Оценка посетителей
(по 47 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете школу и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

При гімназії працює садок. Непоганий садок. Подобається величезна зелена територія, охорона. Окрема історія- вихователі і няні. Таких ніжних, добрих і люблячих людей рідко зустрінеш, а мені є з чим порівнювати. Приміщення- свіжий ремонт, тепло, хороші меблі, багато іграшок.
Садочок їсть разом зі школярами в їдальні. Кошерна їжа, немає молочного і свинини. Але малому подобається.
З поганого- ціна. Вартість несподівано підняли до 2500/міс. Пояснили це тим, що у країні підняли мінімальну зарплату. Так, розумію, що заклад приватний і мусить бути рентабельним, але якось це було дуже несподівано.

,

Цей садочок точно не коштує тих грошей, що за нього хочуть. Відношення адміністрації паскудне, нікому не раджу цей садік.

,

Садочок середнього рівня. Що подобалось - мала кількість дітей в групі. В іншому умови - типового радянського садочка. Періодично збирались кошти на додаткові витрати (порівняно невеликі). Харчування середнє. Дітям дають багато мучного. Хоча на території і є охоронець, але останні півроку вдень двері відкриті і на територію може потрапити хто завгодно.

На жаль, також на днях стикнулись із фактом безпідставного підвищення ціни за навчання більше ніж в 2 рази (+2000 грн). Без додаткового попередження, просто поставили перед фактом, що наступного місяця ось так. Договори з батьками не підписуються, тому свої права відстояти дуже важко. Раджу зважати на це перед тим, як надумаєте віддавати свою дитину у цей садок.

,

Минулого тижня нам повідомили, що оплата за садок збільшується більше, ніж у 2 рази. Отак посеред року ми залишилися в умовах, коли не можемо оплатити таку суму за садок, та й умови не тянуть на такі гроші, якщо порівнювати їх із іншими приватними садками. В інший садочок теж неможливо попасти, бо це середина року. Окрім цього син привик вже до діток і вихователя. Просто так не робиться.Тому дорогі мамусі віддаючи дитину в цей садок будьте уважні, бо ціна може без попередження зрости і ви залишитеся ні з чим, всім на вас і вашу дитину начхати.

,

А ми поступили у 3 клас, теж на початку літа звертались але тести перший раз здали погано і наздоганяли програму літом, з репетитором. Повторно тести здали і нас прийняли, 2 дні перед 1м вересням. Ми задоволені. В класі мало дітей, атмосфера сприятлива для навчання, ніхто не кричить, не біжить, не б'ється. Садком і вихователями теж задоволені.

,

Обурливе ставлення вчителів та самої пані директора.
Ми хотіли віддати свою дитину до цієї школи.Коли звернулися до пані Сари - був ще початок літа.Одразу відчувалась якась байдужість.Після тестування нам було запропоновано підтягнути рівень знань нашої дитини і звернутися ще раз.Ми про це домовилися з власницею та вчителькою, до якої ходили на зайняття.Але мені об'явили, що тільки у кінці серпня я можу дізнатися остаточно чи візьмуть мою дитину в школу.Коли я звернулася до школи за кілька днів до 1 вересня, мені сухо відповіли, що перепрошують, але наразі нові учні не будуть прийматися в школу.Було добре те,що з іншої школи ми ще не забирали документи, бо були у підвішеному стані,а в протилежному випадку ми могли залишитися взагалі ані з чим і у відповідь почути сухе "перепрошую"!
Ганьба такому ставленню взагалі до людей, а відповідно, ганьба власниці і підлеглим. Я дуже обурена, що зараз, існує така байдужість, така незацікавленість і таке відношення до людей.

,

Мой ребенок ходит год в садик. Пошли в первую очередь по тому, что после переезда в гос.устроиться практически нереально. Сюда же очереди не было (хотя сейчас говорят уже и тут набор ограничивают).
Сначала смущало отсутствие как минимум нормальной площадки на улице (первое впечатление то с улицы). Но это оказалось ерундой - есть масса игрушек и фантазия детей. Когда бы ни пришла - скучающими ни разу не видела.
Моя дочь бежит в садик каждое утро со всех ног. Как то было много дней выходных, так дома были даже слезы за садом.
Молодые воспитатели - вообще не проблема. Маръяна Евгениевна - это же солнышко, а не человек. Все девочки, которые на др.группах - ни разу не видела гневными или кричащими. А часто пробегаю просто мимо сада в течении дня и вижу их на площадке.
Так, что от меня и дочки - только огромные позитивные эмоции и слова благодарности.

,

Моїй крихітці 2 рочки і 3 місяці, цього року віддали її у садок "Наші Брати", віддавати своє найцінніше чадо дуже важко(моральний стан мами, дитини, адаптаційний період, кожна нормаальна мама зрозуміє про що я) але зараз зі спокійною душею залишаю там дитину і йду на роботу, бо знаю що за дитина доглянута. Від знайомих чула лише позитивні відгуки. Від себе можу сказати - садочок просто чудовий, там дійсно щиро люблять дітей. Все все що розповідають - виконується. Бачу як моя дитина із задоволенням біжить в садок, як її зустрічає усміхнена вихователька, Навіть мала розповідає "я плакала, вихователька погладила ножки" Немає "мегер" які апріорі незадоволенні життям, адекватні молоді вихователі, адекватна завідуюча. В дієтичному харчуванні бачу тільки плюс, бо ми з чоловіком спортсмени і відповідно харчуємся і дитина теж. . Хоча вони там і малюють і музика і хореографія, вихователька спілкується з кожною дитинкою. Розмальовку за 12 грн. (ну і таке інше) я можу позволити собі купити.

,

Що мені подобається:
- Маленькі класи. У нашому, наприклад, 6 діток.
- Розвозка і закрита територія з охороною. Учнів привозять автобусом на 9 ранку до школи і в 16 відвозять додому.
- Трьохразове харчування.
- Додаткові заняття: танці, малювання, лего.
- Велика територія з фруктовим садом. Діткам є де гуляти.
- Два- три рази в рік приїзджають дівчата з Англії або Америки і проводять заняття. Це нагода діткам повправлятися в англійській мові.
- Ну і основне- навчання. Мова йде про початкову школу. Я дуже задоволена рівнем знань у доньки. І те, що їй подобаються вчителі, вона любить ходити до школи, для мене є показником.

,

Наша дитина дуже любить цей садочок,кожного ранку із задоволенням біжить туди. І всім ми задоволенні і харчування і розваги і вихователі хороші. Але, часто, коли забираю дитину то вона або замерзла або вся зігріта і мокра, відповідно потім хворіє.Групи маленькі це можна було б якось проконтролювати, це ж не група як державному садку по 35 чоловік.

,

садок чудесний.ми водимо сина більше року.дитина задоволена і щаслива.

,

Ми в садочок ходемо недовго та вже встигли придивитись .В всдочку досить не погано привітні та чуйні вихователі у групах чисто . І все було добре поки я не почула я к методист садочку розмовляла з якюсь мамою у неприємному тоні майже з криком я бул в шоці. коли вона нас приймала все так гарно розповідала у спокійному тоні . Я просто не можу змовчати бо в цей садочок ходить моя дитина . І постає запитання що робиться коли нас нема Як таж сама привітна людина веде себе з даітьми коли так розмовляє з батьками .. Тепер задумаюсь чи варто залишати тут дитину щей за такі кошти як ми платимо .Надіюсь вона прийме це до уваги .

,

садок дуже хороший,всі вихователі і помічники вихователів дуже чуйні і з розумінням дослуховуйться до дітей.в садочку чисто діти доглянуті працівники відповідально відносяться до своїх обов;язків.дякуємо всім!!!

,

Відвідуємо садочок вже більше року. Дуже багато зроблено за цей час і дуже видно різницю між тим, що було і тим, що є зараз. З появою нового методиста садок вийшов на новий рівень, все відповідає: і харчування, і заняття, і рівень вихователів та помічників вихователів. З дітками займаються, за дітками чудовий догляд, діти просто щасливі, це їх нова сім'я, без перебільшень.
Мій син з задоволенням щоранку йде в садок, а коли десь пропускає через хворобу, то вже на другий день проситься до друзів. Любить всіх вихователів, немає улюблених, бо всі хороші.
Через те, що садок не є великий, там панує сімейна атмосфера. Менші дітки спілкуються зі старшими, старші показують меншим вистави, все якось дуже затишно та привітно.

,

Перед тим, як влаштовувати дитину в садок, прочитала ці відгуки. Вирішила сюди малюка не віддівати.Але... державні садки переповнені. І я, вся тремтячи і боячись за свою кровинку, прийшла до вас в садок. І які були мої здивування, коли моя дитина із задоволенням ходить в цей садок, розповідає віршики, які вони вчили з вихователями, ніби доглянута і не голодна.Перший тиждень забирала дитину з обіду і,як на диво, щодня бачила няню, яка робила вологе прибирання в групі.Говорила з декількома мамами, вони також задоволені.
Отож, батьки, перед тим, як зробити якісь висновки, перевіряйте самі.Ми ходимо вже майже 2 місяці, але я все чекала, коли буде погано...Тільки тому вирішила поділитися з вами своїм враженням.
А найбільше мене здивувало, коли мами пишуть що їх дітки не розвиваються.Дорогі батьки, спілкуйтеся зі своїми дітками, любіть їх, вони розвиваються навіть коли вам цього не видно.Такого про своїх дітей не пишіть ніколи. Це великий мінус вам.

,

досвіду набираються не відразу , вихователі нові стараються (молодим також треба з чогось починати) , просто є діти з складним характером , яких дуже важко вгамувати особливо на вулиці , і в садку чисто , роблять ремонт і харчування також зміниться ( сподіваємось на це ) а якщо комусь щось не подобається то чому б це не сказати відкрито ???

,

Я дуже розчарована садочком,Ніякий садочок,харчуваня-жахливе дитина постійно голодна,вихователі також--тількиб відбути дітьми зовсім не займаються,молоді вихователі уявлення немають що робити з дітьми,завжди кричуть і ширпають дітей,набрали молодих без досвіту студенток...хоча обіцяли з досвідом роботи вихователів......
За наші гроші хочуть розбудувати садочок при цому нічого не робити ,щоб нашим дітям було комфортно.майданчита нема,діти роблять що хочуть,а обіцяли ігри на дворі з дітьми нема.
Нічого не виконано.зато плату піднесли до 1000 гревень. платити нема за що.... за те що дитина просто пішла з дому в садочок в якому навіть неприбрано. просто жах.нікому не раджу такого жахливого садочка....

,

розчарувалися у цьому садочку - ходимо давно, а таке враження, що розвиток дитини зупинився там, де був до початку відвідування садку
Не приділяється увага кваліфікації викладачів і рівню викладання - є перелік дисциплін, але за назвою пусто; на вулиці і в групі діти займаються чим хочуть; харчування неналагоджене і ніяке - немає навіть розробленого меню, єдине, що тішить - самі випікають булочки (їх діти люблять);
догляд за дітьми також не на належному рівні - діти бігають розхристані, незачесані, зимою не перевіряли наскільки добре дитина сама вдягнеться - так і гуляли на морозі без рукавиць із відкритими вухами...
майданчики досі не оформлені, діти граються у старій пісочниці близько до напів-зруйнованого павільону !
загалом дуже багато обіцянок, мало дій, а час іде...

загалом, цей садок підійде батькам, яким потрібно десь прилаштувати дитину, аби мати вільний час, інших аргументів на його користь поки що не бачу

,

І знову звільнили виховательку, яка по справжньому любила дітей, прийшли студентки.

,

За такі гроші садік ніякий зовсім дітьми не займаються, ну є музика подяка вчительці,а решка трошки помалюють і всьо. А букви ,цифри якісь елементарні ігри на логіку .Головне підносять ціна в садочку,а самі тільки обіцяють вашими дітьми займаються.харчуваня погане,дитина зовсім голодна. в загалі повний жах.

,

Моя дитина іде із великим задоволенням, і навіть коли настають вихідні, з нетерпінням чекає понеділка. Багато разів була свідком того, як діти не хочуть іти додому, як Ви думаєте чому??? Вихователі молодці, дякую Вам.

,

Вот читаю я все эти коменты, и думаю: кто же их пишет??? Сразу понятно, кто себя так может расхваливать! Ведь большинство родителей, дети которых в садик ходят давно, видят - за последний год в обеих группах поменялись по меньшей мере 6-7 воспитателей. А сколько их было ещё? Неужели все такие плохие? Никто не думает о том, как же детям приходится каждый раз привыкать к новому воспитателю. Вот и очередной раз ушла воспитатель... Сколько их ещё будет? И в чём же всё таки причина? A в квалификации молодых девушек очень уж большые сомнения, как бы вы их здесь не расхваливали...Стоит только внимательней присмотреться.

,

Садочок і гімназія супер. Те, що поміняли вихователя- це дуже добре. Прийшли молоді енергійні дівчата, які викладаються на 100%. Також я задоволена, як займаються з донькою на дошкільній підготовці.
Особлива подяка Олені Олександрівній, учителям, і дітям, що створюють неймовірно теплу атмосферу.

,

ми записалися у цей садок ше в грудні і чекаємо коли звільниться місце. прочитали шо відкривають нову групу і раді, бо дуже хочемо туди ходити. сусідські діти з задоволенням ідуть в садок і їх батьки тоже задоволені. завідуюча молода і тоже дуже класна. видно шо дуже любить дітей і хоче для них всього найкращого. і територія садка дуже гарна. озеленена, є сад і повітря чисте, від дороги далеко.

,

Я вже кілька тижнів шукаю приватний садочок для свого синочка. Почула про садок при єврейській школі. Знайомі дуже хвалять. Оплата теж підходить. Я обдзвонювала "Дивосвіт" "Фастеркідз" ,"Ерудитиня". "Бебітошка" і там ціни від 1000 до 3000 грн на місяць, а тут -800, Поки що ми записали малого в чергу, бо мають відкрити нову групу. Розглядаєм ще варіант "квартирного садка", але це занадто дорого на сьогодні (від 3000 грн)

,

Були дуже задоволені садочком донедавна. Але тиждень тому ситуація кардинально змінилася, коли з незрозумілих причин звільнилася наша вихователька, а разом з нею і няня. Вихователька дуже гарна, відповідальна і терпляча, до кожної дитини знаходила підхід і дійсно займалася розвитком дітей. Ми мали чистий спокій. Тепер взяли молоду дівчину, тільки після навчання і няню ще молодшу. Враження таке, що для обох - це перший трудовий досвід. За дитину вже лячно. На всі протести батьків завідуюча каже одне - все буде добре. А додатковий аргумент - ми ж вам платню не збільшуємо. Ви, як платили 500 грн. в місяц так і надалі будете платити. А за нових дітей ми вже по 800 грн. беремо. Ніби такий натяк, якщо не подобається, вас ніхто не тримає, а на ваше місце є бажаючі. Негарно. І ще одне. Забрали дитину відразу після обіду, прийшли додому, помили, як завжди руки, вода була чорна! Тобто до обіду дитина руки не мила, а так і їла брудними руками. Ніхто не прослідкував. Раніше такого не було!

,

садок класний. моя дитина іде залюбки. до думки батьків завідуюча навпаки завжди прислухається. до речі, наша одна мама дуже гарно розмалювала групу, а ще вчителі гімназії, при якій відкритий садок ведуть уроки музики, англійської, малювання і навіть інформатики. усім знайомим мамам рекомендую записатися сюди.

,

Садочок хороший, справді. Але завідуюча абсолютно не прислуховується до побажань батьків, від яких доречі, матеріально залежить існування цього садочка.

,

Чудовий колектив- вихователі, вчителі, адміністрація.

,

Я туди, в садочок, віддала свою донечку. Задоволена, не те слово!!! Таке враження, що дитина як вдома.Ставлення-супер!!! Особлива подяка директрисі- Олені Олександрівні. Надзвичайно чуйний колектив

,

колектив з більшості тяжкий....діцсно класна в садочку Олена Олександрівна,освідчена і дуже класна людина)))))))))))))))

,

при гімназії відкрили садок, я віддала двох своїх дітей, з першого дня діти не хотіли йти з садочка, садочок супер!!!!!!!!!хоча перед цим я віддавала в державний садок 3 тижні ходили по 2-3години і вони заливались слізьми.Велике спасибі адміністрації, яка бере на роботу тих вихователів які двйсно хочуть працювати з дітьми, а не відсидітись до кінця дня)))))

,

школа чудова

,

Наша школа лудше всех особенно наша учительница Надия Стахивна. а сейчас каникулі ура!!!

,

Школа супер, я сама зара в ній вчусь. Як вже сказали тут дуже добре годують, піклуються як за рідними дітьми та дуже добре навчають!!!
Якщо ви хочете віддати свою дитину у цю школу не сомнівайтесь що тут їй буде дуже добре та комфортно!

,

Наша школа Це просто рай.
Ребецн ми Вас любимо♥♥♥

,

Навчаю в цій чудовій гімназії двох діток. Планую віддати у 1-й клас і третю дитину. В гімназії високий методичний рівень вчителів, фанатичне (в доброму розумінні) відношення до роботи з дітками. Крім навчання діти готують багато цікавих свят протягом року. Зручний розпорядок навчання і відпочинку протягом дня. Мої діти дуже швидко адаптовувались до режиму гімназії і з задоволенням ходять на навчання. З дітьми не просто "бавляться", від них вимагають реальні знання. Якщо дитина систематично працює, а батьки допомагають (повірте ненадмірно) - результат дуже хороший. Спасибі гімназії, педагогічному колективу і особисто ребецн Сарі.

,

Я люблю свою гімназію. Тут кожний вчитель - як мама!!!!!!!!!

,

Створені ідеальні умови для індивідуального навчання та виховання кожної дитини

,

Скажу прямо, это не то место, которым оно было раньше... конечно р.Сара вкладывает силы, но этого не достаточно. На времена 2001 года, это было невероятно сильное учебное заведение, но со временем все меняется. Я не рекомендую.

,

такої гімназії більше ніде нема

,

хуже некуда

,

класна гімназія сама в ній вчусь

,

Дякую ребецн Сару за турботу про дітей.

,

Дякую за гарні знання! Студент 1 курсу медінституту

,

Це не школа, а брєд чесно вам скажу. І вона вже віджила "кращі свої часи".

,

фигня!!!!

См. также:
Обратная связь