Опис програми

Для того, щоб вступити до програми магістратури за кордоном, студенту необхідно високий рівень знання англійської мови. Крім того, для вступу часто вимагається сдача экзамену з профільного предмету. Наприклад, щоб вступити на програму MBA (Master of Business Administration), більшість закордонних внз вимагають вісоку оцінку з экзамену GMAT.

Однак, навчальні заклади-партнери компанії Domar Travel Education пропонують програми Pre-Master's та Pre-MBA - програми підготовки до магістратури та безпосередньо до програми MBA. Ці програми є рятувальним кругом для більшості зарубіжних студентів не тільки тому, що вони є прямим шляхом до вступу на магістратуру у найкращі університети світу та мають більш низькі вимоги до вступу, але і тому, що дають знання, яких бракує іноземним студентам, стосовно особливостей написання курсових, дипломний, наукових рабіт і т.і.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Освіта без кордонів
Освіта без кордонів
Всі партнери | Стати партнером

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок