Оценка посетителей
(по 33 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете школу и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Садочок Еколенд на Сихові. Гарно, чисто, відмінна територія, виглядає так, що власник прагне зробити все, щоб було комфортно,але багато але... Велика проблема з персоналом: починаючи від завідуючої, закінчуючи деякими виховатилями, які знаходяться не на "свому" місці. Обіцяють одне, а по факту виходить на друге. Добре поки не виникають якісь проблеми... Раджу власникам звернути увагу на підбір персоналу. КМДШ набагато краще готує дітей до школи і адміністрація там адекватна), нажаль туди не попасти(багато бажаючих), а тут недобір, от Вам і висновок! Ходимо, бо немає альтернативи...і не втрачаємо надії, що змінеться на краще.

,

Дякуємо Еколенду за гурток "ЕкоСТемп" , Христина Степанівна чудовий педагог, вміє передати свої вміння і знання маленьким танцівникам. Діти її люблять і слухають, приходять із задоволеними обличчями додому, а основне, що є результат! Мої друзі теж задоволені. Раджу всім охочим гурток танців"ЕкоСТемп"!!!!

,

Чисто, гарно, відмінний виховательський склад, всі завжди привітні, чудесне дитяче оточення. Дитині подобається - ми задоволені.
Окремо варто зупинитися на різноманітті додаткових гуртків. Наша Малеча обрала бальні танці від ЕкоСтемп. Нам дуже-дуже подобається.
Одним словом - РЕКОМЕНДУЄМО!

,

Перевели свою дитину в Еколенд з комунальноі школи. Дитина і ми задоволені вибором новоі школи-це той заклад, про який хочеться говорити тільки хороші речі(і відношення вчителів, і адміністраціі школи, і інфоаструктура)!
Ми вдячні Еколенду))

,

Найкраща школа Еколенд!!! Тут найкращі вчителі! Мої діти хочуть йти до школи, бо їм тут цікаво вчитися і проводити вільний час. Дітей всебічно розвивають різним гурткам, часто проводять різні екскурсії, а також різні тематичні свята в стінах закладу. Ми любимо Еколенд!!!

,

Хочу залишити відгук про гурток бальних танців ЕкоСТЕмП! Це мега суперовий і професійний викладач Христя Свінціцька. Донечка біжить на заняття із задоволенням. Постійні змагання і виступи на професійному паркеті. Ми задоволенні на всі 100%.

,

І нашим дітям Дуже подобається Еколенд. Ми дуже вдячні вчителям і усьому колективу Еколенду за затишок і любов до наших дітей .

,

Відвідуємо Еколенд четвертий рік - почали з садочка, і ось вже в першому класі.
Тут нас моя дитина почуває себе як в дома – безпечно, затишно, по-сімейному. Йде у школу з задоволенням, а я завжди спокійна за неї, коли вона там. Точно знаю що і навчать і нагодують і погуляти поведуть, у будь-якій ситуації їй допоможуть і попіклуються про неї.
Наявність гуртків у закладі – це велетенський плюс. Їх багато, на будь-який смак. І ви не мусите кудись їздити/ ходити/бігати по місту, водячи дитину зі школи чи садка на гуртки чи різноманітні розвивайки – за вас тут все зроблять , а ви тільки ввечері спокійно заберете своє задоволене дитя )
Дуже подобається колектив закладу – молоді, заповзяті, повні ідей та натхнення, дружні і привітні. Я їм дуже вдячна за таку гарну атмосферу, в якій моя дитина знаходиться 5 днів на тиждень, з 9 до 18 .
Харчування - також дуже хороше, моя дитина часто розповідає про щось смачненьке.
Я задоволена Еколендом і коли питають мою думку - щиро раджу.

,

Моя дитина навчається в Еколенді. Не можу сказати, що мене влаштовувало все на 100%: з першого дня і по недавній час ми пройшли складний шлях "притирання", адаптації. АЛЕ цей шлях був складним швидше для мене, аніж для моєї дитини. Те, що моя дитина зараз знає, як ставиться до навчання, до школи, - це заслуга, в першу чергу, вчителя.
Безперечна перевага приватної школи - невелика кількість дітей у класі, що дійсно створює всі можливості для вчителя донести навчальний матеріал і створити позитивну атмосферу. І ще одне - тут немає вседозволеності як для дітей (що інколи буває у приватних школах), так і для вчителів (як в деяких державних школах) .
Я не в курсі про історію з 5 учнями, які покинули клас за рік, але в нашому класі щороку також змінюється кількість дітей - в когось матеріальне становище змінилось, в когось - місце проживання, когось, можливо, і школа не влаштовувала, але, як на мене, - це не показник роботи вчителя.
Не влаштовує когось індивідуально - переводьтеся

,

В цій школі - чудова атмосфера, приємні вчителі .Ця приватна школа наповнена просторими класами в яких здійснюються дитячі мрії.Дитина моя відвідує із задоволенням,а я щаслива від того - що їй добре.

,

Дуже адекватні директор і психолог закладу - завжди відкриті до спілкування і готові допомогти. Нічого спільного з совдепівським підходом державних шкіл, де директор всім своїм видом показувала, що "ми тут працюємо, а ви всі (батьки) тільки ходите і заважаєте".
На рахунок того, що хтось там кудись не поступив, бо знань не мав - та ж не всі діти генії і навіть в самої кращої вчительки завжди є кращі і гірші учні. Треба ще себе оцінювати адекватно.

,

В цю школу я перевела свою старшу доньку після півроку навчання в іншій державній школі, яка має досить високий рейтинг. Тому я маю з чим порівняти. Відношення до дітей кардинально інше, ніж в державних школах. Дитина адаптувалась дуже швидко, ходить в школу із задоволенням, багато про неї розповідає. Видно, що дуже любить свою вчительку. Ходить на 4 гуртки і хоче ще )) Домашні завдання робить в школі, навіть портфель додому не носить. Вони там і погуляти встигають вдень. Годують смачно, часто організовують їм всякі свята і екскурсії. Ми школою задоволені дуже. Цього року і менша дитина пішла туди в 1 клас. Теж все ок.

,

Наша донька відвідує зараз групу суботньої підготовки до школи,ми дуже задоволені.Саме головне,що дитина чекає суботи щоб знову піти на заняття,а для нас це головний показник.
Підхід індивідуальний до кожної дитини,вчителька дуже зацікавлена,все розповість та підкаже(тільки треба і самим же поцікавитися).Звичайно від батьків багато залежить,як налаштуємо дитину,як допоможемо вдома.
А сам заклад сучасний,комфортний і одразу відчувається небайдужість керівництва до усього що відбувається в їхній школі.
Ми рекомендуємо!!!
А для тих,хто так незадоволений,то правда постає питання,а чого ж водити дитинку?як я чула,бажаючих є дуууже багато!

,

Дитина відвідує садок,ходить без проблем з першого дня,без плачу.Гарні просторі групи,ставлення до дітей хороше правда шкода що пішла наша вихователька.Незнаю чому пишете що англійська 0,моя дитина ходила з задоволенням і на заняття і на гурток англійської мови до Оксани Петрівни і результат за рік був дуже хороший,вчитель комунікабельний знаходив підхід до усіх діток!Директор старається йти на уступки!Мінус що з рецепції дівчата не знають толком роботи своєї!

,

Я лично доволен уровнем преподавания английского, украинского языков. О всяких "второстепенных" предметах типа "Я у світі" собственного мнения не составил. Мне это было не очень интересно, там сложно учить откровенно хорошо или откровенно плохо. Государственная программа по математике является именно "державной". Т.е. честной, но, очевидно, НЕДОСТАТОЧНОЙ для поступления в "элитные" гимназии или лицеи Львова. Мы этот вопрос решили просто - администрация пошла навстречу (без долгих уговоров и споров) и дала возможность детям заниматься ДОПОЛНИТЕЛЬНО математикой повышенного уровня сложности с репетитором прямо в стенах школы. Здесь все зависит от Вас, родители. Вернее от того, чего Вы хотите для своих детей. Нужна именно Вашим детям эта супер-пупер математика, или достаточно "держ стандарта" ??? Всем не угодишь. Кто-то скажет "бедные дети, как они перегружены", кто-то скажет "почему всего лишь держ стандарт, хочу авторскую программу".
Так что "Эко-Лэнд" "рулит" :)

,

Хочу добавить к отзыву жены.. :) Если Вы выбираете школу по принципу "ближе к дому", чтобы всем было проще, то, видимо, нет смысла заморачиваться с частной школой. Идите в любую государственную, сэкономите деньги. "Эколенд" следует выбирать, если Вы хотите, чтобы Ваш ребенок шел в школу без слез и без отвращения, чтобы у него были достойные "бытовые условия" в виде чистых туалетов, нормальной чистой столовой, а также если Вам не все равно чему там учат в школе и Вы хотите иметь возможность как-то ВЛИЯТЬ на процесс, а не биться головой о государственную машину образования. Учредитель Школы - очень адекватный, хороший человек. Соответственно, приглашенный им директор - тажке выше всяких похвал. Отсюда и номальный коллектив учителей, многие из которых также перешли из других школ, т.к. атмосфера в школе - ЗДОРОВАЯ. Здесь нет "заслуженных учителей", которые учат "по Макаренко". Молодые учителя, очень позитивные. Качество обучения от этого не страдает.

,

Кумедно... І мама вчила, і вчителі - і нічого не допомогло... І цінову політику закладу помножили на 2... Ще й не згадали про тих 2 із 7 дітей, які насправді вступили до Академічної гімназії. Явно щось особисте клеять. Як тільки оголосили, що двоє дітей на місце в школі, так і понесло. Моя дитина успішно пройшла співбесіду до школи і я особисто моніторила випускний клас і умови вступу в ЛАГ за їх співпрацею, жодних незрозумілих речей у мене не виникло, а 2 із 7 - це для мене показник... А ті що смикаються поливати брудом, явно запізно до своїх дітей вирішили заглянути....

,

Вывод : В этой школе можно решить любую проблему , если только Родители знают о ней. Какая еще школа , могла бы это предоставить ? Администрация : очень адекватные , решают все проблемы , помогают по всем возникшим вопросам , а главное - всегда идут с вами на диалоги вам навстречу ( если вы будете по- человечески разговаривать)))) Школа : чисто , отличное питание , светлые классы, туалеты ( мыло,туалетная бумага есть всегда ). Кружки - на базе школы . Собственная территория . P.S О поступлении!!!!!! Школа четко обЪявила в середине года , никаких специальных условий для поступающих детей ( после 4-го класса ) Нет. Преимущество в том , что школа имеет сотрудничество с ЛАГ ( Львовская академическая гимназия ) и Экономический лицей . На практике это работает так : два ребенка написала на 11 баллов ( проходной 11 баллов ) , то ребенок из Эколенда поступит а другой нет , если места ограничены . Мы - родители и только мы , несем ответственность за наших детей !!!!!

,

Мои дети закончили 4 й класс школы " Эколенд ". Впечатления остались самыми позитивными . Обучение : абсолютно адекватная программа по всем предметам , единственное, математика для одного из моих детей ( у меня двойняшки ) немного слабовата , Решили эту проблему таким образом - наш ребенок занимался по индивидуальной программе по математике ( Внимание!!!!!! его изначально протестировали в начале года и решили ему дать более сложную программу и все благодаря администрации , т е Директору ,которая все сделала , чтобы это стало реальностью. Очень благодарны за это !!!!!.

,

Шановні батьки !
"Вчителі - діти, які щойно закінчили університет і не мають досвіду роботи з дітьми."- не погоджуюсь з цією фразою. Діти,які закінчили університет , під час навчання проходили практику в садочках та школах , про які ви навіть і не чули це раз. Два, а Ви хоч би раз поцікавились, життям Вашого вчителя ,або вихователя і знали б ,що до чого. У нас в групі прекрасний вихователь. І в інших групах також цікаві дівчатка працюють.По друге, якщо ви хочете шоб Ваша дитина вчилась,так будьте ласкаві займайтесь з нею вдома також. Не одноразово наголошували ,що крім садочку треба займатись і вдома. Забагато кидаєте відповідальності на садочок. Як вашу дитину навчать ,якщо вдома нічого не робите? Наш вихователь з дітьми постійно займається, спілкується з батьками, радить ,над чим потрібно працювати. Я садочком задоволена. А ті хто не задоволенні, подивіться на своє ставлення ,та не будьте такими прискіпливими до вчителів та вихователів. Хотілось побачити би Вас на їхньому місці.

,

Особисто моя дитина любить ходити в садок. Цікавлюсь періодично досягненнями дітей,і задоволена була, до поки не пішла з садочка наша вихователька.Постійна проблема із кадрами, за останній рік змінили кілька нянь. Діти були прив'язані до вихователя,і та без пояснень покинула групу. Шкода...

,

Дитина відвідує школу Еколенд, читаючи коментарі, неможу ненаписати власної думки. Досить важливий фактор- це те, що дитина хоче кожного дня іти до школи, іде із задоволенням, швидко адаптувалася до 1-го класу, вчитель подобається, колектив старається, дитина в надійних "руках". Директор вічлива, турботлива, відзивчива людина, всі зауваження приймає до уваги. Хочу відмітити, що дитина займається танцями і дуже подобається вчитель, я зовсім не погоджуюсь із попередніми коментарями про вчителя танців, ми займаємося три місяці і маємо успіхи; хороший гурток з кікбоксингу, ходимо із задоволенням.
Якщо Вам не подобається, Ви завжди маєте вибір не відвідувати заклад, а якщо Ваша дитина відвідує, то потрібно вносити пропозиції, а не ображати колектив Еколенду.

,

Не розумію тих батьків, котрі не задоволені,але водять дітей все одно. Якщо так погано-заберіть і дайте можливість іншим потрапити в садок. Багато,як і ми чекають черги.Мої колєжанки водять і в садок і у школу і хвалять вчителів і кухню-всім задоволені. Діти припильновані-не те,що в державному закладі. Якщо не подобається-звільняйте місце для тих,хто хоче водити дитину в Еколенд.

,

Якось дивно все це. Ми рік чекали, щоб попасти в садок в старшу групу, але місця так і не було. Тепер от хочемо сюди до школи, пройшли співбасіду і знову чекаємо, бо дітей бажаючих більше, чим місць. Якщо такі є не вдоволені, то чому ж такий аншлаг?! З того що я бачила за тих пару раз, які була в еколенді, то все виглядало досить таки пристойно.

,

якщо ви хочете купити собі спокій і не заморочуватись де і чим зайнята ваша дитина, то ця школа для вас.
З 9 до 18 дитина буде під наглядом - вранці здали, ввечері забрали.
Якщо ж вас цікавить результат навчання, то з тим туговато. Не зважаючи на те, що в класах явно не по 30 дітей (як у державній школі), індивідуального підходу немає і результат відповідний. Знаю, що деякі батьки домовлялись про індивідуальні заняття та репетиторство. І це в платній школі...

,

Ходимо в садок, але це садком не назвеш. Розвага ніякого навчання а тим більше виховання. Вихователь озлоблений вічно на все і всіх. Не доглядає дітей, діти брудні під кінець дня, при томк що завжди є одяг на заміну. Ніхто не перевдягне. Дитина каже що вихователь включає їм на теелефоні мультики...а сама сидить в компютері
Зборів вже рік не було. Малюють тільки ксерокси (розмальовують). Нічого цікавого для дітей не придумують. Директор взагалі хамка. Нікого не хоче слухати, пуп землі. При тому самп ходить і розказує, що в той садок свою ж дитину ніколи б не віддала. В їдальні жлобство. Із фруктів переважно яблука. І то по четвертинці. А про договір взагалі мовчу....ща канікули їм плати, не ходиш плати. Не рахуються ні з ким. От вам і приватний садок.

,

Дочка почала вчитися цього року і поки я не маю на що нарікати. Вчителька подобається, дочка тут додатково і на секцію ходить. Зручно, гарно, добре ставляться. Погоджуюсь, що можна деякі моменти покращити, хоча мені здається, що вони намагаються це робити. Шкода, що трохи далеко. Але чула, що і на сихові будуть відкриватися - може потім перейдемо

,

Син навчається у першому класі. Величезний плюс - дитина легко адаптувалась до школи, із задоволенням щодня йде на навчання.
Так, не все ідеально, але в порівнянні із державними школами, без сумніву, краще. Дуже вдячна нашій першій вчительці, яка має підхід до дітей і намагається згладити усі "гострі" кути.
Плюси - легка адаптація дитини, гуртки, доброзичлива атмосфера, добре харчування. Мінуси також є, але вони здебільшого організаційного характеру або "індивідуальні" для кожного класу.

,

Планируем идти сюда в первый класс. Знакомая водит сына и нам порекомендовала. Но хотелось и самим поехать посмотреть. И первое впечатление более чем хорошее. Классы просторные, детей не много, чистенько, даже как-то все по-домашнему. Как нам рассказали английский три раза в неделю, домашнее делают, еще и кружки тут же есть. И с директором, и с заучем так мило и по-делу пообщались (а ведь не в каждой школе так). А дети по ступенькам спускались (то ли на прогулку) - стишки рассказывают хором, так необычно и приятно. Вообщем, из того что услышала и увидела, надеюсь выбор сделали правильно.

,

Наша дитина вчиться в цій школі і я задоволений не тільки результатом навчання. А ще, я спокійний і знаю, що дитина там доглянута, нагодована, ходить на гурток - бо все таки цілий день. Я в свій час з таким задоволенням в школу не ходив :)

,

Цього навчального року справді є позитивні зміни в організації навчання, дитина з бажанням йде до школи, на зимових канікулах навідь скучив за школою).Англійська була завжди на висоті.Що з Іриною Богданівною, Галиною Дмитрівною, так і з Оксаною Олександрівною. В звичайній школі англійська по держпідручниках "храмає". Еколенд нам подобається.

,

Наразі думаємо чи поступатити туди чи ні. Ходимо в садок Еколенд - все чудово: вихователі, методики спілкування із дітьми, навчання. На свій вік діти дуже розвинуті. Тож велике прохання вказуйте у відгуках про школу деталі: чому погано або чому добре. Дякую.

,

Наша вчителька чудова! І діти її люблять. Та, може і не дешево, але вони зараз багато чого міняють, стараються на краще

Партнеры сайта
Дистанционная школа «Центр образования Оптима»
Дистанционная школа «Центр образования Оптима»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь