Опис програми

Канікули за кордоном - можливість здобути додаткову освіту, удосконалити знання іноземної мови, а також якісно відпочити. На канікулах дитя відправиться в увлекательноє подорож і привезе назад не лише безліч цікавих вражень, але і нові знання, які допоможуть йому надалі на його життєвій дорозі.


Освіта в мовних центрах за кордоном не схоже на звичні уроки, тут цікаво вивчати іноземну мову. І навіть після двотижневої програми, здолавши мовний бар'єр, діти самі хочуть продовжувати заняття на більш просунутому рівні.

Безперечною перевагою вибору на користь однієї із зарубіжних мовних шкіл залишається різноманітність пропонованих ними програм. При їх складанні враховується все: вік дітей, їх інтереси, особисті особливості і, звичайно, їх потреби. Хтось замислюється про вступ до зарубіжної середньої школи, хтось хоче поєднати навчання з відпочинком на морі, хтось мріє відвідати історичні місця і побродити по музеях, хтось не мислить себе без спорту, - все це і багато що інше ваші діти зможуть отримати, провівши канікули за кордоном.

Канікулярна програма «Іноземна мова + Спорт»

Серед активних школярів, що захоплюються спортом, особливо популярна програма «Іноземна мова + спорт». 3-4 щоденних уроку іноземної мови, таких, що проводяться в першій половині дня, поєднуються із спортивними заняттями в другій (легка атлетика, футбол, волейбол, баскетбол, теніс, гольф, верхова їзда і багато що інше). Якщо школа знаходиться на морському побережжі, тоді цей список доповниться серфінгом, парусним спортом або дайвінгом. Всі мовні центри гарантують дітям прекрасно оснащену спортивну базу і керівництво дослідних тренерів

Час проведення: літо, осінь, зима, весна

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Освіта за кордоном в Дніпрі (Дніпропетровську), а також ВНЗ в Дніпрі (Дніпропетровську), коледжі та технікуми в Дніпрі (Дніпропетровську), курси в Дніпрі (Дніпропетровську), репетитори в Дніпрі (Дніпропетровську), тренінги в Дніпрі (Дніпропетровську), робота в Дніпрі (Дніпропетровську)

Зворотній зв'язок