Напрямки навчання
Оцінка відвідувачів
(по 53 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Коледж дуже хороший, вчителі чудові, надають відповідні знання,в цьому навчальному закладі можна дійсно самореалізуватися. Також є багато гуртків, в гуртожитку дуже контролюють, це добре, бо вихователям, не все одно на студентів, меблі оновлюється з кожним роком. Раджу сюди поступати

,

Мені тут нравиться все. Учусь на випускному курсі і на стипендію завжди витягую без особливого напряга бо знання на парах дають. Благочинні внески з стипендії - це бред що ніяким боком не стосується цього коледжу. Впевнений.

,

Корупція Корупція Корупція !!!!
Викладач відбирає у студентів Гарановану Державою стипендію
мотивуючи тим, що навчальний заклад плате Вам стипендію, а ви повинні ії віддати на розвиток коледжу в якості багочинних внесків з кожного по 1 тис. грн. Відколи це студенти стали меценатами??? І коли вже кінчиться це здирництво.

,

Ще трохи і я вольна птиця, і про це мріяв з 1 курсу. Але чим блишче до випуску, тим менше хочеться звідси йти. Мені нравиться тут, бо навідь в школі так за нами не дивилися. Класна завжди переживає, як за своїх дітей. Правда лишній раз може мамі позвонити, а та надавати причуханки, але це дає свої результати. Пропускати заняття не можна, бо потім треба відробляти, а це не легко. Краще посидіти на парі і послухати. Я не відмінник, але можу мати червоний диплом. Викладачі стараються нас навчити, завжди підказують і допомагають, а деякі говорять з нами на рівні, як з колегами.

,

Чудовий навчальний заклад.Хочеш вчитись-вчися.Хабарі дають тільки ледарі які хочуть пукнути і не надутись.Ніхто ні з кого гроші не тягне. Я всім задоволений.Не подобається Наш коледж-забирайте документи і газуйте в бурсу
в

,

Нічого собі так, вчитись можна. Якщо хочеш, а якщо ні то які б вони не були не допоможе

,

Коледжу респект. Преподаватели отличные специалисты и хорошие люди. В столовой можно вкусно и недорого поесть. Мне здесь все нравиться, как и всем, кого знаю.

,

Взагалі мені знайомі порекомендували цей навчальний заклад. За цілий рік я жодного разу не пожалкував, що обрав саме наш коледж. І я зрозумів одну просту істину, хто хоче навчатися, той буде отримувати знання, а не вигадуватиме причини... Взагалі я навчаюсь в класній групі на солідному відділенні))

,

мама пішла на батьківські збори і залишила 1200 грн "добровільних" внесків та ще 500 на всяку фігню. тепер буду зимувати без куртки. ну дуууже "гарний" коледж

,

До викладачів ставляться жахливо! змушують ходити по школам і буквально силою затаскувати учнів в цей "коледж", хоча перспектив тут ніяких. Вчителі і самі це розуміють, тому рідко хто своїх дітей сюди віддає, а якщо віддає, то просто таких, що без блата нікуди більше не поступлять. Студенти тут не зовсім в доброму становищі, бо грошей на це "навчання" потрібно чимало

,

Заклад чудовий вчусь в групі ов. Особливо хочу відмітити Горбачову С.К та Рожко О.П і Рожко З.П ми любимо їх!!!! А кому не подобається забирайте документи, вас ніхно не заставляє вчитись тут!!

,

Заклад чудовий, але вчителі дуже багато на себе беруть! 1 курс - викачка грошей, чому діти мають здавати гроші вчителям на день народження і на інші свята!??? Ну добре день вчителя, але в групі не мало дітей які мають платити не менше 80 грн з людини. Всього вчителів на 1 курсі викладає на сьогоді 12, тобто за моїми розрахунками приблизно кожній вчительці група має заплатити не менше 180 грн!!! Якщо надалі буде таке тривати, я заберу документи з цього " чудового закладу " !!!

,

Нормально всьо, деколи перегинають правилами і заборонами але вчитись можна.

,

Закончил в этом году данное заведение. Что хочется сказать - за исключением нескольких прекрасных преподавателей, полнейший колхоз. Непонятные правила внутреннего распорядка, АБСОЛЮТНО неадекватная система оценки знаний (я учился на 4-5 :) ). Взятничество.
В данное заведение можно поступать только если тебя ни в какое другое не приняли.
По рассказам администрации - чуть ли не лучший колледж в стране. На деле довольно ущербное заведение даже если сравнивать с ПТУ.
Не все, но очень многие преподаватели банально не знают своих дисциплин, читая лекцию с распечаток. Но самомнение при этом - выше некуда.
Отдельного внимания заслуживает столовая - полная антисанитария, это я утверждаю как студент, который проходил там практику.
В обязательном порядке, при окончании заведения нужно подписать повестку в военкомате - что гарантированно отправит тебя в армию.
Вообщем, даже по меркам ПТУ, коим и является данная шарашкина контора - слабовато.

,

Хто хоче вчитись -той шукає спосіб, а хто не хоче - шукає причини та пускає соплі. Цього року закінчую АМ.Всі курсачі, розрахункові, лаби робив та здавав сам..Жоден препод не вимагав взяток, навпаки всіляко заохочували до роботи та допомагали.Преподи на відділенні порядні і завжди йдуть на зустріч тим, хто хоче вчитись.Не бачить авто в коледжі лише той, хто не хоче бачити.В кабінетах - 2 цілих авто, в майстернях - 3, агрегати та механізми для розбирання.Є різні гуртки та спортивні секції, постійно проводяться виставки, концерти, конкурси, виховні заходи у вестибюлі гуртожитку та бібліотеки, ярмарки, екскурсії.В гуртожитку - дисципліна (чужих не пускають, є охорона).Проблеми з кранами та електрикою вирішуються на наступний день після запису в журналі у вахтерші.Меблі та холодильники постійно оновлюються, щоб служили довше - не треба ломати!Коледж - супер!!!

,

Цей заклад нічим невідрізняєтся від ПТУ знань по спеціальності дають на 60%. Хабарі на кожному кроці (всі беруть взятки без винятку!!!) на 1-2 курсі занижують оцінки, а на 3-4 вже відкрито всі дають взятки. Окрема проблема- це курсові роботи з 3х груп (в кожній приблизно 20-25чоловік) зробили курсові роботи я та 6-7 чоловік!!!!!!!! курсова робота коштує приблизно 400-600 грн. Дипломна робота коштує 3500-4500 грн. Заступник директора по виховній роботі- це "пані" перед якою повинні всі стелитись!!! на днях навіт заборонила ходити в навушниках в коледжі, томущо з її величністю непривітались!!! одним словом-змія. Гуртожитки-це жах!!! з парадної сторони поставили пластикові вікна а з другої де вітер та холод постійно віє-непотрібно (показуха) в гуртожитку ставлятся як до бидла та тварини ти тут ніхто та звати тебе ніяк! дідовщина +. Ліжка в гуртожитках в жахливому стані!, меблі також розвалюются, санвузл("белий" як ми його називаєм навіть неприкручений до підлоги! на ньому можна гойдатись)

,

Мені подобається і навчальний заклад і викладачі і адміністрація.
Правда, що вимоги дуже високі, але без вимог і правил студенство стає стадом і невідомо хто ним скерує.
Як сказав Конфуцій: Благородна людина висуває вимоги до себе, низька людина висуває вимоги до людей.
Тому в залежності, хто з викладачів як і до кого ставить вимоги, таким і є: благородним або низьким. Але студент теж тут приймає участь і хто він учасник чи постраждалий, благородна людина чи низька - невідомо.
Коледж судять не за вимогами, а за результатами.

,

Хороший навчальний заклад)
Навчаюсь на Е, випускник. Досить добре викладають предмети. Проблеми з хабарництвом є тільки у тих, хто небажає вчитись і кого тут залишили батьки. Добре піклуються про студентів. Надається гуртожиток(сам прожив у ньому 3 роки, в хорошому стані, сан. вузел у кожній секції, але сильна дисципліна, інколи здавалось що сиджу в тюрмі). На території коледжу є їдальня з демократичними цінами(15-20 грн і будеш ситий на цілий день

,

Ті, хто хають навчальний заклад мабуть і в своїй школі навчались дуже пагано і тепер обгажують її, їм завжди недогодиш - навчатись потрібно добре , - і ніхто до вас не буде мати ніяких претензій.

,

Найдебільніший навчальний заклад, про які тільки чув. Режим і вимоги як в тюрьмі, і не тільки до студентів, а й до преподів. Вони бояться більше ніж студенти тирана в оточені гримучих змій. Це так називають дирека з заучками. А серед викладачів є доволі нормальні і адекватні люди, правда є і унікали. Можуть і дибілом назвати і полупридурком. Робіть правильний вибір, хоч і здається що важко.

,

Як на мене то це просто жах, я вчився на Е, то здавалося, що там спеціальний підбір викладачів які тільки й роблять що пресують. Брату пощастили вчитися на ОК, то там всі нормальні і людяні. І не згадують як було в СССР, а працюють і живуть сьогоднішнім днем.
Вибір всеодно за кожним із вас.

,

Чесно я не знаю як на інших відділеннях но саме на автомеханічному просто жахливо. Хабарництво, викладачі майже всі жахливі, професіоналів мало. Лабораторні роботи наприклад, знаєте як в нашому коледжі виконуються, дається лр ми її просто переписуємо і здаємо, хоча я знаю що має бути так дається лр ми йдемо групою в лабораторію дивимось на автомобіль або окремий вузол який вказаний в лр і записуємо, запамятовуємо, роздупляємось і потім захизщаємо. Коли починається період лабораторних робіт ми просто сидимо і цілими днями їх переписуємо, ну ще є другий варіант просто дати на лапу.За три роки я майже нічого нового не навчився хоча навчаюсь добре, особисто яб цей колледж не рекомендува.

,

Навчався на ок, мені сподобалося. Нам постійно говорили, що програмістом не навчать бути, але навчать як ним стати. А ще викладачі комісії інформатики постійно казали, що програміст ніколи не перестане вчитися. Так воно і сталося. Працюю по спеціальності, постійно вчуся, щоб бути на плаву, бо роботодавці чекають результатів, а не оцінок в дипломі. Щодо хабарів, то в мене в групі були такі, що і рубля нікому не дали, а були і такі, які тільки і чекали, щоб купити ось у кабінет. Звичайно викладачі непогоджуються, бо дорожать роботою, але було всяке.
Велике дякую викладачам, що працюють на ок.

,

Скажу так, заклад супер, багато хто говорить про хабарі, но це не зовсім та, якщо ти нормально вчишся то з тебе ніхто копійки невізьме, ну якщо забити на учобу а оцінок хотіти то це вже ваш вибір, і тут завжди можна домовитись з викладчами без грошей! Коледж Супер!

,

Пристойний навчальний заклад. Навіть дуже. Навчався на АП. Закінчив в 2010р. Вчився я доволі непогано. Дехто говорить про хабарі, то таке є, але для тих хто забив на навчання і не жалкує грощей батьків. Хочеш вчитись - учись. Ніхто з тебе і копійки не візьме. Після 4 років поступив в Київ (НУХТ) на державне і теж без єдиного хабаря на 3 курс. (Конкурс невеликий, тому не варто боятись). В інституті навчання здавалося казкою. Єдина проблема то акедемрізниця (10 предметів забагато, але економиш рік навчання). Стипендію мав завжди. здебільшого підвищену. Якби не академка мав би червоний диплом.
Загалом технікум дає дуже хорошу базу знань конкретних речей, яких в вишах опускають. Тому зараз на роботі дуже задоволений, що пройшов начання в ВПТ.

,

Відрізняється від інших вишів суворими вимогами і контролем, а більшості це не подобається. Взяток не беруть, а хто не хоче вчитися, то сам шукає вихід і він не завжди чесний і законний.

,

Обожнюю цей коледж побільше таких лояльних і добрих викладачів!

,

У кожного різний погляд на навчання тут.Власне мені сподобалось навчатися.Тут дуже добре вчитися,ніхто ніяких взяток не бере,а поступаючи у коледж Ви повинні в першу чергу вирішити для себе чи ви йдете туди навчатися та отримувати знання,або шукати розваг.Від цього і залежить ваше ставлення до ВК НУХТ.Головне навчатись,і не буде ніяких труднощів.Поступайте в коледж,тут гарне відношення до студентів,Особисто я цього року випустився. У мене залишилися гарні враження за час навчання. Дякую усім викладачам,а особливо Кротовій Лесі Петрівні,Горбачовій С.К,Цуліній О.В.

,

Если бы не взятки, все учились бы нормально! А так... одни штаны трут и страдают фигней с деньгами, другие без взяток места себе не находят и голова не пустая. Где справедливость? Это тоже самое что купить себе диплом, права... только с правами можно на тот свет еще невинных взять с собой. Сам учился. Не спорю, уровень знаний большой... если войти в течение то проплывешь без проблем. Но если забить как большинство делают то и "дундуком" выйдешь. Опыт тоже имею... чуть не вылетел на 3-тем курсе, посчитал что уже взрослый. Оценка: 3 много но и 2 мало.

,

класний заклад

,

наверное проверки по взяткам не дали результата коль студенты с аттестатом ниже семи балов лучше сдают экзамены лучше чем те у кого больше 7.5 и выше работала в колледже и немного знаю систему тем более не надо будет стипендию платить двойная выгода и себе денег нагребли и государство с экономит а время лишь подтвердит мои слова

,

Чудовий заклад, дають відмінні знання. Хто хоче, той їх отримає. Хто не знає куди далі подітися після навчання, то це їх клопіт. Не усі стають юристами при цьому біжать вчитися на юрфак. До вибору навчання і майбутньої професії треба підходити з розумом, а не для того, щоб потім сказати, що закінчив коледж. Дякую усім, хто там працює.

,

Технарь плохой не поступайте! Перспективы дальше нету!

,

Хто навчається, а не відбуває номер - проблем нема!! А кого батьки привели і забули забрати це ІНШЕ!! Дякую викладачам АМ за все, що ви робите для НАС!

,

навчаюсь тут вже 3-ій рік. Вчитись зовсім неважко (на контрактному) головне не пропускати пари і хоча б трохи викон. дом. роботу.

,

прикольно

,

денег тянут столько,год обучения обходиться в два раза дороже платы.

,

ОСобено харашо на АМ учится за 4 года даже к машине не подошол и еще интересно што преподаватели все понимают што некуму ненада их специалисты поетому сильно негрузят и взяток многа неберут но намек остается лутше поступить в пт на авто слесаря толку больше будет!! механики некому ненада и встроится некуда!

,

Ребята поступайте сюда, здесь учатся не за деньги а за знания .

,

тут дуже класно

,

нічого особливого....

,

супер

,

Я закончила в 2008-м году ТЖ. При нас небыло ничего катастрофически- ужасного) Все на очень достойном уровне. Огромное спасибо Цулиной Ольге Николаевне за то, что держала всегда в боевом духе!!! Левашовой Юлии Владимировне- за подход к студентам. Очень уважаю этих учителей, огромное спасибо Вам!!

,

Супер можна вчитися,вчитилі нормальні.

,

я в этом колледже отучилась два года и мне очень понравилось......очень хорошие преподаватели, если хочешь учиться то тебя только подержат :)

,

Все задовбало!!!!Не йдіть на економіста!!!

,

а я с предыдущим коментареем совсем не согласна, если у тя есть хоть малейшее жиланее учится, там тя все поддержат и будут рады что ты у нах есть. Учится очень легко, только бы охота была.

,

все схвачено,за все заплачено,учится могут только те ,у кого большой кошельок

,

Супер!!!

,

Мона йти

,

Высокий уровень профессиональной подготовки специалистов

,

так собі, а куди далі - не знаю...

,

класс

Партнери сайту
Барський коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету (БКТБ НТУ)
Барський коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету (БКТБ НТУ)
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Вінниці, а також коледжі та технікуми в Вінниці, курси в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці

Зворотній зв'язок