Опис програми

Міжнародна мовна школа* IELS Мальта (LAL Malta)* відкрита в 1985 р. Пропонує курси англійської мови для дорослих від 18 років і вчення англійській мові дітей 8-17 років. Основна будівля, в якій знаходиться офіс школи і проводиться вчення дорослих, в центрі Сліми побудовано спеціально під мовний центр: класні кімнати мають сучасне оснащення, є інтернет-кафе, книжковий магазин, кафетерій. Це найкрупніша школа англійської мови на Мальті.
Школа англійської мови IELS має ліцензію Міністерства освіти, культури, молоді і спорту Мальти, повністю акредитована FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta), є членом міжнародних асоціацій ALTO (Association of Language Travel Organisations), FIYTO (Federation of International Youth Travel Organisations), WYSET (World Youth Student & Educational Travel).
Школа дає можливість дітям і дорослим вивчати англійську мову в обстановці гостинності і професіоналізму. Дослідна команда IELS завжди готова зробити максимум можливого для того, щоб Ваше перебування на Мальті було не просто корисним і приємним, а саме незабутнім. З точки зору багатьох, це краща школа англійської мови на Мальті. Як на IELS удалося заслужити такі відгуки? Рецепт простий: якісні курси англійської мови + індивідуальна увага до кожного студента. Для дорослих від 18 років IELS пропонує щонайширший вибір курсів англійської мови в стандартних і мінігрупах: загальний англійський діловий англійський високоефективні комбіновані курси, що поєднують вчення в групі з індивідуальним вченням спеціалізовані курси «Англійський для тих, кому за 50», «Англійський + дайвінг»
курси підготовка до здачі мовних іспитів Fce/cae/cpe/ielts і вступу до Університету Мальти (University of Malta) довгострокові програми англійської мови «Академічний рік/семестр» Обученіє:general English -150 євро за 1 тиждень, Прожіваніє:residence - 91 євро (без живлення) Візовий супровід, бронювання перельоту, страхування. Навчання на Мальті дешевше, ніж в інших англомовних країнах (на 30–40%). Також дешевше обійдеться і авіаквиток на Мальту. Ну і звичайно ж відсутність проблем з візою додає додаткові плюси на користь вчення на Мальті.
Туристична компанія "ЕТНА"
www.etnatour.com.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок