Опис програми

Opportunity Program - це програма сприяння українцям, які бажали б навчатися у коледжах та університетах США, але не мають можливості покрити фінансові витрати, пов'язані із процесом вступу.

Мета програми - продемонструвати цінність інтернаціоналізації студентської громади у США. Засобом досягнення цієї мети є підвищення рівня доступу до американських ВНЗ через надання фінансової підтримки талановитим українцям, які мають широкі інтереси та лідерські здібності, академічний та професійний потенціал та бажали б навчатися у США за будь-якими спеціальностями з отриманням ступеню бакалавра, магістра або PhD.

Ця програма відкрита тільки для тих, хто індивідуально вступає до університетів США та не отримує грантів за програмами, що фінансуються урядом Сполучених Штатів (програма ім. Фулбрайта або інші).

На що може бути використаний грант?

Індивідуальні гранти надаються для того, щоб покрити витрати, пов'язані з процесом вступу до ВНЗ у США, а саме:

  1. Оплата тестів TOEFL, SAT, GRE та інших, які вимагаються американськими університетами, та відправка додаткових результатів тестів, а також витрати на подорож до міст, в яких проводиться тестування, та, при необхідності, витрати на проживання та харчування.
  2. Оплата кур'єрської пошти для своєчасної доставки документів студента до навчальних закладів у США.
  3. Оплата за розгляд документів (application fee) в американських коледжах та університетах, в які студент подає свої документи.
  4. Витрати на переклад та завірення офіційних документів та даних студента.
  5. Витрати, пов'язані з оформленням американської візи.
  6. Витрати на подорож до американського посольства чи консульства, та, при необхідності, витрати на проживання у готелі та харчування.
  7. Витрати на подорож до місця, де буде навчатися студент у США.
  8. Поглиблене вивчення професійної англійської для покращення успішності студента в її/його академічній сфері (технічна англійська, юридична англійська, тощо).
  9. Одноразова виплата на облаштування у США.

Гранти Opportunity надаються для того, щоб допомогти зробити перший крок до отримання вищої освіти у США. Відповідно, подати заяву можна на будь-якому етапі процесу вступу до американських ВНЗ, наприклад, на початковому - для отримання допомоги на оплату тестів, на завершальному - на оплату міжнародної подорожі після того, як Вас прийняли до вищого навчального закладу.

Заявки приймаються на постійній основі без обмеження дати подання.

Більш детальна інформація http://www.center-osvita.dp.ua/usgrants/oi

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Освіта за кордоном в Дніпрі (Дніпропетровську), а також ВНЗ в Дніпрі (Дніпропетровську), коледжі та технікуми в Дніпрі (Дніпропетровську), курси в Дніпрі (Дніпропетровську), репетитори в Дніпрі (Дніпропетровську), тренінги в Дніпрі (Дніпропетровську), робота в Дніпрі (Дніпропетровську)

Зворотній зв'язок