Опис програми

Центральноєвропейський університет (CEU), розташований у Будапешті - міжнародно-визнаний, акредитований в Угорщині та США вищий навчальний заклад, що видає дипломи про вищу освіту за спеціальностями: Економіка, Охорона навколишнього середовища, Гендерні студії, Історія. Міжнародні відносини та Європейські студії, Міжнародне право, Дослідження та студії Середньовіччя, Філософія, Політичні науки, Соціологія, Дослідження націоналізму на національної свідомості, Державна політика, Математика. Офіційна мова викладання - АНГЛІЙСЬКА.

Для участі в конкурсі щодо вступу і навчання з отриманням ступеню магістра чи кандидата наук у CEU запрошуються студенти 4, 5 курсів ВНЗ, випускники ВНЗ, спеціалісти із стажем та досвідом роботи - усі бажаючі, що володіють англійською мовою та мають, щонайменше, диплом бакалавра.

Участь у конкурсі безкоштовна. Переможцям конкурсу в залежності від отриманих результатів надається повне фінансування (безкоштовне навчання, проживання, харчування та медичне страхування) або часткове фінансування.

Університет також надає гранти для викладачів ВНЗ та дослідників на відвідання літніх шкіл та семінарів з професійного розвитку.

Детальна інформація http://www.center-osvita.dp.ua/grants/bud/

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Artem, 08.01.2011, 19:55
Добрый День !
Скажите пожалуйста что нужно чтобы участвовать в Этой программе .
Мне необходимо что либо написать зделать какой либо проект
Спасибо за ответ.
Залишити коментар

Освіта за кордоном в Дніпрі (Дніпропетровську), а також ВНЗ в Дніпрі (Дніпропетровську), коледжі та технікуми в Дніпрі (Дніпропетровську), курси в Дніпрі (Дніпропетровську), репетитори в Дніпрі (Дніпропетровську), тренінги в Дніпрі (Дніпропетровську), робота в Дніпрі (Дніпропетровську)

Зворотній зв'язок