Опис програми

Канікули за кордоном

- можливість здобути додаткову освіту, удосконалити знання іноземної мови, а також якісно відпочити. На канікулах дитя відправиться в увлекательноє подорож і привезе назад не лише безліч цікавих вражень, але і нові знання, які допоможуть йому надалі на його життєвій дорозі.

Освіта в мовних центрах за кордоном не схоже на звичні уроки, тут цікаво вивчати іноземну мову. І навіть після двотижневої програми, здолавши мовний бар'єр, діти самі хочуть продовжувати заняття на більш просунутому рівні.

Безперечною перевагою вибору на користь однієї із зарубіжних мовних шкіл залишається різноманітність пропонованих ними програм. При їх складанні враховується все: вік дітей, їх інтереси, особисті особливості і, звичайно, їх потреби. Хтось замислюється про вступ до зарубіжної середньої школи, хтось хоче поєднати навчання з відпочинком на морі, хтось мріє відвідати історичні місця і побродити по музеях, хтось не мислить себе без спорту, - все це і багато що інше ваші діти зможуть отримати, провівши канікули за кордоном.

Спеціалізовані курси

В рамках спеціалізованих курсів пропонується поєднувати вивчення іноземної мови з практичними заняттями за інтересами. Спектр програм незвичайно широкий і може мати різну спрямованість, наприклад: «Англійський + Дебати і розвиток лідерських якостей», «Англійський + Танці», «Англійський + Мистецтво», «Англійський + Кулінарія». Програма «Discovery Experience» призначена для дітей, що володіють іноземною мовою на рівні вище середнього, і пропонує дітям увлекательниє заняття по основних і додаткових предметах, включаючи заняття драмою, музикою, креативним листом, практичними науками і створенням фільмів, а також роботу над проектами.

Час проведення: літо, осінь, зима, весна

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Освіта за кордоном в Дніпрі (Дніпропетровську), а також ВНЗ в Дніпрі (Дніпропетровську), коледжі та технікуми в Дніпрі (Дніпропетровську), курси в Дніпрі (Дніпропетровську), репетитори в Дніпрі (Дніпропетровську), тренінги в Дніпрі (Дніпропетровську), робота в Дніпрі (Дніпропетровську)

Зворотній зв'язок