Докладна інформація про компанію

Наша компанія ТОВ інноваційний альянс "Новий час", є ексклюзивним представником Східно-Середземноморського Університету (Східне Середземномор'я університет) в Україні, м Києві.

EMU - некомерційне державний вищий навчальний заклад, що працює в сфері освіти понад 30 років, де в даний час навчається понад 16 000 студентів з 85 країн світу. Приєднуйтесь і ви!

Навчання проходить англійською мовою. Протягом останніх 5 років ми надаємо 50% -знижку для всіх студентів з СНД, яка, на відміну від приватних ВНЗ підтверджується державними гарантіями, сума оплати, в тому числі зі знижкою, є незмінною і дійсна протягом усього часу навчання (від 3750 до 4000 USD в рік залежно від обраного факультету).

За своїм рейтингом університет входить у першу 5-ку вищих навчальних закладів Туреччини, а серед університетів Середземномор'я посідає друге місце. Факультет туризму та сервісу входить в трійку лідерів за рейтингом серед аналогічних факультетів Європейських університетів. Має наукові зв'язки з 80-ю університетами в 30-ти країнах і є повноправним членом Європейської Асоціації вищих навчальних закладів (EUA) та Міжнародної Асоціації Університетів (IAU) під егідою ЮНЕСКО, Федерації Університетів ісламських держав (FUIW), Співтовариства Університетів Середземномор'я (CMU) та інших освітніх організацій, що дозволяє мати широкі міжнародні зв'язки і взаємодіяти в різних галузях знань і регіонах світу з питань освіти.

Програми
Програми для студентів - Кіпр.
Програми для школярів - Кіпр.
Англійська мова - Кіпр.
від 5000 грн
Оцінка відвідувачів
(по 2 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Мои дети были этим летом на Северном Кипре.
Вернулись довольными не только занятиями в лингвистической школе и преподавателями, но и тем, что нашли новых друзей, прекрасно отдохнули, посетили многие достопримечательности. Но больше всего я довольна тем,что моим сыновьям сейчас интересно учить новые слова и то, что они иногда общаются на английском между собой.

,

Рекомендую! Посетили летом лингвистическую школу вместе с детьми. Уникальная возможность изучать язык и оздоровляться, насладиться красотами Кипра. Доступные цены, а это очень важно! Влюбилась в эту страну и довольны университетом. Дети ждут каникул, чтобы снова вернуться в это райское место!

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок