Напрямки навчання
Оцінка відвідувачів
(по 9 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Яна даний момент навчаюся на 1 курсі освіта краща ніж у школі харчування нормальне, і взагалі ті кому тут не сподобалося нехай би сюди не йшли навчатися їх ніхто не примушував самі пішли а училище найкраще,

,

Чесно кажучи вчилась там всього 1 рік і пішла звідти, тому це не училище, а просто якась "богодєльня"...Ні нормальних знань, ні харчування. Одним словом не раджу!!!

,

Зараз навчаюсь на третьому курсі,в загальному задоволена..гарний навчальний заклад,найкращі викладачі Соловей Ірина Володимирівна, Ромсік Леонід Валерійович та Шумік Ольг Сергіївна..-наш заступник.. Раджу всім навчатись в даному закладі відгуки непогані,гарний колектив....харчування правда слабеньке...

,

Наше училище дуже мені подобається. Воно відкриває багато цікавих і потрібних можливостей. Вчителі ставляться до учнів добре, допомагають здобути потрібні для нас знання. Учнівський колектив дружній і веселий. Мені приємно що я учениця саме цього прекрасного училища!!!

,

Хороше училище! Навчався там 3 роки. Знання, що я там отримав не зрівняються зі школою адже головне те, що у мене був хороший наставник - Смолярчук Сергій Миколайович.
З першого дня навчання він прищеплював нам любов і повагу до вчителів. Цікавий енергійний відкритий розуміючий учнів, з почуттям гумору він легко зацікавлював нас і робив все щоб ідучи з уроку або з виробничого навчання ми винесли з собою максимум знань.
Сергій Миколайович виховав з нас відповідальних людей здатних вижити в нашому багатогранному світі. Гасло Сергія Миколайовича – навчати і навчатися, пізнавати таємниці життя, навчати мислити, слухати і чути, дивитись і бачити, говорити і висловлюватися, а головне – відчувати.
Він прагне виховати людину, добру, чуйну, порядну, товариську, впевнену, самостійну та цілеспрямовану. Людину - особистість.
Мені подобається вислів Сократа «У кожній людині сонце, тільки дайте йому світити». Я вважаю, що тільки справжньому вчителю вдасться запалити це сонце у душах своїх учнів!

,

Училище the BEST!!!!!

,

Я навчалюся зараз у впу№4 там мені не дуже добре. Поясню чому я сама з Камінь- Каширського і те що там багато селюхів це перше, друге у їдальні кормлять не дуже добре і я змушена йти в " наш край" і там докупляти. а якщо подумати логічно то зарас стало краще після того як Сморярчук пішов, а стала ольга сергіївна.

,

Я і моя сестра закінчили це ущилище. Воно дійсно дало нам багато знань, які тепер ми використовуємо в своєму житті. До нас вчителі поставилися із зрозумінням, хоча в школі вчилися не дуже. За це я дуже вдячна їм.
Надіюсь, що наша третя сестра поступить туди і провчиться із задоволенням як і ми

,

Багато моїх односельчан навчаються в цьому училищі, і більшість з них задоволені. Всі вважають, що до нього вступають тільки "тупі". Але на мою думку, це не так. Адже воно справді гарне училище. Рекомендую і вам його!!!

Партнери сайту
Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну
Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Камінь-Каширському, а також коледжі та технікуми в Камінь-Каширському, курси в Камінь-Каширському, репетитори в Камінь-Каширському, робота в Камінь-Каширському

Зворотній зв'язок