Докладна інформація про компанію

Rener Education була заснована в Чехії, місті Чеські Будейовіце, як Мовна школа із правом державного іспиту. Навчанням іноземним мовам і чеському для іноземців, організацією мовних курсів за кордоном, усними та письмовими перекладами займається вже багато років. Велике пропозицію мовних курсів допомагає знайти персональний підхід до кожного студента та  реалізувати його плани і бажання.

Rener Education - єдина мовна школа в Югочешском регіоні, яка систематично цікавиться загальними і специфічними аспектами в галузі мовної та предметної підготовки студентів. Мовна школа пропонує широкий вибір підготовчих курсів чеської мови для іноземців, який задовольнить не тільки вимоги іноземців, що проживають або працюють тут, але й охочих навчатися безкоштовно в Чеській Республіці. Команда професійних викладачів та лекторів мовної школи самостійно шукає і пише методично опрацьовані мовні підручники та інші матеріали для навчання чеської, спільно працює над міжнародними проектами та грантами. Допомагає іноземцям інтегруватися в чеському суспільстві і знайти своє місце в житті.

Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Партнери сайту
Перший європейський, навчальний центр
Перший європейський, навчальний центр
Всі партнери | Стати партнером

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок