Опис програми

Канікули за рубежем

- можливість отримати додаткову освіту, удосконалити знання іноземної мови, а також якісно відпочити. На канікулах дитина відправиться в захоплюючу подорож і привезе назад не тільки безліч цікавих вражень, але й нові знання, які допоможуть йому надалі на його життєвому шляху.

Освіта у язикових центрах за рубежем не схожа на звичні уроки, тут цікаво вчити іноземну мову. І навіть після двотижневої програми, подолавши мовний бар'єр, діти самі прагнуть продовжувати заняття на більш просунутому рівні.

Незаперечною перевагою вибору на користь однієї із закордонних язикових шкіл залишається різноманітність пропонованих ними програм. При їхньому складанні враховується все: вік дітей, їх інтереси, особисті особливості й, звичайно, їхні потреби. Хтось замислюється про вступ у закордонну середню школу, хтось прагне сполучити навчання з відпочинком на море, хтось мріє відвідати історичні місця й побродити по музеях, хтось не мислить себе без спорту, - усе це й багато чого іншого ваші діти зможуть одержати, провівши канікули за рубежем.

"Іноземна мова для академічних цілей"

Для школярів, плануючих продовжити освіту за кордоном у Великобританії або іншій англомовній країні, розроблена програма «Іноземна мова для академічних цілей». Сюди включені загальні заняття мовою в першій половині дня і спецкурси після обіду. З потреби міняється і вміст спецкурсів: відробіток вимови, освоєння спеціальної лексики, заняття дисциплінами шкільної програми на іноземній мові. Можливі і додаткові тематичні заняття – вивчення культури і історії Великобританії, бізнесу або інформаційних технологій, творчі майстерні (театральне мистецтво, журналістика, фотографія). Інтенсивність занять – від 25 до 40 годин в тиждень, що свідчить про серйозний підхід до вчення і гарантує відмінний результат. На відпочинок в рамках таких програм відводяться вечірній годинник і вихідні дні.

Час проведення: літо, осінь, зима, весна

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Освіта за кордоном в Дніпрі (Дніпропетровську), а також ВНЗ в Дніпрі (Дніпропетровську), коледжі та технікуми в Дніпрі (Дніпропетровську), курси в Дніпрі (Дніпропетровську), репетитори в Дніпрі (Дніпропетровську), тренінги в Дніпрі (Дніпропетровську), робота в Дніпрі (Дніпропетровську)

Зворотній зв'язок