Докладна інформація про компанію

Наша компанія IC-Group знаходиться в невеликому, але дуже красивому та мальовничому словацькому містечку Банська Бистриця біля підніжжя Низьких Татр. Основні напрямки діяльності - курси вивчення іноземних мов для дорослих і дітей, підготовка до вступу у ВНЗ Словаччини, корпоративне навчання, професійні переклади, навчання за кордоном, допомога у виборі факультету та ВУЗу в Словаччині, реєстрація підприємств у Словаччині, допомога в організації юридичного та бухгалтерського супроводу словацьких фірм, допомога в оформленні ВНП і ПМП в Словаччині, нострифікація документів, організація індивідуальних екскурсійних турів, відпочинку і лікування в Словаччині. У 2013 році нашому навчальному центру IC-Group присвоєно офіційний статус центру підготовки до міжнародних іспитів Кембріджського університету Cambridge ESOL. Слухачі наших курсів успішно здають іспити на престижні сертифікати PET, KET, FCE, CAE, ILEC. Наш навчально-підготовчий центр IC-Group по праву вважається одним з кращих в Центральній Словаччині.

Для громадян України, Росії, Білорусі, Молдови та інших країн СНД розроблені спеціальні програми з вивчення словацької мови та підготовки до вступу до ВНЗ Словаччини. Усім нашим іноземним слухачам - абітурієнтам ми допомагаємо комплексно вирішити всі питання, пов'язані з отриманням вищої освіти в Словаччині: з вибором факультету та ВУЗу, з оформленням студентської візи та студентського ВНП, з підбором житла, з нострифікацією і підготовкою документів до вступу, з рішенням різних побутових питань як на етапі підготовки так і на етапі навчання і т.д. Для студентів словацьких державних університетів ми пропонуємо численні програми з обміну студентами, а також різні курси вивчення іноземних мов під час канікул в країнах Євросоюзу, США та Канади з можливістю додаткового заробітку, відпочинку і подорожей.

Ми тісно співпрацюємо з низкою провідних мовних шкіл Великобританії, в список яких входять: Wimbledon School of English, The English Language Centre, ELC–London, Manchester School, York School, Edinburgh School.

Всі питання та пропозиції про співпрацю російською чи українською мовами просимо надсилати на нашу електронну адресу: ICcentre2014@gmail.com

Програми
Підготовка до вступу в університет - Словаччина.
Інші мовні курси - Словаччина.
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, курси в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок