Докладна інформація про компанію

Навчання у Польші

По-перше, для молодих людей - це диплом європейського зразка, який видається кожному студенту після закінчення Вузу і можливість самому будувати свою кар'єру в будь-якій європейській країні, а для їхніх батьків бути спокійними за майбутнє їхніх дітей.


По-друге, це якість отримуваних знань. Навчання в європейських Вузах ведеться із застосуванням новітніх освітніх технологій і методологій, тому зовсім не дивно, що люди, які пройшли в них підготовку є професійно підготовленими фахівцями. Навчання можливе як польською мовою, так і англійською, російскою та українською мовами в залежносты выд факультета, спеціальності, а головне ВУЗа.

По-третє, навчання в Польщі для українців є доступною. Середня вартість навчання становить 800-1200 евро. Більше того, кожен студент має право розраховувати на отримання стипендії, що істотно побереже гаманець своїх батьків.
Плюс знання досконало польської мови і отримання диплома європейського зразка дозволить випускнику при бажанні отримати високооплачувану роботу на території Польщі, що дуже цікаво при сформованій економічній ситуації у нас в країні.

Чому Вам варто звертатися за допомогою саме в нашу компанію?
Так, ми молода компанія, тим не менше в цьому наш плюс, тому як ми дорожимо кожним клієнтом і до роботи підходимо з великою педантичністю, ми спеціалізуємося в цьому напрямку вже протягом 3-х років і наші фахівці «надійдуть» Вас з гарантією на 99%.
Ми можемо гарантувати Вам, що протягом усього Вашого навчання в цій європейській країні Вам буде до кого звернутися за допомогою і підтримкою. У нашої компанії є власні представники Польщі, які з радістю зустрінуть Вас, підберуть житло, заселять, пропишуть, допоможуть обжитися, розкажуть про умови, традиціях, інфраструктурі і нададуть всіляку підтримку.

Програми
Вища освіта - Польща.
Програми для студентів - Польща.
Підготовка до вступу в університет - Польща.
від 11500 грн
-10%
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок