Оценка посетителей
(по 19 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете школу и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Колись, коли це ще була школа 19, цей заклад був чудовий. Зараз це просто кубло злобних вчителів та директора. Вчитель математики несамовито кричить і принижує дітей і навіть батьків, вчитель укр.мови зомбує своїми ,,Ви не здасте ніколи ЗНО! Ви нездари" вчитель фізики починає урок зі слів ,,На кой ... ви відвідуєте школу!?", директор зневажає повністю батьків, ігнорує скарги на вчителів( бо бач це її подруга), принижує учнів, намагається витягнути більше грошей з батькіа ,,на вікна, відкоси, майданчик "і т.д. Діти 9-х класів йдуть зі школи не тому що хочуть, а тому що вже ні батьки, ні діти терпіти тих знущань не в силі. Було 2 чудових завуча, одна вже покинула цей гнилий заклад друга ще тримається, але певно тільки до кінця року. 11 класу немає, діти полишають школу... Шкода... Раніше це була найлипша школа району.
За молодші класи нічого сказати не можу .

,

Чудова школа

,

Увага усім батькам,які будуть віддавати своїх дітей у Галицьку гімназію!!!...Вчасно здавши документи,пройшовши підготовчі заняття в "гімназії"...вступні іспити ,які відбувались у травні 2015р.,написана заява на прийняття дитини до першого класу...і ось тобі...як виявляється, у серпні місяці ,коли йде підготовка до школи,мені повідомляють,що дитина буде відсіяна з списку учнів...мотивуючи-що набрали забагато заяв на один клас.А так як моя дитина з вересня місяця,тому вона перша в черзі на відсіювання...Моя думка- це не професійно і навіть не педагогічно...!!! Це тільки голосна назва"Галицька гімназія",а насправді нічого не змінилось...

,

Вивчився у цій школі, тоді ще 19. Звичайна школа. Нічого поганого, нічого нового, не цікаво. Реформи і Ремонти! А от вчителям дякую. Все ж таки приємні Люди., хотіли навчити і пояснити. Зарплати їм більші треба. А от вічний директор Бочарова, це вже якось дуже дивно. Тому мабуть і нічого нового.

,

Школа супер! Педагогічний склад- професіонали,ввічливі. А Катерина Андрійовна- сама найкраща вчитель в світі.

,

Школа дійсно супер класна, чиста.

,

Найкраща школа ) Супер вчителі )) Там всі і все найкраще ))))))

,

Школа супер. Вчителі дають знання, і ті діти ,які хочуть вчитись-вчаться.Коли заходиш в школу ,тебе завжди зустрічають доброзичливо та з посмішкою.Подобається і те, що школа невелика, класи не переповнені, а Ліля Ігорівна та Галина Олегівна найкращі вчителі. Дякуєм вам за все!

,

школа хороша всі вчителі супер, крім одної хворої дури - майорчак надія- вчитель математики, колишня директорка от і біситься і злість на дітях зганяє....кульпар за нею плаче....

,

Класна школа :)

,

найкраща у світі гімназія це ГАЛИЦЬКА

,

Це най краща школа в цій окрузі, а при такому директорі і заучах вона взагалі шикарна супер супер супер супер супер...

,

Зараз школа не погона, але коли була 19 школа оце було круто!!!!!!!!!!!!!!!!

,

нрмальна школа)))ле бувають і по круче)))

,

школа супер..краща у Львові..)))))

,

Школа просто супер)
там і сад близько і біля Високого Замку за два кроки)
І вчителі найкращі в світі)

,

це найкраща школа в світі

,

школа супер!!!

,

Школа нічо так,але могла б бути і кращою)))))))))))

См. также:
Обратная связь