Докладна інформація про компанію

Ми працюємо на ринку України з 2004 року, і вже можемо похвалитися тим, що за майже 13 років роботи більше полуторатисячі хлопчиків і дівчат з Росії, України, Білорусії і Молдови, завдяки нашим зусиллям, знайшли собі прекрасні гостьові сім'ї, і змогли взяти участь в програмі Au-Pair в США, Німеччині, Австрії, Франції, Норвегії, Швеції та Голландії.

Ми Au-Pair агентство «"Европейские Стандарты» і знаходимося в місті Івано-Франківськ. Мене звуть Елла, я є директором Au Pair агентства "Европейские Стандарты", а також координатором програм в Скандинавії, ще відповідаю за те, щоб інформувати всіх наших клієнтів про умови наших програм і їх зміни, якщо таке трапляється була учасником програми Au-Pair в Німеччині та Австрії.

Трохи про співробітників агентства: Руслана (координатор програми Au Pair в Німеччині та Австрії) була учасником програми Au-Pair в Німеччині і знає не з чуток, що означає бути Au-Pair, Віталій (відповідальний адміністратор сайту і групи в соцмережі, системний адміністратор), Інна - координатор програми Au-Pair in the USA.

Наше агентство забезпечує всіх своїх кандидатів інформаційної та консультаційної підтримкою від самого початку до повернення на Батьківщину. Ми працюємо з усіма агентствами безпосередньо, тобто не є посередниками, і гарантуємо нашим клієнтам найвищий рівень сервісу та інформаційного забезпечення, який може бути наданий агентством, що займається програмами міжнародного культурного обміну.

Наші партнери в США, Німеччині, Австрії, Норвегії, Данії, Швеції, Бельгії, Франції та Китаї - висококваліфіковані працівники, які знають свою справу, більшість з них самі були учасниками програм культурного обміну і завжди готові допомогти нашим учасникам, коли вони вже знаходяться в країні перебування.

Програми
Робота і обмін досвідом (AuPair, Work and Travel, волонтерство) - Австрія.
Німецька мова - Австрія.
від 4600 грн
-5%
Програми для студентів - Австрія.
Робота і обмін досвідом (AuPair, Work and Travel, волонтерство) - Австрія.
Німецька мова - Австрія.
від 1500 грн
Програми для студентів - Китай.
Робота і обмін досвідом (AuPair, Work and Travel, волонтерство) - Китай.
Інші мовні курси - Китай.
від 2600 грн
-5%
Програми для студентів - Німеччина.
Робота і обмін досвідом (AuPair, Work and Travel, волонтерство) - Німеччина.
Німецька мова - Німеччина.
від 4200 грн
-5%
Програми для студентів - Німеччина.
Робота і обмін досвідом (AuPair, Work and Travel, волонтерство) - Німеччина.
Німецька мова - Німеччина.
від 1250 грн
Програми для студентів - США.
Робота і обмін досвідом (AuPair, Work and Travel, волонтерство) - США.
Англійська мова - США.
від 14600 грн
-5%
Програми для студентів - Франція.
Робота і обмін досвідом (AuPair, Work and Travel, волонтерство) - Франція.
Французька мова - Франція.
від 9300 грн
-5%
Оцінка відвідувачів
(по 12 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Я очень счастлива, что выбрала именно это агенство. Так как с ихней помощью я оказалась в Америке по программе Au Pair. Особенно благодарна директору Элле Ладоренко за ее консультацию и помощь от начала программы и до вылета в Америку. А так же за её особый подход к каждому из участников этой программы. Ее советы мне помогли найти очень хорошую семью, где собственно я и нахожусь. Спасибо Вам!!!Желаю агенству роста и процветания !!!

,

Зараз я в США, завдяки Європейським Cтандартам. Працює команда агенства на високому професійному рівні, яку очолює Елла Левашова. Елла вміє знайти вихід з різних проблемних ситуацій і дати слушну пораду. За що Їй окреме велике дякую!!! За короткий період часу агенство допомогло мені знайти хорошу сім'ю в Америці по програмі Au pair. Я з впевненістю усім рекомендую Європейські Стандарти, адже знаю, вони НАЙКРАЩІ!!!!!!

,

Завдяки програмі "Європейські стандарти" моє життя кардинально змінилося тільки в кращу сторону. З 2013 року перший раз я поїхала до Німеччини, де познайомилася з чудовою сім'єю, милим дітками, для яких я була як член сім'ї) Це був незабутній, повних вражень рік. До сих пір, ми з сім'єю, підтримуємо зв'язки! Після чого я одразу ж поїхала по цій самій програмі і до Австрії. Це був величезний досвід, який відклався у мене в пам'яті на довго. Там я зустріла надійних друзів, удосконалила свою німецьку мову та познайомилася з культурою Австрії.
А найважливіше, з часом, познайомилася з найдорожчою для мене людиною, з своїм чоловіком. Зараз я найщасливіша дружина!;)
Цей досвід, який я подолала, багато мене навчив і привів до того, що я зараз маю. Думаю, для кожної людини, найважливіше, знайти себе в житті і бути щасливою від того, чим ти займаєшся!
І в цьому, я завдячую прекрасній людині, мудрій працівниці і хорошій подрузі, Карій Руслані. Дякую, Руся, тобі за все, що ти для мене зробила.

,

Дякуючи даному агенству я зараз знаходжуся в якості о-пер в Каліфорнії. Директор агенства Елла не тільки професіонал свого діла а і дуже порядна і не байдужа людина, вона завжди підтримає і порадить що робити при виникненні складних ситуацій як при підготовці до участі в програмі, збір документів, так і під час участі в програмі. Мені дуже пощастило що я вибрала саме їх. Мене зрозуміють лише ті хто справді з ними співпрацював!

,

Я вважаю, що мені круто повезло натрапити одного дня на цю агенцію, бо ці дівчата особливо Елла стали для мене як родина. Підтримували та консультували від першого дня до вильоту у США. Уже тут в штатах я зрозуміла як мені із ними повезло, бо чула, яке відношення було до дівчат з інших українських агенцій. Вони усе робили самі і ніхто їм нічого не допомагав. Це було дивно, бо я та інші кандидати європейських стандартів постійно були на контакті між собою та агенцією. Дякую колективу агенції та бажаю процвітання

,

Я була у трійці перших, хто вилетів цього року в США від агенції Європейські стандарти. Не можу сказати нічого поганого про них. Спілкувалася з іншими двома дівчатами під час перельоту до Нью-Йорка, усі задоволені. Сама звернулася до них тому, що моя подруга їздила від них по программі Au Pair USA

,

Зараз знаходжуся перший рік в Штатах, программа чудова і підтримка менеджерів з обох сторін! Сподіваюся на продовження програми. Дякую

,

Мені сподобалось. Була в Америці-дуже багато вражень, дівчата дійсно були поруч протягом програми. Дякую вам і бажаю багато-багато кандидатів у майбутньому.

,

Хочу отметить компетентную и профессиональную работу агентства «Европейские стандарты» и выразить им свою благодарность. Агентство не только помогает найти принимающую семью, наладить с ней контакт, организовать все документальные вопросы, но также всегда заботится и интересуется жизнью «клиента» непосредственно в Германии, что очень важно для самого «клиента». Вы просто молодцы!!! )))

,

Дважды через агентство ездила в Европу и Штаты. Знают своё дело и, заметьте, никакой предоплаты с меня не брали, так в чём же "разводняк"?
О да, и насколько я знаю, парней в программу редко берут (это в любом агентстве скажут), так что привет Гонолуле:)))))

,

Зная владельцев фирмы, то могут только отправить в Гонолулу........ Разводняк......

,

Лучшие!!!

Освіта за кордоном в Івано-Франківську, а також ВНЗ в Івано-Франківську, коледжі та технікуми в Івано-Франківську, курси в Івано-Франківську, репетитори в Івано-Франківську, робота в Івано-Франківську

Зворотній зв'язок