Опис програми

Велика Британія є однією з ведучих краєн у списках світових рейтингів з якості средньої освіти. Однак попасти у державну британську школу іноземним школярам практично неможливо. Та й важко буде дитині або підліткові адаптуватися у консервативній британській середі.

Саме тому, щоб дати можливість іноземним школярам користуватися перевагами англійської освіти, были створені школи-пансіони, вікриті як для британських дітей, так і учнів із-за кордону.

Школи-пансіони Великої Британії дають високі академічні знання, що дозволяють випускникам вступати до найкращих університетів Британії та світу. Крім того, школи-пансіони - це опіка і забезпечення безпеки 24 години на добу турботливими кураторами, викладачами та іншими співробітниками школи. Також, школи-пансіони - це місце, де студент разкриває і розвиває свої таланти, вчиться міжкультурній комунікації, настільки необхідній йому у глобальному дорослому світі.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок