Оценка посетителей
(по 39 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете школу и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Новий директор ламає все те, що було хороше. І ця ГЛУПА посмішка на її обличчі , дратує. Я, так думаю, що не буде кращого.Директор -не цінує колективу. Вона ЛЮБИТЬ ТІЛЬКИ СЕБЕ.Любомир Володимирович-супер вчитель, Світлана Богданівна- пояснює краще всіх, а як малює.. Хто наступний???

,

Я категорично не погоджуюсь із критикою нового директора. Вона просто молодець. Нарешті ми побачили людину, яка пробує побороти Радянську систему освіти. Думаю, що так і має бути мусить учень відчувати себе особистістю. Тільки коли вчителі розвернуться лицем до дітей, а не ... можна полюбити школу. Це в радянщині висміювали і принижували неуспішних учнів чи шибеників і ніхто не намагався зрозуміти чому вони так роблять. Директор молодець, що вчить вивчити причину, а не ліквідовувати невигідних. Щодо "хороших вчителів" які пішли, то вчителя з малювання мені не шкода, бо це постійні бійки на уроках, замісь пояснень теми домашнє завдання. Хто не хоче йти вперід нехай шукає інший шлях.

,

Чому зі школи йдуть хороші вчителі? Куди дивиться директор?Вона прислухається до думки учнів-хуліганів. а не своїх вчителів!!! Кого вона захищає ???

,

Куди йдуть гроші, які здають на охорону ??? Чи потрібна така охорона в школі, яка не охороняє? Прохідний двір - а не школа.

,

Сформований і скріплений роками шкільний колектив розвалюється на очах.Новий директор - нові закони. Але потрібно прислухатися до тих,які вже існують роками, а не псувати все. Показуха робиться для батьків і дітей. Вчитель в школі - ніхто.

,

Прихід нового директора змінив життя школи в гіршу сторону. Колектив розвалюється, вчитель стоїть на останньому місці. До думки вчителя не прислухаються. Вчителі звільняються. Зверхнє ставлення.

,

Во времена совка была отличная школа.Как сегодня не знаю,закончил 10 класс в 1992 году.Ох и наводил я шороху в ней)))Учителя были замечательные Куковская Валентина Михайловна,Процюк Ирина Андреевна,Лесь Лилия Валентиновна и др)))Скучаю,как же весело было.Столовка правда была ужасная,я с пацанами ходил кушать в 75.

,

Нарештіто в школі нормальний директор

,

Вчителі відносяться до дітей із повагою, що вже свідчить про їх професіоналізм. Хочу відмітити найкращих вчителів цієї школи:
Валентина Іванівна - вчитель фізики. Викладає все доступно та ясно, має особливий підхід, завдяки якому ви будете розуміти цю науку.
Віктор Януарович - вчитель інформатики. Завдяки натхненню цієї людині я знайшов своє призначення в області ІТ.
Віра Федорівна - викладач української мови та літератури. Одна із найдобріших та найрозумніших людей, яких я знаю.
Олена Леонідівна - викладач математики. Ця людина навчить науки кого завгодно. Якщо вам пощастить і у вас (вашої дитини) буде викладати пані Олена Леонідівна, тоді ви не просто будете знати математику - ви будете її розуміти.
Мінуси:
Брудно у спортивному залі.
Недостатній рівень викладання англійської мови.
Дуже погане викладання хімії зі сторони Оксани Іванівни.
Закінчивши цю школу ваша дитина отримає не тільки загальні знання, а також буде готова до життя зі всіма його складностями. Імхо.

,

У вестибюлі є такий гарний стенд на якому чітко розписано усі надходження у фонди у тому числі і на охорону а також розписано використання даних коштів до гвинтика! Я особисто бачила кожну накладну по кожній із статей витрат, це загально-доступна інформація, ви самі можете переконатись у використанні коштів! Крім того роздивіться довкола у школі, скільки всього зроблено (вікна, ремонти в класах, дрібні ремонти без них би все завалилось би давно!, нові туалети молодшої школи. А от і ні!Це зробили ми з Вами здаючи ці 15 грн щомісяця на охорону та 10 грн на фонд школи. Скоро збори, приходьте і самі все почуєте!

,

Доброго дня усім, школа 77, достатньо адекватна без поборів ))), не так багато грошей і здається в порівнянні з іншими школами, лише на необхідні речі.
Можу сказати лише за молодшу школу
1. основний вчитель викладається на 100%( це більше ніж їх з/п) і до дітей ставлення хороше не пригнічуюче, працює хороший психолог
2. анг.мова бажає кращого з 10 балів поставлю 4 бали( і це прикрий факт, тому займаємось додатково +3 заняття, щоб тримати рівень ((( )
3. не має 2-ї іноземної(((, це теж мінус

,

В кожному класі збирають гроші на охорону В школі приблизно 600 учнів по 15 грн в місяць це 9000грн-проста математика Цю школу мав би охороняти спецназ! Або куди йде така сума?

,

Збір коштів по 400гривень. В школі близько 1000 учнів!!! Математика не складна. Третій поверх навіть вікна не встановлено пластикових. Висновки робіть самі і думайте куди віддаєте своїх дітей. Рекомендую 77 школу.

,

Хороша школа,вчитель українськой мови Ірина Вікторівна дуже добра!

,

в основном,школа не плохая,есть хорошие учителя,ответственные,за это им низкий поклон!!!

,

На рахунок корупціїї, - не знаю, існує фонд школи, фонд класу ( в розпорядженні батьківського комітету). Куди гроші діваються з тих фондів видно, - поміняні вікна, нова криша, відремонтовані туалети. В школі нема запаху їдальні і несвіжих продуктів як в школі №75,- зайшла у вестибюль і зразу запах брудних ганчірок. На рахунок вчителів,- є дуже хороші і з хорошим підходом, а є так собі, зрештою як в кожній школі. А про те як ваша дитина закінчить школу, залежить дорогі батьки тільки від Вас, і вашої дитини. Якщо дитя хоче вчитись, то воно гарно закінчить школу і у селі, і гарно напише ЗНО, а якщо ні, то в яку б елітну школи ви його не віддали він і там навчиться, як тут дехто писав, і пити і курити. Загалом школа хороша, педагогічний колектив достойний, а репутацію цій школі роблять діти,-є звичайно виродки, а є і призери різних олімпіад і таких дуже багато.Все залежить від батьків, дитину треба виховувати, і нею займатись, вчителям для цього мало часо і сил. Терпіння вам батьки!!!

,

Школа просто клас! Вчителі - супер, директор - дуже розумна жінка.

,

Вдячна школі і вчителям. Задоволена, що обрала школу 77.

,

Якщо даєте в школу №77 свою дитину зразу готуйте гаманець з грошима,тому що знань ніяких ,навіть на врученні дипломів вчителі читали вірші,що діти люблять волю! А чому ,тому що ніхто ними не цікавиться ,уроків практично з другого півріччя небуло.Діти знають скільки коштує атестат з хорошими оцінками ,для чого їм вчитися,ящо все в школі можна купити.

,

вчителі анг добрі тільки з світової можна не напрягатись одне речення і 12 ))) школа класна вчилась там довго але діти да нічого хорошого не навчать ну хібашо курити,кидатись сніжками всіх підряд, випригувати через вікно,втікати,матюкатись,кидати самальотики через вікно лазити по деревах....

,

класна школа! дякую всім!

,

Школа найкраща. Не слухайте поганих коментарів це повна брехня. І діти тут дуже хороші,а вчителі найкращі навчать всього що потрібно знати дітям.

,

школа класна!!!!!!!!!!,от тільки діти недуже,та і вчитель з англійської мови ...,абсолютно не вчить нічому хорошому,тобто англійській!!!!

,

77 школа прекрасна школа..я досі скучаЮ за тими веселими шкільними роками....(

,

Просто жах...У цій школі суцільна корупція...І це культурна столиця України Львів((((

,

Найкраща школа!!!!!!

,

я навчився тільки курити і пити!!!!!!!!!!!

,

мені соромно що я там навчався...дуже тупа школа

,

12 балов самая лучшая школа в мире!!!!

,

кращя школа в світі.

,

школа просто супер люблю її вчуся з першого класу в ній.......просто супер..)))

,

Школа супер класна особливо вчителі. А директор умнічка все для школи. Дякую їм.

,

школа супер

,

Я рада що в ній не вчусь.

,

а я не очень давольна этой школой!!!ожидала большего!

,

Школа конечно фигова но погулювати уроки і вішати лапшу на вуха вчителям завучам директорові в цій школі можна суперски!!! Так шо школа №77 - Респект і уважуха!!!!!)))))))))))))))))))))))))))))))))

,

Вдячні колективу вчителів!

,

найкраща школа

,

Очень хорошая школа я ее очень люблю

Партнеры сайта
Гимназия «Нивки», №172
Гимназия «Нивки», №172
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь