Докладна інформація про компанію

Studyso - освітнє агентство, що надає повний спектр послуг з вступу у вищі навчальні заклади, мовні школи та на різноманітні освітні програми в Австрії, Німеччині та Швейцарії. Ми проводимо індивідуальні консультації, підбираємо спеціальність і університет, супроводжуємо протягом етапу надходження, і надаємо підтримку 24/7 під час навчання.

Оцінка відвідувачів
(по 3 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Спасибо большое за удачное поступление вместе с вами! Уже здесь в Вене. Все что было обещано, то было и сделано! Спасибо Жанне, Ольге, Антонине.

,

Хочу выразить слова благодарности этому агентству и посоветовать его всем кто ещё сомневается куда обратиться) Мы поступали в прошлом году на программу бакалавра "внешнеэкономические отношения". Нам предоставили полностью информацию по литературе к подготовке, курировали наш процесс регистрации на экзамен, по приезду встретили ребенка, помогли сориентироваться в новой для нас стране, разъяснили что и на каком этапе. Экзамен мы сдали успешно, документы оформили и подали вовремя. И вот уже как полгода мой ребенок студент Венского экономического университета, чем мы все очень гордимся)

,

Остановила свой выбор на этом агентстве и не пожалела) Отдельное спасибо Жанне)

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок