонера, так і для чиновникіа. Кого не влаштовує робота в гімназії нехай їдуть в Італію та Грецію- там їм буде тепло і комфортно. Стосовно навчання скажу так: є в цій гімназії вчителі, які дають знання, але більшість нічого не робить. Зокрема нижче плінтусу на рівні церковно- приходської школи викадання історії України, всесвітньої історії, фізики, хімії, німецької мови, праці, фізичної культури. Шокує те, що кожен вчитель до закінчення семестру повинен виставити семестрові оцінки в журнал, а в даному навчальному закладі ве переноситься на потім!!! Дирекція давно ні на що не реагує!!!

,

Я вважаю що гімназія хороша)має певні недоліки,але куди без них.)Деректор регулярно проводить ремонти,поїздки,відвідування екскурсій та музеїв(недавно ходили в обсерваторії,а перед тим в органний зал)я рекомендую гімназію.
Тут затишно,добре,сучасно,якісно,цікаво.......
Рекомендую!!!!!!!

,

Ця школа надзвичайна, вчителі як друзі, діти хороші
Особливо хорошими є Тетяна Валентинівна(англ) - людина яка навчить англ так як жоден репетитор не зможе
Марія Іванівна математику знає прекрасно і завжди йде назустріч учням
Ольга Романівна дуже хороша теж з географії
Та майже кожен вчитель знає свій предмет і готовий добре навчити якщо дитина має бажання знати щось.

,

Хочу висловити особливу подяку таким вчителям: Дані Василівні, Анастасії Андріївні, Надії Миколаївні. Це та мізерна категорія людей, які працюють за покликанням, вчителі, яким не чуже поняття людяність, щирість, безкорисливість, які пам'ятають, що жертовність то є чеснота, і відносяться до учнів як до своїх дітей....Люди, цінуйте педагогів, вони як і більшість з нас засиджуються на роботі допізна, годують сім'ї, вчать дітей і тому подібне, майте серце....маєте бажання висловити протест - кабінет директора, протестуйте на здоров'я...і той кавалок організаційної роботи покладеної на них...семінари, академії, співи, танці, вони ж не самі собі придумали такого роду розпорядок....

,

все вірно, більшість вчителів дуже порядні люди, які, по суті, працюють за покликанням,бо зарплата мізерна...вчителі хабарів не беруть, бере адміністрація.. Якщо директор і заступники думають, що батьки цього не помічають, шкода...проста математика, ми знаємо скільки і на що ми здаємо офіційно і не дуже....отакі справи....плачевно, але це на вашій совісті....
.

,

Я не зустрічала жодного вчителя,котрий вимагав хабарів за свою працю.Усі працівники стараються навчити чогось учнів.Але ,чесно кажучи,їм це вдається нелегко. Ті учні,котрі хочуть здобувати знання-роблять це.В нашій гімназії є усе для того,щоб звідти повиходили Люди. А якщо вам не подобається метод навчання-вчіть ваших зайченяточок вдома і побачите,які вони у вас чемнесенькі

,

Прочитав тут коментарі деяких матусь і татусів про навчанні в цій гімназії, і, відверто кажучи, здивований купою бруду. Якщо ваше чадо не хоче вчитися, то воно і не буде не залежно від того куди ви це чудо запхаєте. Рівнем знань який здобув у гімназії повністю задоволений, оскільки здав англійську мову та українську без репетиторів. Забув додати, що навчався в ній ще з 1 класу, так-так саме з 1 класу коли це ще була 56 школа. А зараз знання здобуті в гімназії дозволяють вільно спілкувати англійською мовою з іноземцями та і з носіями мови. Тому якщо хочете щоб ваша дитина знала англійську мову - сміливо віддавайте її сюди.

,

У цій школі я вже вчуся 3 роки ... Мені вчится добре і якщо є нюанси то вчителі раді допомогти учню... Готують до оліп'яд та конкурсів... Та на даний момент у деяких кабінетах подекуди й гарячкувато ( без сумніву комфортно...). Якщо не влаштовують вимоги до знань то значить що діти самі цього не хочуть ... Я задоволена моєю рідною гімназією ЛУГГ)))

,

Дуже хороша гімназія всім рекомендую вчителі просто чудесні ,дуже привітні ,і і зразу видно ,що вони можуть навчити дітей)))

,

Гімназію не рекомендую. Хто не хоче знати українську мову, історію, фізику, німецьку мову- тоді це ваша школа. Вчителі спеціально не проводять уроки- чекають, щоб батьки підійшли до вчителів і як жебракам засунули пару гривень в кишеню- тоді і долаткові заняття за гроші, тоді і хороші оцінки в щоденнику. В школі холоднеча , але директор як справжній патріот не дозволяє включати опалення, економить державні кошти, а батьки повинні з своїми дітьми ходити до лікарів і лікувати запальні процеси, набуті в школі. В даній ситуацї знання дають сільські вчителі, особливо ті, що пенсійного віку. Саме їх життя навчило віддавати всі свої знання дітям. Ми тішимося, що наші діти навчаються в ЛУГГ, а насправді треба плакати, бо знань учні на уроках не здобувають. Вчителі не хочуть і не бажають вчити дітей, ходять собі в школу. щоб дома не сидіти. Знання учнів мізерні, бо зусилля вчителів і бажання вчити мізерні. Яка держава нікудишна, така сама й школа...

,

В 9А класі не проводять уроки з 01 вересня з історії, української мови і літератури, німецької. Викладання фізики- ніяке, жодного досліду, жодної цікавої інформації!

,

Школа чудова і атмосфера в ній особливо прекрасна!а на рахунок "мажорності"
Хто це придумав?Понавигадуютьі пишуть що-попало.У гімназії ніяким чином не звертають на це увагу,а люди які про це говорять,моя вам порада-відностесь до всіх з теплом та посмішкою,тоді ніхто не посміє вас гнобити ,або якимсоь чином з вас сміятись:)
Усім всього найкращого!

,

Учнів 9-а класу примусово заставляють іти в театр,але якщо дитина не хоча чи не має змоги повинна заплатити гроші за квитки та не йти.

,

Я вважаю,що ті люди ,котрі пишуть про нашу чудову гімназію бридкі речі - песимісти чи просто сліпці.Я розумію,що є певні недоліки,але ж позитивних моментів значно більше!Вчителі приємні,привітні,добрі(є ,щоправда ,декілька химерних),годують смачно,високий рівень знань.Я раджу поступати в нашу гімназію без вагань)

,

Всі наші вчителі хороші. Всі!! Без виключень! Наші вчителі намагаються дати нам все необхідне!Навіть більше! На всіх уроках ми працюємо як потрібно. Звісно не всі учні, бува, налаштовані на працю. Можливо, декілька хвилин вчительських порад, зроблять нас більш вихованими, а не тільки розумними. А ось питання, чи дитина хоче це сприймати - зовсім інше.
Також, хочу сказати, що і директор наш намагається зробити наші шкільні, сірі будні - веселішими. Звичка збиратись усім разом-стала для нас традицією. Приємна метушня, підготовка, допомога один одному, зробила з всіх нас - одну велику родину, де ніхто нікого не ображає, як бува в інших школах.
Чому ж не проводяться екскурсії в суботу чи неділю? Вчителі-також люди, в них також свої сім'ї, своє особисте життя. Всі поїздки що організовуються - всі вони для дітей, для їхнього розвитку, а не для вчителів.

,

Організовуєте екскурсії з учнями після урків- честь вам і хвала, але не під час уроків! Стосовно престижу, то скажу- він був. Коли гімназист вступає на прикладну математику, закінчує її і працює в одній з крутих ІТ- компаній, то це заслуга вчителя математики (Марії Іванівни). Вона дала такі знання, що репетитор не був потрібен. А як пройде ЗНО з мови і історії України, якщо уроки не проводяться? ЛУГГ- не школа , а гімназія і тому вимоги вищі як до учнів так для вчителів. Хотів би бачити в гімназії стенд з результатами ЗНО за два останні роки та прізвищами вчителів, які до цього причетні. Тоді всі зрозуміють, що таке престиж ЛУГГ.

,

Хочу спростувати останні негативні коментарі щодо навчання у гімназії. Уроки проводять, а якщо вчителі і хворіють, то вони також люди, як і всі інші. Не всі екскурсії проводяться під час уроків, наприклад, останній раз -16. 09. - учні 10-х та 9-х класів ходили у філармонію о 18:00 (не під час навчання!).
Якщо деякі батьки не задоволені організацією навчального процесу, то ці питання можна вирішити через дирекцію - кожної пятниці після академії можна спілкуватися з вчителями. Якщо чимось не задоволені, то забирайте дитину, хоча сумніваюсь, що в іншій школі буде все ідеально. Але зважте той факт, що батьки привозять дітей в гімназію не тільки з інших районів Львова (крім залізничного), але і з околиць Львова. Це свідчить про певний престиж гімназії.

,

А тепер на рахунок поїздки.
після цього,як у нас закінчився урок німецької мови.нам повідомили,що деякі учні можуть брати участь в поїздці"Стежками Шептицького".Також попросили здати 100 гривень,авжеж з дозволу батьків,хто не хотів,той не здавав гроші.Ми могли брати участь в цій поїздці не виключно в навчальний день,а в середу.Я впевнена,якби Богдана Богданівна мала можливість вибирати день поїздки,то вона б вибрала вихідний.Тим більше це була б чудова поїздка ал тепер ми нікуди не поїдемо.Дуже шкода.Ця ситуація засмутила вчительку.Хоч вона не тільки чудово проводить уроки,а й з душею організовує чудові поїздки.

,

Через кожен тиждень у нашій гімназії відбувається захід під назвою "академія" і ми через тиждень підготували його.Проте деяких вчителів ми просили відпостути з уроків.Ніхто нікого не примушував.
Урок німецької у нас проводився так,як нам потрібно було підготуватись до невеличкої самостійоної,проте близько 4 учнів пішли на репитицію так як у них вся граматика була записана.
Історія у нас проводилась,інформатика в тому числі.
Сталий розклад вже як тиждень вивішаний в коридорі,і в такий же самий термін вчителі заповнюють журнали.

,

Шановні батьки, забирайте негайно своїх дітей з цієї школи та переводіть в інші. Почався навчальний рік , але в школі відсутній сталий розклад, відсутні класні журнали, вчителі відсутні на уроках. 17 та 18 вересня в 9А класі- суцільні співи на уроках. Реально були проведені 4 уроки за два дні. В 9а класі не читаються уроки історії, інформатики, німецька- через раз. Школярам навязують екскурсії під час уроків. Чому не в суботу, неділю.

,

Ця гімназія сама найкраща. Дуже добрі вчителі. Кабінети всі чудові. Раджу всім сюди йти!!!!

,

Сьогодні 14.09.2015 року із семи уроків в 9А класі були проведені тільки два!!! На п"яти уроках учні вчили пісні, бо готуються до академії... Це якась божевільня, а не гімназія. До відома класного керівника і дирекції гімназії- якщо ви готуєте дітей до виступу, то готуйте в післяурочний час!!! А під час уроків дітей наповнюйте знаннями!!! За це вам держава платить гроші! Мені цікаво, чи бувають в цій гімназії перевірки з департаменту освіти, бо таке враження, що вчителі думають, що у них канікули!!! Ганьба!!!

,

11.08.2015 серед гімназистів 5(1) класів відбулись "Веселі старти"
В 2-ох із 3-ох конкурсів перемогу здобули гімназисти 5(1)-в класу , а чомусь перемогу у "Веселих стартах" присудили 5(1)-а класу. Чи то грамоти наперед повиписували чи класні керівники з директором не знайшли спільної мови?.Діти не розуміють "справедливого" суддівста.

,

В школі все зводиться до вишиванки в п"ятницю і низькопробних заходів. Коли вчитель хворіє, то щоб зберегти навчальний процес цілісним щукають тимчасову заміну на уроки хворого вчителя. І всі проблеми!!! На жаль керівництво гімназії цього зрозуміти і зробити не може! Щоб називатися гімназією треба піти вчителям на уроки в справжню гімназію і повчитись знань, методів викладання та покращити і свій базовий рівень знань. Якщо вчитель фізики на уроці встигає написати на дошці лише розв"язок до однієї задачі, то її треба гнати з цієї школи березовою мітлою. Ці слова відносяться не тільки її одної.

,

З приходом нового директора рейтинг гімназії по місту Львову досить сильно перемістився вниз. Увага звертається не на навчання учнів, а на те скільки грошей батьки вкладають у ремонти. Вчителі скоріше виступають, як вихователі у дитячому садку. Складається враження, що їх не цікавлять знання дітей. Можливо - це школа нового покоління з новою методикою викладання.

,

Все правильно: вчитель історії захворіла - деяким учням на заміни можна не звертати увагу; ББ зламала ногу - викинути хворого вчителя на вулицю; прийшли молоді вчителі - можна на уроках розважатися (свідомість влючаємо на гальмо), а спортивну форму можна і не носити, а посидіти на лавочці (батьки не проти). Хто хоче вчитися, той отримає знання і на уроках, і в Інтернеті, навіть, спробує прочитати параграф самостійно... В любій школі є недоліки, але навчиться бачити і хороше. В гімназії діти мають здобувати знання свідомо, а не отримувати готові!

,

Досі згадую ЛУГГ тільки з хорошої сторони. Душевна і дружня атмосфера,хороші вчителі з якими відчувала себе не тільки як учениця, а як і друг. Хочу подякувати всім вчителям англ.мови, які привили любов мені до цього предмету (Олені Евгенівні, Світалні Іванівні), також вони мене надихнули на вибір майбутньої професіїї. (я вирішила поєднати своє життя з англ. і закінчила факультет іноземних мов). На додачу, всім хто хоче вдосконалювати свою англ. ще у школі раджу обирати ЛУГГ, так як знання, які отримала на American/English Literature, Country Studying і т.д. полегшили мені навчання у виші. Повірте знання англ. це не тільки знання слів і граматики, це ще і знання культури, побуту, історіїї, літератури. І головне, що зараз в сучасному світі без англ. нікуди. Крім англ. кафедри, хотіла б подякувати Надіїї Михайлівні, Надіїї Миколавні, Любов Михалівні, Лілії Іванівні. Рада,що гімназія розвивається. Удачі ій та процвітання.))))))

,

Це хвора школа, яка відображає стан освіти в державі! Керівництво школи не в силі провести елементарну заміну уроків! Історія не читалася вчителем семестр (дирекція цього де бачила), ББ майже рік не проводила уроків з німецької (дирекцію це не цікавило), учні на уроках праці сидять в майстерні, дивляться на верстати та вчителя і все!!! Раніше з дівчатами працювала вчителька, яка навчила дівчаток в’язати, вишивати, моделювати одяг (дирекція це все бачить і мовчить). Уроки фізкультури - це щось на межі абсурду (дівчата сидять на лавках, а хлопці в залі грають футбол, хоч існують і інші ігрові види)! Новий вчителоь хімії не може навести лад на уроках і дати дітям знання, вчитель фізики взагалі не працює з підручником, а на уроках встигає записати розв’язок до однієї задачі і все!!!
Одним словом - це не гімназія, а гидка подоба на неї.

,

Наша сім*я щиро вдячна всім вчителям, адміністрації гімназії за знання, за турботу, за любов!
« Хто ми в світі без рідної школи? Ми без неї, як птах без крила!
Ціле море любові людської, квіти, посмішки, щирі слова…»
Шановна Маріє Іванівно! Прийміть особливі слова подяки! Ваша скромність і високий професіоналізм, Ваша материнська турбота і терпіння допомогли учням сформуватись як особистості, зберегти сімейний вогник, і пронести ці теплі спогади про школу через все життя!
Бажаємо процвітання гімназії, а директору шановній Ларисі Миколаївні і всьому колективу вчителів- міцного здоров*я, сил та натхнення! Ви найкращі!
Сім*я випускниці 11- Б класу.

,

Хочемо від щирого серця, від імені усіх батьків 11-а ЛУГГ побажати всім працюючим вчителям, адміністрації та директорці міцного здоров"я, невтомної енергії, любові, процвітання. Дякуємо за міцні знання, за навчання бути організованними та за талант розкрити у здібній дитині найсильніші її сторони.Лариса Миколаївна -ми любимо вас , бо ви найкраща у місті. Батьки учнів.

,

Ця гімназія найкраща у світі рекомендуююю

,

Я вважаю що ця гімназія супер: -)! Вчителі усі хороші і мають особистий підхід до кожної дитини.Особливо дякую: Лесі Григорівні,Ользі Романівній, Олені Вікторівній.Дякувати можна кожному вчителеві( є за що ).Але у кожного своя думка

,

Школа мені не подобається..Вчителі хабарники,все за гроші,та ще й місцезнаходження не зручне.Не віддавайте у цю школу своїх дітей! Від чистого серця кажу я вам! Перевели сестру у 34 школу.Дуже задоволені.Сама навчалася у цій школі у 2014 році.зараз перейшла у 4 школу( Лінгвістичну Гімназію) на вулиці. Кирила Мефодія.Школа супер-багатий вибір мов.Лугг поганий.Не ідіть у цю школу.За для вашого добра.Незнаю,що всі знайшли у цій школі.Тут вчаться мільйонери,на понтах.Щодо простих дітей із сімей-сказати можу одне.Вони тут,як ізгої.А мажори з айфонами кепкують з них,гноблять,принижують.Якщо ви не є дуже обезпечена родина,то не ідіть у цю школу.Витратите що найменше 1000-2000 гривень за 1 навчальний рік+ підручники і зошити у яких потім не писатимете.
Тп ще й християнська етика до 7 класу.Після цього можна сказати,що предмети тут зовсім безсенсові.Такі як бізнес,євро,американська література-нікому не потрібні-я впевнена.Дякую за увагу,бажаю хорошого вибору у шкільній сфері.

,

Школа класна незнаю чому деяким учням не подобається ця школа.Вчителі хороші високий рівень знань і навіть якщо Богдана Богданівна відсутня на декількох уроках це зовсім не означає що вона не навчає нас ви не думали що вчителі теж люди в них окрім шкільного життя є і своє.Зараз у Б.Б. серйозно зламана нога і прийде вона аж у квітні.Я навчаюся у 7б класі і я горджуся тим що навчаюся у цій школі.У мене класні однокласники тільки деякі нервують мене а так все прекрасно.

,

Гімназія просто Чудова!!!! Привітнц вчителі, а ще що 2 тижні проводяться виховні заходи та урочисті академії. Також у Гімназії дуже багато відзнак і нагород! Високий рівень навчання. Хочу подякувати Катерині Степанівній(укр.мова і літ.), Констянтину Сергійовичу (географія), Галині Романівній (англ.мова),Ларисі Миколаївній (хррист..ет.) та Олені Вікторівній( обр. мист-во та труд. навч) Рекомендую цю гімназію всім)))

,

На мою думку це найприкрасніша школа з усіх хочу подякувати Надії Миколаївні(вчительці німецької) та Лесі Грегорівний(вчительці англійської) я впевнена що вони роблять все щоб ми добилися чогось майбитнього мені дуже побобаються їхні уроки Гімназія просто супер

,

Дуже класна школа смачно годують, влаштовують безліч цікавих заходів, хороші та привітні вчителі.Окремо хочу відзначити : Надію Михайлівну, Галину Миронівну, Богдану Богданівну і Ольгу Романівну*))))))

,

Я нерозумію людей які пишуть прогані відгуки про ЛУГГ)Саме тут найкращі вчителі)Саме тут найсмачніше готують(вдячні тюТані)Окремо хочу відзначити нашу улюблену Ольгу Миколаївну Живущак яка дісталась нам як скарб пожертвуючи самоврядуванням)

,

школа класна привітні вчителі дружні однокласники і хороший класний керівник я навчаюсь у цій гімназії в 7-б класі і мені тут подобається раджу всім поступати в цю гімназію

,

цього року планувала йти в іншу гімназію,але класний керівник сказала що не відпускає мене і не дасть документи.

,

навчаючись у гімназії я зрозуміла ,що у львові нема більш кращих гімназій ніж ця)у гімназії всі вчителі добре вчать)у їдальні сачно готують,і досить багатий магазин) найбільше мені подобається вчителька Оксана Володимирівна (вчителька з математики)

,

Вітаю всіх гімназистів і вчителів з закінченням навчального року.Я провчилась цілий рік в найкращій гімназії Львова і саме тут найкращі вчителі.Найбільше буду сумувати за Катериною Степанівною за її уроками де я багато чого навчилася.Дякую всім!!!

,

З приходом новго директора в гімназію, наша школа наче розцвіла, нарешті гімназія почала рухатись вперед, чимось займатись. Рівень навчання теж дуже хороший, усі вчителі ставляться з розумінням і дуже приємні у спілкуванні не лише на уроках, а й поза гімназією) Гімазія змінилась в кращу сторону, помітні глобальні зміни. Починаючи від щотижневих академій закінчуючи різноманітними заходами, які організовує самоврядування нашої гімназії) Завдяки їхнім креативним ідеям до гіманзії стало цікаво ходити не лише навчатись, а й приймати участь у різноманітних флеш-мобах, академіях, фото-виставках, патріотиних заходах, походах. Окреме спасибі директору ЛУГГ, яка турбується про розвиток наших учнів) Завдяки цій гімназії, я найшла чудових друзів і шкодую, що вже скоро прийдеться покинути стіни рідної гімназії :(

,

Гімназія дуже класна)
Вона була класна як при минулому Директорі так і цей Директор теж класний)))
Вчителі всі класні.Кожен має свій спосіб,як вчити дітей)))
Школа просто супер!
Раду всім нашу Гімназію!

,

Є відгуки як і хороші,так і погані.З приходом нового директора в гімназії дійсно настала робоча атмосфера,навчання посилене,змінилось ставленя самих дітей до навчання,видно кращі зміни.В їдальні гімназії відсутня гігієна,жіночки що працюють в їдальні майже не накривать свої голівоньки ковпаком,з них стирчить жахливе,вибачте за слово волосся,новий працівник їдальні взагалі його не одягає.Вчителі всі досить класні,можна як і посміятись,так і працювати файно).

,

Отож,я погоджуюся наша школа не з ідеальніших.Але в нашій школі приємні вчителі,хороші учні.І призидент у нас тоже хороший!Яся це компютор ідей!А ви думаєте?хто створив і придумав усі ці флеш моби??Звісно це все старання Ясі!!Отож не потрібно засуджувати людину коли ти її добре не знаєш!!

,

Чому працівники в їдальні не дають булочки та випічку в рукавичках або щепчиками??? Беруть гроші і одразу дають булочку, де правила гігієни???

,

Закінчив цю гімназію!вона була дійсно крута, але така як була колись, а зараз прийшов новий директор і чорт знати шо зробила з тої гімназії. Я провчився в цій школі 11 років, вона(директор) пропрацювала там тільки рік і мене не пускає в школу охорона яку вона поставила. Шо це за брєд?Чому я не можу прийти до вчителів які мене вчили? до друзів які там залишились?Я навіть показував тим мавпам(охоронцям) атестат, але вони настільки тупі що навіть не можуть прочитати що я вчився в цій школі і цей атестат був виданий мені цією школою. Якщо це все моніториться я надіюсь це дойде до неї і вона прийме якісь міри!

,

Гімназія супер! Особливо вчителі: Богдана Богданівна(німецька), Тетяна Валентинівна(англійська), Галина Михайлівна(фізика), Галина Миронівна(англійська), Катерина Степанівна(українська мова та література), Зіна Григорівна(історія), Марія Іванівна(математика), Юлія Іванівна(світова література), Ольга Романівна(географія), Ірина Ярославівна(українознавство), Лілія Іванівна(основи здоров'я), Оксана Михайлівна(інформатика), Лариса Миколаївна(християнська етика), Альона Вікторівна(образотворче мистецтво), Михайло Аркадійович(фізкультура), Роман Омелянович(трудове навчання) - вони найкращі!
Раджу всім батькам віддавати своїх дітей у Львівську українську гуманітарну гімназію ім. О. Степанів! Ви не пошкодуєте!!!

,

Школа дуже класна!!!Окреме "спасибі" хочу сказати Катерині Степанівній.Вона дійсно чудовий педагог, бо намагається хоч чогось навчити наші "світлі та розумні"голови.До неї на урок йду як на свято.Теж Галина Романівна,Ольга Романівна та Марія Іванівна - самі-самі класні...щодо їдальні -готують смачно. Не розумію тих, хто пише негативно про Гімназію.Мені дуже подобається весь педадогічний колектив.Щоправда я вважаю класними не всіх вчителів...а загалом ЛУГГ- найкраща!!!

,

Гімназія дуже і дуже класна. Хоч я вчуся тут перший рік,вона мені дуже подобається. Окреме дякую хочу сказати Катерині Степанівній - вона дійсно хоче зробити нас людьми.Також класна вчителька з англ.мови (Галина Романівна) та з природи.Педколектив взагалі дуже класний.

,

Школа дуже і дуже класна) Вчителі хороші...Фізичка не те щоб безтолкова просто дивна і смішна:)...Але я така вчителька яка можуть добряче придертись нізащо...Не буду говорити про кого мова, але таким людям нічого не можна довести, бо вони просто нічого не хочуть чути...Вони впевнені, що праві лише вони і нікого іншого навіть не чують....А загалом мені школа дуже подобається))Тут класно))Всюди є якісь недоліки але тут їх дійсн о дуже мало..Переходьте сюди, тут круто))А рівень англіської дуже класний))Принаймі Оксана Володимирівна і Світлана Іванівна точно супер!Про інших казати не можу, бо в них на уроках не була...

,

Дуже хороша гімназія,хороша атмосфера,шикарні,привітні вчителі,до яких завжди можна звернутись за допомогою.Особливо Олена Вікторівна,з нею можна поговорити не лише як з вчитилем...
Загалом гімназія суперова,будем раді кожному;**

,

школа супер раджу всім і дорослим і малим просто клас... класні і добрі вчителі ... ну просто нема слів... школа клас просто алмаз...

,

Насправді ГІмназія просто чудова мені подобається тут вчитися для мене всі вчителі хороші , якщо до них добре ставишся то вони до тебе . Насправді Аноніми ви просто боїтесь і Елла Анатоліївна любить дітей вона з дітьми як рідна мама а гроші ій не важливі вона ніколи не збирала сама гроші вона поручала цю задачу комусь з відповідальних учнів , тому Аноніми якщо хочете сказати щось погане про вчителів скажіть їм це в очі або імя своє напишіть ...

,

На рахунок вчителів хочу сказати,що у нашій гімназії працюють освічені люди,але не зовсім всі. Не буду говорити хто поганий чи хто хороший. Просто відмічу деяких вчителів які особисто для мене є дійсно вчителями.
Перш за все це Ольга Романівна - вчитель географії. Ольга Романівна надзвичайно добре пояснює кожну тему. Хочу сказати,що коли географію вів інший вчитель я не любила цей предмет і навіть дещо байдуже до нього відносилась,тобто без цікавості. Як тільки мене почала вчити Ольга Романівна в мене в один момент прийшла така думка,що географія надзвичайно цікавий предмет і знаєте,я його почала дуже добре вчити.. Тобто Ольга Романівна це фахівець у своїй справі.
Тепер вчитель німецької мови Надія Миколаївна. Я вчуся у неї з 5 класу і я маю знання,що є найголовнішим! І вже як зачепила вчителя німецької мови тоді вже скажу і про Богдану Богданівну. Ця вчителька не вчить дітей і у них немає знань !

,

Не треба наганяти на Наталю Петрівну!Вона сама крута вчителька в школі!Вона старається хоть щось розумне забити в твою пусту голову!!І якщо тобі щось не подобається нема чого писати це анонімно,а так скажи!Вона хоче зробити з нас людей.А ви так їй дякуєте?Молодець!!

,

гімназія супер для мене!хороші вчителі Оксана ІГОРІВНА(УКР.мова)галина михайлівна(математика)надія миколаївна(німецька)галина миронівна(англійська).Я хочу щоб всі вчителі не кричали на учнів а поєснювати щиро і лагідно так як це робить галина михайлівна і оксана ігорівна!!

,

Почати варто з того, що ви ніколи не почуєте однозначної відповіді на запитання "Чи хороша ця школа?"
У кожної школи є як свої плюси,так і мінуси
Проте про цю гімназію, про мою Альма-матер мржу сказати таке - там я провла найцікавіші роки дитинства. Тепла, родинна атмосфера виховали мене відкритою та доброзичливою. Школа дала мені прекрасні знання англійської, якою я тепер вільно спілкуюсь.
Перші дні 10го класу, коли у розклад вводиться багато англомовних факультативів, створювали дежавю справжньої школи європейського зразка.
Сильні вчителі, дисципліна, гарні умови та чудова шкільна формав (повірте, це не менш важливо,аніж все решту) make up this school ;)

,

мені теж дуже скода я теж буду скучати по галині михалівній і те що ми будем в іншому класі

,

Школа-чудова!!!Галина Михайлівна найкраща вчителька у нашій гімназії)))Як нам шкода(говорю від усього нашого класу 6-б),що Галина Михайлівна уже не є нашим класним керівником,і директорка вже не та(((Але школа супер,нічого сказати)))*

,

На мою думку,гімназія класна!Всі вчителі кльові.Особливо Оксана Володимирівна(математика)!!!!♥

,

гімназія нормальна!давайте почнем з позитивного!в гімназійі багато добрих вчителів!Такі як,Ольга Романівна,Надія Михайлівна,Богдана Богданівна, а найкраща вчителька гімназії Катерина Степанівна!-Це дійсно хороший педагог і дуже хороша людина)!але йе і не дуже добрі вчителі!!! в їдальні готують смачно,але у стравах бувають волосини,а також страви бувають холодними! ідемо далі...у гімназійі тепла атмосфера,вчуся лише рік,а знаю пів гімназійі!І це класно!!!Бо рідко коли "Старшаки" дружать із "маленькими", але тут це не так!)*^...прибиральниця...йій віддільне "спасибі",вона добре виконуйе свойі обов'язки!я вродіби все розповіла!

,

Гімназія є досить нормальною....
Я розумію що є ліниві діти які нарікають на безвинних вчителів,але потрібно подивитись на це з іншого боку .Наприклад:їдальня є хороша і їжа смачна.Вчителі теж класні..вони дуже стараються чогось навчити.
а окремо про Еллу Анатоліївну - вона нормальна я в неї 2 рік вчусь і нічого зайвого просто ставитись до всього позитивно.А поганих вчителів немає і не псуйте нашу репутацію..Кому по невідомим причинам не подобається гімназія то ніхто в цьому не винний..Атмосфера сприятлива і до школи як додому йду там завжди зустрінуть з посмішкою і не ставтесь до всього негативно хоч трошки розуму і совісті майте!!!!♥3♥

,

Я побачила позитивні і негативні відгуки.Але дійсно є і добре,і погане.У кожного є своя думка,прошу вчителів не так реагувати на відгуки,кожен думає по іншому.УСПОКІЙТЕСЬ!!Я люблю ЛУГГ але потрібно знати міру,коли дізналась про кражіку у школі стало моторошно,а коли сталася друга,боюсь ходити у школу..Будь ласка зверніть на це увагу.Охорень ав бути вже з лютого,а його ще немає...
Більшість учнів "на пафосі",а деякі добра,але їй призирають та нелюблять у колективі,це погано,людя ви не одні...У світі є ще люди..задумайтесь!

,

як на мене школа суперова, хороші вчителі, смішна прибиральниця)
Любов Михайлівна (біологія),то взагалі супер вчителька вона може і пожартувати і накричати коли потрібно ,ніколи не кричить за просто так,допомагає на к.р,якщо вважає за потрібне.
Галина Романівна також одна з найкращих,може і накричати ,так що щось дійде до наших голів,та похвалити також вміє)це заохочує)
Ольга Романівна най най най краща взагальному(надзвичайно цікаво веде уроки,готова сидіти в неї і 8 і 9 уроки.)
йду на географію,на англійську (Галина Романівна),на математику(Галина Михайлівна),біологію(Любов Михайлівна)..........як на свято=)

,

Наталя Петрівна найгірша вчителька.Їй нічого не подобається.

,

Гімназія сама-сама краща!!Не зважаючи навіть на її недоліки!!Тут дають хороший рівень знань,і в їдалці не погано готують..Вчитель німецької мови так звана Б.Б.-дуже хороша..нічого не можу про неї сказати,вона класно вчить..і добре пояснює матеріал..З нею можна поговорити ,як з людиною,а не вчителем..вона завжди допоможе
І народ..так ж ви понижаєте репутацію нашої школи ,коли виписуєте оце всяке погане про наших вчителів..
О тож наша школа сама-сама краща!!!!!

,

Гімназія хороша. Але математика і фізика викладається на дуже низькому рівні. Цим предметам адміністрація приділяє дуже мало уваги. Вчителі стараються, але цього недостатньо.

,

По прочитаному я зрозуміла що деякі нашу школу сприймають добре ,а інші ні.Мені здається що кращої школи у Львові не знайдеш бо у ЛУГГ дійсно високий рівень знань і вчителі виконують все що вони мають робити (дають нам знання і ми маємо їм на коліна ставати бо вони допомагають нам жити).І окремо про Еллу Анатолівну - 2 рік вчуся в її класі і нічого подібного я не чула ,,,,про гроші.Як на мене це нормальна вчителька та дуже добрий класний керівник.А укр література (Катерина Степанівна)це дуже велика частина нашого розуму бо на цьому уроці ,я усвідомлюю життя і які повчальні ситуації у нас трапляються!!!!♥

,

Гімназія доволі непогана! Школи зараз всі вже не такі як були колись. І вина тому не завжди вчителі. Головне, що тут дають високий рівень знань, хоч і не всі вчителі докладають до цього зусиль. Хоча, якщо дитина захоче, то вона і з "безтолковим" вчителем вивчить предмет.
Вельмишановна(ний) tralala, на мою думку, діти не цікавляться особистим життям вчителів та не знають їх "поза межами школи", тому допис залишений або кимось з вчителів, або кимось з батьків. Так ось, хотілось би наголосити що з точки зору психології (вивчала цей предмет в університеті та дуже цікавилась ним) Ви - людина, в якої реально проблеми в особистому житті, якщо так переймаєтесь сімейним життям вчителів. А щодо ББ дописи дітей та випускників говорять самі за себе. Особиста порада - не заздріть добробуту інших людей
Загалом, в усіх школах є свої плюси та мінуси.
Вдячна ВСІМ вчителям за те, що вкладали свою працю в нас, та формували наш світогляд. Ми такі завдяки батькам та Вам, які б Ви не були для когось.

,

хочу перевестись до Львова до гімназії , щоб добре вчили англійську ,так як на майбутнє планую стати вчителем ) ось і маю пару варіантів і найбільше схиляюсь до цього,що порадите?а чи якицсь диплом дають після закінчення,щоб було легше поступити?чи не диплом,а щось інше,незнаю...пишіть,буду з захопленням читати та обирати =*

,

Школа чудова.
Атмосфера у школі прекрасна.
Вчителі дружні та високоосвічені.
Щодо волосся та залишок мочалки у їжі чую вперше, оскільки за 5 років навчання подібних випадків не траплялося.
Англійська мова на височезному рівні. Постійні конференції та заходи тільки сприяють розвитку знань англійської мови.
85% предметів викладаються на високому рівні, особливо математика та українська мова. Чесно кажучи ніколи не розумів фізики.
Зокрема, Адміністрація школи добре працює у педагогічному плані, не має враження вищої касти і нижчої( директор - заступники - вчителі). Всі рівні і це , мабуть, одна з найкращих характерних рис школи.
Недоліком, на мою думку, є спортивний майданчик, що розташований біля школи і є , м*яко кажучи, в ненайкращому стані.

Загалом, школа серйозна, і залишає великий багаж знань учням.
Жодного разу не пошкодував, що навчався у цій школі. Ностальгія залишається і до сьогодні.
ЛУГГ - це круто!!!

P.S. - Порції в їдальні дуже-дуже смачні!!!

,

Школа є дуже чудова годують там чудово ну а вчителі просто клас якщо хтось не хоче вчитись то вони за то звинувачують вчителів вчителі це ті люди котрі хоть щось хочуть до вас донести а ви за те щоб їм віддячити псуєте їхній імідж... врешті решт про них можуть погано подумати ті учні які тільки поступили до школи...якщо ви не хочете вчитися то не заважайте іншим.. і взагалі кожний вчитель є хороший та справедливий і не ставить оцінки за гарні очки...

,

Що тут говорити просто беріть і вступаєте в нашу гімназію!Ми вас любо приймемо***

,

школа хороша вчителі також оксана володимирівна катерина степанівна та ін,,,

,

Погоджуюсь Катерина Степанівна є дуже хорошою вчителькою.Я теж бажаю їй всього найкращого.Вона дуже хороша,справедлива,і добре вчити!

,

Наша школа найкраща!Так я теж погоджуюся,що у нас в їдальні мало крісел і столі.Завжди після третьої перерви неможливо поїсти!Моя пропозиція скинутися грошима і купити нові крісла і столи!!!!

,

Загалом гімназія хороша.Але дійсно в вчителів є "любимчики".В їдальні годують добре,навіть дуже смачно і я ще не чула випадків,що в їжу потрапляло волося або ще щось.Погоджуюсь з тим,що мало стільців,тай столів також.Столів є достатньо але більшість є поломаними.Бажено покарщити життя нашої гімназії.
І ще хочу додати,що в гімназії є хороша вчтелька Катерина Степанівна,вчить вона дуже добре,сама є хорошою,одна з найкращих вчителів школи.
Бажаю їй здоровя,успіхів і щасливого Нового 2013 року))

,

Елла Анатоліївна дісно жахлива вчителька, її цікавлять лише гроші, дітей вона можливо не невидить, їй просто на них начхати, фізичка залишає бажати кращого, а загалом школа дуже навіть непогана.

,

Боженка, тут не йде мова про учнів які не хочуть вчитися і жаліються на вчителів. Більше треба зважати на відгуки людей які вже закінчили школу причому не рік чи два тому. Я закінчила її 10 років тому і вже тоді це була не школа а непорозуміння. Звичайно, що вчителі дивляться в кишені не учням а їхнім батькам і часто діти про то навіть можуть не знати. Школа паскудна і проблема не в тому, що я не хотіла вчитись (за університет в мене червоний диплом і без грошей) а в тому, що більшості вчителів абсолютно начхати на знання учнів (хоча звісно є виключення). Їх більше хвилює власний гаманець!!!!

,

Давайте будемо розчудливими!
Якщо ви не бажаєте вчитися дозвольте не звинувачувати тих бідних вчителів які намагаються внушити в ваші голови хоть щось крім всякої ........Вони не будуть падати перед вами на коліна і просити вчитися, окрім лінивих дітей у школі вони мають сім'ю кінець кінців! Не подобається школа - шукайте іншу подивимося на результати!

,

Я навчаюсь у цій гімназії лише перший рік, але зразу видно що вчителі хороші, у їдальні годують теж не погано, одним словом гімназія СУПЕР!

,

Звісно школа не з найкращих..!Ось наприклад наш президент школи,це можна назвати президентом???Цю дівчину вибрали тільки тому що вона натринділа про безкоштовні булочки...! Найкращим президентом була б Марта Безпальок!!! Ось це президент так президент!!! А оооось про Еллу Анатоліївну багато говорити не треба ! вона є прекрасною вчителькою і вчить вона прекрасно!!! ті хто говорив що вона вимагає гроші нуу це вже перебір...А вчителька з праці давно вже треба в психушку.... бо з психокою ненормально вона якась псіхована.. А вчителька з Української Літератури...Це взагалі урок проводиться так:Пів уроку моралі... 20 хвилин дисципліни а 10 хвилин записування теми, і читання одного рядка.. ось так проходить урок Української Літератури...А ше хвалиння найкращих учнів класу... ось так А про вчительку Світової Літератури можна говорити годинами НУ така стервозна БАБА Вам вже давно треба іти на пенсію із своїм Михайлом Івановичом ... підіть розслабтеся так шо не раджу нікому іти до тої школи ....

,

Школа колись була хороша, але вже давно вчителі переймаються більше не знаннями учнів, а власними кишенями! Хоча не всі, Світлана Іванівна - єдині хороші спогади які лишились про цю школу, ну і звісно знання англійської мови. Свою дитину в цю школу (чи то пак "гімназію") ніколи не віддам і Вам не рекомендую. Дешевше буде репетитора дитині найняти. Доречі по коментарям бачу якість їжі в їдальні не змінилась, як 10 років тому була паскудна так і зараз))). І я зовсім не шкодую що пішла після 9-го класу - зайва трата грошей. Добре подумайте перед тим як вибрати цей заклад.

,

Школа взагалі дуже класна. Погоджуюсь з Олею Жайворонок. Справді потрібно слухати вчителя на уроці. Кожен вчитель в нашій школі прикладає неабиякі зусилля, щоб подати нам тему як найзрозуміліше, і ніколи не відмовить у допомозі. Завжди зрозуміють і вислухають.
А на рахунок їдальні, цьоця Таня дуже смачно готує, і ніразу мені не попадались як ви пишете: волоски та залишки мочалок.

,

На мою думку гімназія досить нормальна,і вчителі також але є виняток це їдальня там часто попадається волося в їжі а ще брудні тарілки....

,

Щодо харчування (та їдальні загалом) так це дійсно бажає кращого. Без волосся та залишків мочалок в стравах(!), розхитаних столів, більше стільців. На 500 учнів школи 30 стільців? це нереально...асортимент теж варто було б збільшити.
Німецька мова викладається НА НОРМАЛЬНОМУ РІВНІ не спец. школи. Виконували б всі домашнє та більше слухали вчителя.

,

До речі, так. Для того щоб гімназія мала такий рівень як колись потрібні певні зміни. Наприклад в керівництві в першу чергу. Якщо комусь не подобається вчитель то , на мою думку, це виключно його провина. Сама навчалась у Елли Анатолівни і Христини Богданівни. Вони ЛЮБЛЯТЬ дітей, (як і будь який вчитель цієї школи) якщо ти ЗАЦІКАВЛЕНА в процесі навчання.

,

Оля Жайворонок, я повністю з тобою згідна..)

,

І взагалі які можуть бути претензії до Лариси Миколаївної . Це вчитель християнської етики. На цьому предметі вчитель вас виховує духовно і не дивно що на цьому предметі розкриваються такі теми як : "12способів стати щасливим"чи"як досягти гармонії в сім'ї".

Лариса Миколаївна,на мою думку,дуже хороша ,і як педагог вона дуже розумна і освічена людина.І я би на вашому місці всі її уроки відвідувала,уважно слухала і прислухалась до того що цей вчитель говорить адже більше ніде ви не навчитесь етики,якщо вам вистарчає розуму писати щось подібне,як на цьому сайті.

,

На мою думку тим особам, які пишуть негативні зауваження по поводу викладання предметів в школі,насамперед треба звернути увагу на самих себе.За 11 років навчання в цій школі вчитель ні разу не відмовив мені в допомозі,навіть якщо я чогось не розуміла під час уроку то вчитель завжди погоджувався допомогти після уроків або на перерві.
Галина Михайлівна (фізика) надзвичайно розумна людина.Фізика - не простий предмет,щоб його ЗРОЗУМІТИ треба,дорогі дітки, сидіти чемно на уроці і слухати,а не викрикати,веселитись,зневажливо ставитись до цієї людини,а потім приходити додому і роказувати батькам що вчитель нічого не знає,і нічого не вчить.Зверніть увагу на самих себе.Якщо б ви хотіли мати хорошу оцінку і все розуміти то ви б прислухались до моїх слів.

,

ооо..... я обожнюю цю школу,якби не д/з,то взагалі була б прекрасно!=) дуже багато хороших вчителів,марія іванівна(математика)-дуже хороша,дає хороші знання,з англійської багато хорошихї вчителів окрім елли анатоліївни та христини богданівни,вони взагалі дітей не люблять для чого їх в школі тримають не знаю.а про ірину павлівну правда і хоч я до неї нормально відношусь все ж вона якась дивна,то про реанкарнацію розказує то ще щось,оцінки занижує.а бб дуже хороша,так можливо як вчителька вона не найкраща,але ж яка вона хороша людина,така розуміюча,добра і хоч їй 50 з лишнім років таке відчуття що вона наш одноліток,вона любить гарно одягатися,вміє гарно підбирати одяг,і взагалі з нею якось так легко,її можна просто так обняти поговорити,вона як найкраща подружка,взагалі найкраща людина в цій школі і не тільки)

,

Гімназія нормальна вчитись можна...!Найкращі вчителі Світлана Іванівна(англ. мова) , Галина Михайлівна (математика), Дана Василівна (укр. мова і укр. література)-- дають високий рівень знань,а от такі вчителі як Б.Б (німецька), і фізичка взагалі безтолкові...Таке враження що вона сама собі пояснює матеріал...А з Б.Б. інша справа її ніколи не буває на уроках..хххааа..але це добре...Є ще одина вчителька -це Ірина Павлівна находить собі любимчиків..і потім тільки йому або їй високі оцінки ставить..а іншим каже що ми цього не достойні- я вважаю це ненормально..
Є ще один ініціал - Михайло Аркадійович-це взагалі ужас..(чіпляється до дівчат) -мені здається що йому пора на пенсію..От це все..

,

люблю тетяну валентиніву вчительку з англійської)дуже добре викладає предмет*)

,

Гімназія просто супер вчителі вимагають багато, але мені дуже подобається, бо колектив тут взагалі прікольний та знань за цей рік я маю вже дуже багато!!!!!!!!!!!!

,

Загалом гімназія нормальна.. Найкращі вчителі Світлана Іванівна(англ. мова) , Галина Михайлівна (математика), Дана Василівна (укр. мова і укр. література), Лілія Іванівна (біологія), Ольга Романівна (Географія) -- дають високий рівень знань, а от такі вчителі як ББ (нім. мова), Ірина Павлівна(св.література), Ірина Ярославівна( українознавство) -- взагалі безтолкові, не дають ніякого рівня знань, а як їм щось зайде то можуть зірватися і почати кричати на дітей... а Михайла Аркадієвича ( фізкультура), Олександру Іванівну ( праця), Тетяну Михайлівну (хімія) -- взагалі потрібно відправити на пенсію, вони вже своє відпрацювали... в їдальні готують не смачно, а також попадається волосся і тп...

,

Школа хороша ,вчителі теж....на мою думку Галина Михайлівна(математика) хороши вчитель...правда багато вимагає.....з англ.мови вчителі усі дуже хороші.....також Дана Василівна ....Богдана Богданівна....Алена Вікторівна....Надія Михайлівна...Лілія Іванівна....Лариса Миколаївна та Константин Сергійович....дуже хороші вчителі)

,

школа чудова найкращі вчителі:дана василівна(укр мова і література) світлана іванівна(англ мова) лілія іванівна(біологія) ББ(нім мова) галина михайлівна(алгебра геометрія) альона вікторівна(образотворче мистетство) надія михайлівна(нім мова) лариса миколаївна(хр етика) і надія михайлівна(фізра)

,

гімназія дає знання слабші за посередню сільську школу. Дирекція не в змозі зробити заміну уроків, коли відсутній вчитель німецької мови Богдана Богданівна. Цей вчитель дає нульові знання учням, уроки взагалі не проводить. Інші вчителі також забули про своє покликання, контролю рівня навчання не існує. Вчителі не усвідомлюють, що вони працюють в державній школі, а не в власній. Необхідно оновити склад вчителів, щоб вона піднялася на рівень, який мала раніше.

,

Лариса Миколївна-це якась дивна людина.Показує таку правильну,а на справді таких ще пошукати треба!Говорить одне,а робить зовсім інше.Жахлива вчителька.В неї якась дивна логіка.Вона задає на д/з роздуми на якусь тему,а коли ти розписуєш свої думки щодо цієї теми вона каже,що це не вірно.А які ідіотськітеми уроків.Вона постійно приносить книжки,типу "12способів стати щасливим"чи"як досягти гармонії в сім'ї".Складається таке враження,що в неї якась криза середнього віку і вона не може порозумітися зі своїм чоловіком
а фізичка-це взагалі друга тема.Пів уроку вона верещить на нас,якрізана,розказує якісь ідіотські історії про те,що в неї не було друзів в дитинстві або починає проводити нам лекції про те,що ми нелюди,плаче,потім зновукричить.А потім каже,що в нас немає часу.Пояснювати вона взагалі не вміє:написала на дошці задачі в перемішку і спробуй розбери, який розв'язок до якої задачі,а коли спитаєш в неї,вона знову кричить,що в нас немає часу пишіть швидше.Як в неї можна знати фізику?

,

народ, відкрийте свої очі і включіть свій мозок
ББ- це одна з найкращих вчителів школи...так, німецької мови вона практично не вчить на своїх уроках, але Надія Миколаїна нічим не краща!!! Вона цілий урок на всіх кричить, не зрозуміло через що... Зрозумійте, ББ не винна в тому, що наша "пречудова" директриса постійно відправляє її на всілякі семінари і тому подібне. А поза межами школи - це просто чудова людина, яка завжди посміхається і жартує. Вона не відноситься до учнів, як до якогось нічтожества, вона дуже розуміюча і приємна людина. Не судіть її, якщо ви навіть не знаєте її!!!

,

школа так собі..
але Метематику і Англ.м
тут викладають дійсно на високому рівні)

,

жахлива гімназія,вчителі хочуть гроші і ставлять оцінки вищі тим хто їм платить або мають своїх улюбленців!Є вчителі які не дають жодних знань!в їдальні готують не якісно(волосся в булочках і т.п)порції зовсім малі і котлети з майже мяса,тільки коли перевірка тоді в їдальні все смачно і якісно.!
єдине що сподобалось це викладання англійської мови,воно тут дійсно на вищому рівні!

,

Світлана Іванівна найкраща вчителька школи!!!!Школа нормальна найгірші вчителі:ББ,Наталя Петрівна,Анастасія Андріївна,Ела Анатолівна...................школа буде кращою без цих вчителів
надіюсь моя думка буде комусь цікава

,

Я навчаюсь у гімназії . Мої найкращі вчителі - це Дана Василівна(укр.мова),Леся Григорівна(англійська), Галина Михайлівна(математика),Тетяна Михайлівна(хімія), Олена Богданівна(історія),Ліля Іванівна(біологія),Ірина Павлівна(світова),
Надія Миколаївна(німецька), Костянтин Сергійович (географія)............і т.д.
В загальному гімназія дуже класна!!!!!!!

,

Гімназія мені дуже подобається,особливо вчителі:Оксана Володимирівна(математика),Леся Григорівна(англійська),Альона Вікторівна,Лариса Миколаївна,Ірина Павлівна і взагальному все супер!

,

Вчитель німецької мови дає дітям нульові знання, на уроках буває хвилин 15, решту часу вирішує свої проблеми по телефону, буває взагалі відсутня на уроках. Знань не дає жодних, таким як вона держава даремно платить гроші, їй не місце в школі!!! Знання дають лише вчителі математики та англійської мови.

,

бб зе бест!!!) школу пречудова! каждий день як на празник хожу)

,

ніколи не віддавайте свою дитину до елли анатоліївни ( з англійської) , вона не дає жодних знань.

,

чудесна школа, вчителі дуже класні, дають високий рівень знань, в школі творча атмосфера, аж хочеться туди йти

,

гімназія дуже хороша є багато класних вчителів: Богдана Богданівна( німецька) Марія Іванівна( математика), Тетяна Валентинівна, Ірина Романівна(англійська), Олена Вікторівна(праця, художня культура), Ольга Романівна (географія). Взагалі школа суперова!

,

найкраща школа у свiтi!!звiсно,що не все iдеально,але вчителi хорошi особливо хороша марiя iванiвна,але краще її не злити,бо тодi вона робиться дууууже зла) а також богдана богданiвна просто чудова як вчителька i як людина,це не нiмецька школа тому рiвень знань вiдповiдний дають в нiй)

,

я згодна, що Світлана Іванівна найкраща..)

,

вчителька з зарубiжної Iрина Павлiвна тоже якась трохи дивна моментами,але так впринципi нормальна,а вот анстасiя андрiївна ненормальна,на дiтей кричить i трошки глухувата

,

Богдана богданiвна суперова вчителька!!! з англ мови найкраща вчителька то тетяна валентинiвна,а всi решта беееее. особливо христина богданiвна i елла анатолiвна не люблять дiтей,не дають знань,не знаю для чого в школi їх тримають.

,

Вчуся другий рік.Гімназія чудова,а вчителі ще кращі.Комфртно та затишно,мені сподобався високий рівень знань та посмішка вчителів.До гімназії щороку поступає більше і більше дітей.Немає що казати гімназія прекрасна і я збираюсь надалі там навчатись!

,

Світлана Іванівна найкраща вчителька в цій школі!

,

англійська і математика- це єдині предмети на яких можна чогось навчитись!

,

всім привіт школа то хороша якби не директор і декілька вчителів!!Найкращий вчитель це Світлана Іванівна заради неї я в цій школі!

,

і я не розумію нашо та німецька в нас по 8 уроків в день, діти змучені, а їх ще й примушують сидіти на уроці, який їм не потрібен!!!

,

провчилась в цій школі декілка років, як перейшла так зразу оцінки пішли в низ, єдине заради чого я сюди пішла так це вчителька з англ мови Світлана Іванівна! Вона просто чудова вчителька дає високий рівень знань, так зразу видно, що толкова людина так само, як і вчителька з укр мови та літератури теж дуже класна Дана Василівна і вчителька з математики чудова, а от такі вчителі, як Богдана Богданівна, Михайло Аркадієвич, взагалі безтолкові!!! Я навіть не розумію для чого в цій школі Німецьку внесли, якщо її і так ніхто не знає, а ті, хто знають, займаються з репетитором...(

,

Я теж провчилась в цій гімназії лише рік, але я зрозуміла, що для того, щоб отримувати найвищі знання не потрібна строга атмосфера! Достатньо посмішки, розуміння та розумної подачі матеріалу наших найкращих вчителів, трішки праці учня, позитивного настрою і найкращий результат гарантовано!
В гімназії просто прекрасна столова, на стінах розвішані роботи учнів і кожних сім днів відбувається тиждень різних наук.
Словом гімназія просто ЧУДОВА!

,

Мені подобається - важко вчитися, але є результат.

,

ШКОДА Колись це дійсно була чудова і успішна сш56! нажаль часи змінюються....німецьку не вивчиш-вчителька постійно на семінарах,або готує щось для перевіряючих!!!! фізичка ,щось хоче пояснити перекрикуючи дітей!! хімія-це окрема тема!дитина не займається додатково з нею(Б.Т.М.)не побачиш гарної оціни взагалі!! ви звикли слухати Азарова-в нього є зам!!!на такому-ж сленгу як діти можуть вивчити терміни з хімії А ДИРЕКЦІЯ робить вигляд ,що все ОК!!!пенсіонери мають бути на пенсії,а не "вести" уроки!!! а де фізкультурник М.А.? його за весь період бачили(на пальцях можна порахувати) весь час на лікарняних....(ПЕНСІЯ)для чого займати місце!!!!праця у дівчаток-теж саме!!!(ПЕНСІЯ) дуже багато робиться семінарів для показухи-коли знімають дітей з уроків,щоб вони виступили з концертом перед перевіряючими.Дирекція займається не іміджем ЛУГГ, а власним!!! вже як 5 років ВОНА на пенсії!!! .Здається пройшов давно САВДЕП,а ПОКАЗУХА залишилась!!! я на превеликий жаль дитину забрав після 8класу!!!

,

Школа є супер вчителі теж не погані.
Я рекомендую цю школу всім діттям!!!!

,

Школа супер, але але вчителка з німецької мови, не дає знань!

,

Гімназія дуже хороша!Вчителі просто супер!Домашня атмосфера!Всім рекомендую.Високий рівень знань.

,

Я навчаюсь у цій гімназії лише перший рік, але зразу видно , що гімназія є хороша.Вчителі дають високий рівень знань,вони є завжди привітні та усміхнені, спокійні та добрі.Але також і багато вимагають!Я вважаю , що це добре ознака для гімназії!!!)У їдальні готують досить добре)))
Я дуже люблю свою гімназію і тих людей , які там вчать!!!!!!!*ЛУГГ the best

Партнеры сайта
Гимназия «Нивки», №172
Гимназия «Нивки», №172
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь