Опис програми

Австрія - це країна гірськолижних курортів світового рівня, численних джерел, глибоких озер, мінеральних джерел. А крім красот природи мандрівників тут також чекають численні пам'ятники архітектури, багато класичної та сучасної музики, найсмачніша кава та гастрономічні делікатеси.

Для молодих людей є відмінний спосіб подивитися країну і при цьому ще й заробити. Цей спосіб - участь у міжнародній програмі з обміну «Au-pair Австрія». Вона дає можливість жити протягом року в австрійській родині, виконуючи нескладні доручення по будинку і догляду за дітьми і при цьому отримуючи гроші на кишенькові витрати. При цьому учасники вдосконалюють своє знання німецької мови, щодня спілкуючись на ньому з місцевими жителями, а також знайомлячись з культурою та звичаями австрійців.

У вільний час ви можете не тільки побувати в різних куточках Австрії, побачивши на власні очі дунайську долину, величні Альпи, сині озера і сліпучо-білі сніги, але і з'їздити в інші європейські країни. Це можна зробити без оформлення додаткових документів, оскільки, як відомо Австрія входить в Шенгенську угоду.

Більшість програм Au-pair розраховані на рік, однак в індивідуальних випадках, термін перебування в країні може бути й іншим, наприклад, шість або десять місяців. У будь-якому випадку всім учасникам гарантується оформлення медичної страховки, стабільна виплата кишенькових грошей, окрема кімната, безкоштовне харчування, вихідні дні щотижня, а також двотижневу оплачувану відпустку.

Для того щоб взяти участь в Au-pair в Австрії, необхідно підготувати мотиваційний лист, де докладно вказуються причини, які спонукають взяти участь у програмі, власні автобіографічні дані та наявні хобі. До речі, лист повинен бути написаний німецькою мовою, і саме знання німецької є найважливішою умовою при розгляді кандидатів, бажаючих брати участь у програмах обміну.

Втім, якщо ви хочете взяти участь в Au-pair не в європейській країні, це також можна здійснити. Наприклад, цікавим варіантом є програма «Au-pair Китай».

інформація взята з сайту
www.cac-ua.com

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок