Докладна інформація про компанію

В український туристичний бізнес компанія «Соната» увійшла в 2002 році як туристичне агентство. Головним пріоритетом роботи з самого початку стало надання якісних туристичних послуг. На сьогоднішній день ми надаємо нашим клієнтам і партнерам широкий вибір туристичних поїздок практично в усі куточки Землі.

Вибудовуючи ефективну модель ведення туристичного бізнесу, компанія «Соната» освоювала нові ніші в сфері туризму та супутніх послуг. У 2008 році ми стали акредитованим агентом IATA (IATA – International Air Transport Association) і уклали прямі договори з усіма авіакомпаніями обслуговуючими Україну. Завдяки цьому ми можемо запропонувати своїм партнерам і клієнтам оптимальні варіанти авіаперевезень за найбільш вигідними тарифами. У 2009 році ми створили проект Work-UA.com - один з перших в Україні, який спеціалізується на питаннях працевлаштування та стажування за кордоном.

Сьогодні Мережа агенцій «Соната» - це великий вибір туроператорських напрямків, авіакаси, консультації з питань візової підтримки, оформлення проїзних документів, послуги з працевлаштування та навчання за кордоном. Це індивідуальний підхід до кожного клієнта і партнера, увага до деталей і шановний туристичний бренд.

Програми
Робота і обмін досвідом (AuPair, Work and Travel, волонтерство) - Німеччина.
Німецька мова - Німеччина.
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Херсоні, а також ВНЗ в Херсоні, коледжі та технікуми в Херсоні, курси в Херсоні, репетитори в Херсоні, робота в Херсоні

Зворотній зв'язок