Докладна інформація про компанію

Освітня агенція Active Study спеціалізується на підготовці українських абітурієнтів до вступу в закордонні вузи для здобуття вищої або другої вищої освіти, а також на ряді інших освітніх програм, включаючи середню освіту для школярів, мовні курси за кордоном, канікули за кордоном і інтернатуру для медичних працівників.

В рамках підготовки до вступу ми забезпечимо Вас:

Візовою підтримкою
Ми якісно ведемо роботу по супроводу клієнтів: проводимо консультації зі збору пакету документів, заповнення анкет і порядку подачі документів в посольства. Учасникам наших програм гарантовані високі шанси на отримання та подовження студентської візи.

Інтенсивними курсами іноземної мови
Ми надаємо якісні знання. На заняттях застосовуються методи фронтального та групового навчання, зокрема авторські методики наших педагогів. Студенти займаються вивченням іноземної мови по 5 годин на день.

Консультаційною підтримкою з будь-яких питань
Учасники наших програм отримують повну інформаційну підтримку. В екстрених ситуаціях гарантоване надання оперативної допомоги.

Вирішенням питання проживання та програмою адаптації
Наші студенти проживають в комфортабельних житлових резиденціях і отримують якісні послуги з супроводу (від зустрічі в аеропорту, реєстрації у відділенні у справах іноземців до відкриття рахунку в банку і підбору мобільного тарифу).

Організацією отримання нострифікації вашої освіти
Відділ нострифікації нашого навчального центру надає комплексну допомогу при отриманні нострифікації шкільного атестата або диплома. Учасникам наших програм вирішення питання нострифікації гарантовано.

Допомогою в роботі з приймальними комісіями вузів
Наші фахівці надають повну інформацію про умови вступу в закордонні вузи і допомагають оформити заяви.

Організацією цікавих позакласних заходів
Наші студенти разом подорожують по закордонним країнам, вивчають іноземні мови, ходять на екскурсії, спортивні матчі і т.д.

Програми
Вища освіта - Чеська Республіка.
Підготовка до вступу в університет - Чеська Республіка.
Інші мовні курси - Чеська Республіка.
безкоштовно
Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Поступили с Active Study в Люблинскую Политехнику. Очень довольны сотрудничеством, спасибо за терпение и помощь во всех вопросах, а их было очень много :)

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок