Докладна інформація про компанію

АкадемСфера - це українська компанія, яка працює в сфері надання освітніх послуг, зокрема вивченні польської мови, ведення всього процесу вступу до польських ВНЗ і підтримки студентів під час їх перебування за кордоном. Компанія має своє представництво в Польщі.

Завданням компанії є надання професійної допомоги абітурієнту у виборі спеціальності, найбільш відповідного ВНЗ Польщі, підготовки до вступу в університет і підтримки студентів у момент адаптації та процесі навчання.

Серед продуктів компанії "АкадемСфера" є також безкоштовні програми навчання в професійних (поліцеальних) школах для дорослих, які дають можливість перекваліфікуватися або отримати нову спеціальність, завдяки чому успішно працевлаштуватися та оформити ВНЖ в Польщі.

Всі наші консультанти та координатори закінчили польські ВНЗ, жили або живуть у Польщі і знаходяться в безпосередньому контакті з найбільш популярними університетами, що дозволяє тримати Вас в курсі всіх новин, акцій та умов вступу.

Співпраця з нами максимально полегшить абітурієнту доступ і відкриє прямий шлях до обраного навчального закладу Польщі!

Програми
Програми для студентів - Польща.
Підготовка до вступу в університет - Польща.
Інші мовні курси - Польща.
від 1900 грн
Оцінка відвідувачів
(по 2 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Добрий вечір Тетяна мене цікавить навчання

,

Я не знаю, что бы мы делали , если бы не вы) с нашими ежедневными вопросами и проблемами, и с вашим терпением и вниманием, мы смогли поступить. И все разузнать для себя благодаря вам. Вы очень четко и быстро , а главное - качественно все делаете, спасибо вам:))

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок