Докладна інформація про компанію

Агентство Bell - це не тільки інформативність консультацій і своєчасна підтримка , це повний супровід , допомога в підборі програми кар'єрного розвитку і досягнення успіху в житті.

Працюючи з 2010 року ми завоювали довіру і зарекомендували себе , як стабільна організація і надійний консультант у сфері освіти за кордоном.

База освітніх установ постійно поповнюється партнерами з усього світу . Таким чином розширюється спектр надаваних Вам послуг і зростає надійність наданих послуг.

Крім вибору країни і підбору програми середньої освіти за кордоном , вищої освіти за кордоном , мовних курсів , наші консультанти допоможуть Вам визначити найбільш затребувану професію в будь-якій країні ( США , Канада , Австралія , країни Європи та Азії) , підібрати програму навчання і стажування за кордоном , закінчити курси підвищення кваліфікації , підібрати програму MBA - Магістр Бізнес Адміністрування , BBA - Бакалавр Бізнес Адміністрування , підібрати програму дитячого мовного табору для Вашої дитини , визначити терміни надходження і пройти процедуру реєстрації , надати послуги страхування на час навчання за кордоном.

На семінарах , які проводить Bell Ви дізнаєтеся максимум інформації про освіту за кордоном. Крім того , у Вас є можливість поспілкуватися безпосередньо з представниками освітніх установ та дізнатися інформацію з перших вуст і самі останні новини у сфері освіти за кордоном .

Володіння інформацією - розширює межі й наближає до успіху!

Оцінка відвідувачів
(по 2 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Имея опыт разных обращений через интернет, я впечатлен чёткостью и оперативностью работы.

Диалоги и переписку вел с Оксаной. На все вопросы всегда получал обстоятельные ответы. Не грузит, очень внимательная. Честно говоря, боялся платить, потому как часто кидают на платежах.

Заявляю всем читающим мой отзыв - если надумали отправлять детей или ехать самим на учебу - смело обращайтесь в эту фирму.

Я просто получал удовольствие от одного общения. Ребенка отправляю на месяц в Канаду. Сегодня поучили визу!!!

Оксана - респект и уважуха Вам! Спасибо большое!

,

Полтора года назад мы с мужем решили уехать в Канаду с мужем по рабочей визе. Нашли мужу работодателя, ему долго делали рабочую визу (сам работодатель) и в итоге виза готова. Осталось дело вроде бы за малым - открыть визу в Канаду мне как сопровождающей жены. Но не тут то было, два раза подавалась - результата ноль, два отказа. Мне посоветовали компанию Bell group, в частности Оксану, как хорошего специалиста, который может помочь мне открыть визу в Канаду. Я обратилась в компанию за помощью и спустя неделю после подачи документов мне приходит положительный ответ и виза в паспорте!

Спасибо большое Вам за помощь!!!

Всем рекомендую обращаться за помощью в открытии виз!!

Освіта за кордоном в Дніпрі (Дніпропетровську), а також ВНЗ в Дніпрі (Дніпропетровську), коледжі та технікуми в Дніпрі (Дніпропетровську), курси в Дніпрі (Дніпропетровську), репетитори в Дніпрі (Дніпропетровську), тренінги в Дніпрі (Дніпропетровську), робота в Дніпрі (Дніпропетровську)

Зворотній зв'язок