Докладна інформація про компанію

Міжнародний Союз Молоді

Міжнародний Союз Молоді (Mezinárodní Svaz Mládeže z.s. - MSM / МСМ) - це міжнародна компанія, заснована в Празі в 2007 році і зареєстрована в Міністерстві внутрішніх справ Чехії, що має свої філії в Україні та інших країнах СНД. Ми багато років розвиваємо освітнє і спортивне співробітництво, розширюємо можливості міжнародного і культурного обміну, зміцнюємо дружбу і взаєморозуміння між молодими людьми різних країн.

МСМ був заснований в 2007 році в столиці Чехії, місті Прага.

В Україні "МСМ" представлений філією в Києві.

За довгі роки роботи Міжнародний Союз Молоді гідно зарекомендував себе на ринку міжнародної освіти.

Наша діяльність:

 • ми забезпечуємо сприяння і допомогу під час вступу іноземних студентів в кращі ВНЗ Чехії, Німеччини, Австрії, Великобританії та інших європейських країн, а також США, Канади та інших країн світу;
 • організуємо канікулярні мовні програми з носіями іноземних мов для підлітків і молоді, професійні стажування, спортивні програми;
 • реалізуємо унікальні в світі програми: літній табір КВН в Празі, програми «Подвійних Дипломів», у нас своя власна літня і річна Міжнародна Футбольна Академія в Празі.

Якщо Ви бажаєте отримати освіту за кордоном, Ви будете приємно здивовані нашим програмам і всім можливостям.

Місія МСМ - надання комплексного інформаційного, консультаційного та академічного сприяння для іноземців, які прагнуть отримати високоякісну освіту в Чеській Республіці та інших країнах світу.

За роки плідної роботи МСМ має велику кількість патронів від:

 • Міністерства закордонних справ (України, Росії, Казахстану)
 • Посольства (України, Росії, Казахстану)
 • Міністерства молоді та спорту України
 • Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м Київ
 • Федерації Футболу Чехії, України і Росії
 • British Council
 • Провідних державних внз Чехії - The Czech University of Life Sciences in Prague і The Czech Technical University in Prague

Підрозділи Міжнародного Союзу Молоді в Празі:

 • Підготовчі курси для вступу в провідні державні та приватні університети Чехії з державною акредитацією
 • Міжнародна Мовна Школа «МСМ Академія» - MSM Academy
 • Міжнародна Футбольна Академія МСМ для молоді, яка прагне пов'язати своє життя з професійним футболом
 • Програма подвійного диплома (бакалаврат) «Чехія + Швейцарія»
 • Програми професійних стажувань в Празі,
 • Канікулярні мовні табори в Празі,
 • Міжнародний літній табір КВН спільно з телекомпанією АМІК.

Слоган МСМ «Для освіти і спорту немає меж!» Червоною ниткою проходить через всі наші проекти і програми.

Фотоальбоми «Наші акції 2016», «Наші акції 2015», «Наші акції 2014», «Наші акції 2013».
У наших фотоальбомах Ви можете подивитися фотографії з навчання, акцій, культурних програм, поїздок, спортивних заходів тощо

Офіційний канал МСМ на YouTube
На нашому каналі Ви можете подивитися відео-огляди про вузи і навчанні в Празі, анонси проведених нами акцій, відгуки студентів, зустрічей зі студентами, конференцій, культурних програм, поїздок по Чехії і Європі, спортивних заходів, а також новини нашої Міжнародної Футбольної Академії у Празі.

Наш сайт: www.msmstudy.com

Наш офіс в Києві: метро Лук'янівська, вул. Січових Стрільців 77 (офіс 730)

Програми
Вища освіта - Чеська Республіка.
Програми для студентів - Чеська Республіка.
Програми для школярів - Чеська Республіка.
безкоштовно
Оцінка відвідувачів
(по 5 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Я училась на подготовительных курсах от МСМ в Праге и ничего плохого сказать не могу. Воспоминания остались только самые хорошие! Сдала чешский, поступила в университет, как и планировала, познакомилась с отличными ребятами. Спасибо МСМ за подготовку, помощь и интересную культурную программу, было здорово!

,

Хочу отметить насыщенность культурной программы. Дети не просто учатся с утра до вечера и гуляют по городу, их водят по экскурсиям, музеям, в зоопарк и аквапарк, а еще устраивают спортивные мероприятия и тематические вечера. В общем мне показалось достаточно интересно. А для тех, кто не может без спортзала есть отличная возможность тренироваться и в течение поездки. МСМ сотрудничает с компанией, которая предоставляет для ребят возможность пользоваться тренажерным залом, сауной и бассейном бесплатно и в любое удобное время. Наша дочь приехала в восторге, так что этим летом уже планируем отправить ее туда снова, только еще и вместе с сыном и их друзьями, которые были наслышаны о поездке и теперь тоже хотят присоединиться. Спасибо МСМ за то, что делаете наших детей счастливее.

,

Евгения, добрый день!

Да, действительно имела место задержка с данными с канадской стороны. Мы понимаем Ваше недовольство и в пределах наших возможностей, мы сделали все, чтобы Вы получили данные в самое ближайшее время. Как Вы знаете, задержка с данными произошла по причине большой загрузки языковой школы в высокий сезон и не повлияла на дату вылета ребенка и условия его встречи и пребывания на территории Канады. От лица партнера и со своей стороны мы приносим свои извинения за сложившуюся ситуацию и надеемся, что яркие впечатления от поездки компенсируют задержку по документам.

С уважением,
Команда «Международный Союз Молодежи (Киев)»

,

Отвратительная работа киевского офиса! Не выполнены договорные обязательства!!! Ребёнок за 4 дня до вылета не определён в семью. Такой безответственности ещё не встречала. Двойка с минусом!

,

Очень своевременный и качественный проект. МСМ имеет хорошую репутацию и достаточный опыт для его осуществления.

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок