Докладна інформація про компанію

“Освіта без кордонів” – це проект Центральноєвропейської Академії Навчань та Сертифікації (CEASC, РП), яка має повноваження від ряду кращих ВНЗ Польщі надавати послуги з набору студентів з-за кордону з правами приймальної комісії.

Проект “Освіта без кордонів” запрошує до Вищих навчальних закладів Польщі :

  • випускників шкіл (отримання першої вищої освіти, “бакалавр”);
  • студентів з дипломами бакалавра, спеціаліста (отримання освітнього рівня “магістр”);
  • бажаючих отримати другу вищу освіту.

Проект “Освіта без кордонів” представляє в Україні 16 престижних польських ВНЗ та має повноваження проводити інформаційну та вступну кампанію від їх імені з правами приймальної комісії.

Наша місія– системно інформувати українське суспільство про можливості щодо отримання вищої освіти в країнах Європейського Співтовариства; створення умов для вивчення культури та мови країн та народів Європейського Співтовариства; створення можливостей для ознайомлення з особливостями освітніх процесів у Європейських країнах шляхом організації зустрічей з ректоратом європейських ВНЗ, рекрутаційними відділами ВНЗ, студентами з України, котрі навчаються у Європейському Союзі.

Програми
Інші мовні курси - Польща.
Оцінка відвідувачів
(по 4 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Ми переконані, що ця програма відкриє нам "вікно в новий світ" здобуття якісної європейської освіти.

,

К сожалению, есть такие люди, которые ведут "грязную игру" и пытаются осквернить имена тех людей, которые много помогают, такие как Смолинские. Мне нравится то, что они не скрывают те трудности, которые могут возникать во время обучения, или в процессе оформления документов. Нам сразу сказали где какие вопросы могут возникнуть. Благодаря именно такому подходу моя дочь легче адаптировалась. Она сейчас на 2-м курсе в Университете Лазарского. Мы очень довольны.

Рекомендую и другим самим убедиться, а не поддаваться сплетням и слухам. Тем более что там есть возможность съездить в эти ВУЗы и все увидеть своими глазами.

,

Ми дуже задоволені цією програмою. З нами чітко працюють, пояснюють та допомагають розібратися у всьому дуже зрозуміло та вчасно. Дитина вже на 2 курсі і просто розцвіла. Дякуємо всім, особливо Смолінським Вікторії та Миколі.

,

У каждого человека есть право выбирать и доверять. Поэтому моя дочь выбрала эту программу

Партнери сайту
Happy Student, освіта в Чехії
Happy Student, освіта в Чехії
Всі партнери | Стати партнером

Освіта за кордоном в Полтаві, а також ВНЗ в Полтаві, коледжі та технікуми в Полтаві, курси в Полтаві, репетитори в Полтаві, робота в Полтаві

Зворотній зв'язок