Опис програми

Запрошуємо відвідати English & More - літній табір англійської мови в Туреччині.
English & More знаходиться в одному з найкрасивіших природних районів світу - Фетхіє, на узбережжі Середземного моря, у високих гір і дивного ландшафту. Городок
називають «Англією в мініатюрі», тому що основна маса туристів - британці. Це 600 000 осіб на рік. Вивіски на англійській мові, ресторани, якими володіють
англійці, англійська мова всюди ... У місті Фетхіє і його околицях постійно проживає близько 7000 британських сімей. Це чудова можливість для Вашого
дитини не тільки поліпшити володіння англійською мовою і виховати в собі лідерські якості, а й провести незабутній час на березі моря.
Вік дітей 8-15 років.
2-х тижнева програма = 1190 євро
3-х тижнева програма = 1710 євро
4-х тижнева програма = 2230 євро
Вартість навчання включає в себе
-20 Годин на тиждень занять англійською мовою в класі, а так же по 5:00
практики розмовної мови з вчителем під час позанавчальної діяльності
(кожен новий курс починається в понеділок)
-Всі необхідні матеріали для навчання
-Максимальна кількість учнів у класі 15 чоловік.
-Повний пансіон у вигляді різноманітних страв шведського столу (сніданок,
гарячий обід, полуденок зі свіжих фруктів і вечеря)
-Позанавчальний заняття (фотографія, кінематограф, танець живота, стрільба з лука і т.д)
-Вільний доступ до Wi-Fi
-Сертифікат по закінченні курсу навчання, при 100% відвідуванні занять
-Всілякі розваги та заходи (прогулянки на яхті, відвідування
пляжів, верхова їзда і т.д.)
English & More - це не тільки лінгвістичний табір для школярів з
вивченням англійської мови, крім англійської тут навчають бути лідром, виховують в кожній дитині сильні качества.Проводят тематичні бесіди на актуальні теми - Глобальне потепління, Економія природних ресурсів, і т.д.
тут навчають методом занурення в англомовне середовище, що дозволяє сприймати його на підсвідомому рівні. Комфортна атмосфера, відсутність негативних емоцій - спонукають працювати свідомість в повній мірі.
Дитячий табір English & More - це не мовні курси в звичному розумінні цього слова. Сюди приймаються діти з 8 до 15 років, з будь-яким рівнем володіння мовою.
Учнів розподіляють по загонах, в залежності від їх віку та рівня знання англійської мови. З урахуванням цього навчання ведеться за різними адаптованим навчальних посібників. Така система дозволяє дитині відчувати себе комфортно в групі однолітків, які відповідають його рівню.
Навчальні посібники оновлюються і редагуються групою методистів перед кожним виїздом в табір і містять необхідний і достатній мінімум лексичних та граматичних одиниць, що дозволяє здійснювати міжкультурну комунікацію.
Крім навчання в таборі є прекрасна можливість чудово провести час в компанії однолітків з різних країн, тому що Табір оснащений всім що необхідно дитині або підлітку - це величезний басейн, спортивний майданчик з тренажерами, тенісні корти, волейбольне, футбольне та баскетбольні поля, ігровий центр і т.д. Що вже й говорити про безпосередній близькості табору до пляжу.
Табір охороняється 24 години в добу кваліфікованими фахівцями, також на території Табори 24 години на добу функціонує медпункт.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок