Напрямки навчання
Оцінка відвідувачів
(по 8 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Вступили в 2016 року на спеціальність "Виробництво харчової продукції" на бюджет, все чесно, без хабарів і корупції

,

Коледж непоганий! викладачі дають великий обсяг інформаціі, но були такі, яким потрібно платити. Але загалом коледж, як одна велика сім"я!!

,

Колледж СУПЕР! Але є зауваження до вчителя української мови Якшина В.Л.,вчитель часто не готовий до уроку,некомпетентний!

,

Мені все подобається ,хто хоче навчитися ,той і вчиться,а той хто прогулює-самі розумієте.

,

На мою думку, досить непоганий заклад. Тим, хто бажає навчатися - є всі можливості для цього. Значна частина викладачів добросовісно виконує свої зобовязання. При бажанні можна здати всі предмети без труднощів.

,

Не собирался оставлять отзыв, но прочитав оценку Игоря, хотел бы высказать своё мнение. Я сам учился в этом учебном заведении и с уверенностью могу заявить - что менее коррумпированного колледжа в Киеве не найти. И то, что описал Игорь, свидетельствует лишь о том, что он не посещал (прогуливал) занятия и уровень его знаний, а заодно и порядочности, что называется, "ниже плинтуса", если он позволил клеветать на добропорядочных преподавателей, которые за копеечные зарплаты дают людям образование и НИКОГДА не требуют за это НИКАКИХ подачек.
Моя оценка 5: ОЧЕНЬ ХОРОШИЙ КОЛЛЕДЖ, ЗАМЕЧАТЕЛЬНЫЕ ПРЕПОДАВАТЕЛИ, ХОРОШАЯ ПРАКТИЧЕСКАЯ БАЗА + желающим практика в Крыму: день работаешь, день отдыхаешь... Глубоко уважаю и ценю всё связанное с этим учебным заведением и всем рекомендую!

,

клас

,

Там всё бомба

Партнери сайту
Вище професійне училище суднобудування
Вище професійне училище суднобудування
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок