Докладна інформація про компанію

European Education Centre - це не просто компанія, яка забезпечить тобі якісний консалтинг у сфері вищої освіти за кордоном, це твій особистий путівник і компас в навчанні за кордоном. В який бік дмуть вітри нинішньої освіти, яка обрана дорога є найбільш вірною, як правильно вибрати університет, по закінченню якого ти зможеш досягти успіху, а головне-як не помилитися. Про все це і навіть більше ти зможеш дізнатися, переступивши поріг нашої дружної сім'ї European Education Centre. Навіть не сумнівайся, «прорубавши вікно в Європу», ми надамо до твого вибору різноманітність навчальних закладів, у багатьох європейських країнах.
Європейська освіта - це: доступна освіта, якісна освіта, освіта яке відкриє перед тобою-величезні перспективи.
В європейських навчальних закладах ти зможеш отримати ступінь бакалавра або магістра в будь якiй цiкавей для тебе сфері наукової діяльності. Прийми правильне рішення, а ми допоможемо реалізувати. І пам'ятай, ми живемо тільки один раз, але якщо зробити все добре, то одного разу буде достатньо!

Програми
Середня освіта - Польща.
Вища освіта - Польща.
від 10000 грн
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Дніпрі (Дніпропетровську), а також ВНЗ в Дніпрі (Дніпропетровську), коледжі та технікуми в Дніпрі (Дніпропетровську), курси в Дніпрі (Дніпропетровську), репетитори в Дніпрі (Дніпропетровську), тренінги в Дніпрі (Дніпропетровську), робота в Дніпрі (Дніпропетровську)

Зворотній зв'язок