Напрямки навчання
Оцінка відвідувачів
(по 15 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Мне не понравилось! Деньги дерут сильно, и не учат ни чему! А в общаге сильный контроль!

,

Є там вихователі: Людмила Федорівна, Людмила Вікторівна , та Людмила Всеволодівна, це чудові майстрині свого діла, я дуже дякую їм за те, що дали мені наснагу жити , розуміти, та бути освідченою людиною не тільки я з точки науки але ж і з точки Життя ставлення до нього, та до оточуючих людей. Дякую Вам за це велике))) Ще є Там Ольга Яківлівна яка дуже чудава та гонорова дівчина, Дякую усім Вам ДРЦПТО!!!

,

Добрий день шановні абітурієнти та просто користувачі інтернет провайдеру цього сайту, що я можу сказати за цей заклад. По перше це висококваліфіковані майстри та Викладачі, Ви навіть не уявляєте як вони деруть душу від себе, заради того щоб в Вашому житті було все зрозуміло, але ж цим користуються деякі студенти. По друге, в ДРЦПТО коли я поступив, то мав мрію стати людиною, з Великої букви і я став, так для мене випав шанс перегрузити свій світогляд, бачення про навчання в цьому закладі і взагалі в Освіті України. Тут дуже весело навіть тоді коли ти живеш в Гуртожитку, це лиш слова, давайте говорити про факти /

,

Проучилась 3года и не жалею, наш мастер Тигров С. А зделал из большинства группы первоклассных специалистов, и остальные преподаватели отличные,никто деньги не тянет, фонд это на группу(аптечка,перчатки, моющие средства,ручки,мел)

,

Класное училище .не пойму что за бред ,какие деньги .я учусь уже 2 года и пободного не слышала .класные учетеля особено :Надия Ивановна ,Тешков ,Мароз ,Шишканова,Кислухина Нина Василевна,Юрий Восильевич .да еще работала Мария Василевна........Ягодка это просто класная она очень спроведливая и всегда помажит в тежолую минуту .....так что у нас в ДРЦПТО самые клааные учетеля приходите к нам...

,

И так это учебное заведение хорошего образца, преподаватели хорошие и общительные, с некоторыми можно стать лучшим друзьями, с учащимися возяться как со своими детьми. Насчёт коменратиев за "зверхние" отношение- в этом есть часть правды, но не из-за того что преподаватели считаю себя лучше учащихся, а потому что множество приходящих сюда учиться рассчитывали поступить в техникум или еще какой нибудь ВУЗ но судьба привела их сюда, потому молодеж вражески настроена против педагогов, и работникам данного завершения сложно найти подход к детям, которые хотели чего-то лучшего. Я здесь проучился три года, было время когда хотел уйти и я рад что не сделал этого, я закончил этот центр с теми знаниями которые хотел получить, завел друзей которых я никогда не забуду.
Всем желаю удачи, и отличной учёбы!!!)

,

В своё время поступила в техникум, но в связи с огромными поборами на ремонты, принтеры и краску пришлось уйти. Пришла в ДРЦПТО по рекомендации, поступила на отделочника на базе 11 классов - НЕ ЖАЛЕЮ!!!

,

Деруть гроші незрозуміло за що, відношення зверхнє або пофігістське в залежності від того до кого попадете. знань дають небагато. я вчуся на кухаря, моя оцінка 3, але зі мною в кімнаті жили дівчата, які вчилися на будівельника, то вони хочуть забути цей центр, як жахливий сон. Дрімко Тетяна Іванівна найгірший викладач цього центру, дає писати конспекти, сама нічого не розповідає та ще й обзиває дітей "даунами, дибілами і т.д.". якщо йти сюди вчитися в перший корпус то на кухаря, за другий мало що знаю. гуртожиток цивільний, але занадто нас тут контролюють. в цілому є і краще і гірше. я б вам радила вступати в ДЦПТО все таки.

,

Відношення до учнів зверхнє, як у школі, але дисципліни у другому навчальному корпусі жодної. З кожної стипендії деруть якісь незрозумілі "фонди". Провчився рік, потім пішов до ДРПБК, небо й земля. А щодо іншого - нормальний бурситет. Викладачі здебільшого такі, як треба, особливо з математики.

,

Три найкращі роки мого життя пройшли в стінах цього надзвичайного навчального закладу. Після випуску у мене минуло сім років, але досі постійно хочеться повернутися до рідних стін!

,

Люди, біжіть всі сюди, тут класно інтернет, воркаут, хороші вчителі, майстри виробничого навчання, тут класно!!!

,

Поступать не хотела, но сейчас не жалею . Спасибо тебе УПЦ2!

,

Большое спасибо всем.Люблю.

,

Центр лучший Большое спасибо товароведу Лучший преподаватель такой курс можно получить только здесь. Кто хочет получить специальность а также расширь свой кругозор рекомендую всем. Даже не студентам. Я сюда попала когда была на барже по трудоустройству и с удовольствием ходила и занималась. Спасибо огромное!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Очень классный центр,поступайте

Партнери сайту
Академія мистецтва краси
Академія мистецтва краси
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Дніпрі (Дніпропетровську), а також коледжі та технікуми в Дніпрі (Дніпропетровську), курси в Дніпрі (Дніпропетровську), репетитори в Дніпрі (Дніпропетровську), тренінги в Дніпрі (Дніпропетровську), робота в Дніпрі (Дніпропетровську)

Зворотній зв'язок