Напрямки навчання

Коледж геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує абітурієнтів та їх батьків на День відкритих дверей та святкування Дня геолога.

1 квітня з 10 до 15 години

В програмі заходу:

 • 10-00 - 10-30Ознайомчі леції з напрямів підготовки та правил прийому до коледжу
 • 10-35 - 11-00Пробне тестування з математики або з української мови (на вибір)
 • 11-00 - 12-00Екскурсія до Геологічного музею коледжу
 • 12-00 - 13-00Святковий концерт, присвячений Дню геолога
 • 13-00 - 15-00Екскурсії по кабінетам та лабораторіям коледжу

На Дні відкритих дверей Ви зможете відвідати навчальні заняття, ознайомитись з матеріально-технічною базою, поспілкуватись з викладачами, дізнатись цікаву інформацію про спеціальності.

Деталі http://kgrt.univ.kiev.ua/news/detail.php?ID=123


Коледж геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка - єдиний навчальний заклад України, який готує молодших спеціалістів усіх геологорозвідувальних спеціальностей.

У коледжі є навчальні і спортивні корпуси, навчальні майстерні, їдальня, гуртожиток, навчальний полігон, геологічний музей, бібліотека з читальною залою, а також, укомплектовані сучасною апаратурою і обладнанням, кабінети й лабораторії.
Комп’ютерний центр коледжу оснащений сучасними комп’ютерами, має доступ до Інтернет.

Напрями навчання

КГРТ готує молодших спеціалістів на основі базової загальної середньої освіти (вступні іспити - українська мова та математика) та повної загальної середньої освіти (на вакантні місця) (сертифікати ЗНО – українська мова і література, математикаабо географія - базовий рівень (100 балів)). Навчання в Коледжі здійснюється за рахунок державного замовлення або за кошти фізичних і юридичних осіб. Коледж готує молодших спеціалістів з наступних освітніх програм на базі 9 класів:

 1. 029 Діловодство та архівна справа;
 2. 101 Прикладна екологія;
 3. 103 Геоінформаційні системи і технології та землевпорядкування;
 4. 103 Геологічні методи пошуків та розвідки родовищ корисних копалин;
 5. 103 Геологічний туризм;
 6. 103 Гідрогеологічні та інженерно-геологічні дослідження для водопостачання і будівництва;
 7. 103 Розвідувальна геофізика та комп’ютерна обробка геофізичної інформації;
 8. 133 Технічне обслуговування та ремонт геофізичної, радіоелектронної апаратури та комп’ютерної техніки;
 9. 184 Буріння свердловин на корисні копалини і воду;
 10. 274 Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів;
 11. Облік і аналіз фінансово-господарської діяльності підприємств.

Також, коледж приймає абітурієнтів на базі ОКР «Кваліфікований робітник» за результатами вступного випробування за наступними спеціальностями:

1. Технічне обслуговування та ремонт геофізичної, радіоелектронної апаратури та комп'ютерної техніки (платне) - радіомеханік - 2 роки;

2. Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів (платне) - слюсар з ремонту автомобілів - 2 роки;

3. Діловодство та архівна справа (платне) - оператор комп'ютерного набору - 1,5 роки;

4. Облік і аналіз фінансово-господарської діяльності підприємств (платне) - контролер-касир, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, конторський (офісний) службовець (бухгадтерія) - 1,5 роки.


Термін навчання: для вступників на базі 9 класів - 3-4 роки, для вступників на базі 11 класів - 2-3 роки.

Вища освіта освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст"

В коледжі дві форми навчання – денна і заочна

Атестат про повну загальну середню освіту, диплом молодшого спеціаліста.

Випускники коледжу можуть продовжити навчання на відповідних факультетах КНУ імені Тараса Шевченка, а такожпрацевлаштуватисьзаспеціальністювбудівельні організації,геологічні організації,СЕС,автомайстерні,секретарямиі т.і.


В Коледжі геологорозвідувальних технологій працюють підготовчі курси для абітурієнтів на базі 9 класів з математики та української мови, які надають додаткові бали та пріоритет при зарахуванні.

Зареєструватись на курси  та отримати довідки можливо за телефонами:

 • 096 489 89 23 Тетяна Юріївна
 • 044 528 16 91 приймальна 
 • 044 529 04 94 Валентина Василівна Яценко 

або за посиланням
http://goo.gl/forms/8shoy2IKwO 

Дні відкритих дверей – 16 грудня 2016 р, 24 лютого, 1 квітня, 19 травня, 9 червня 2017 року

Оцінка відвідувачів
(по 25 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Закончил техникум в 1966 году, только положительные эмоции, с грустью вспоминаю о тех годах. Позже, приезжал несколько раз, что-то не так, что-то поломалось.

,

Їздили з Гайовим Іваном Васильовичем на полігон, на капусту, вчилися чудово, скільки спогадів, зараз нажаль дійсно все запущене

,

Была в этом коледже 2 апреля 2016. Возможно преподавательский состав супер, но само здание, аудитории... Я в шоке. Никогда не думала , что возможно так нашему государству не любить образование. Говорят коледжу 85 лет, ощущение, что ремонт последний раз и делали 85 лет назад. Очень печально, что такое высокое название, как коледж при УНИВЕРСИТЕТЕ Шевченка при таком плачевнейшем состоянии. Кто видел корпус, тот поймет . Пишу без сарказма.

,

Самиий класний технікум і самі класні викладачі

,

Выпуск 1982 года, гидрогеология и инженерная геология, красный диплом, преддипломная практика на Камчатке, Это было здорово, круто. Равных техникуму учебных заведений не было, а общались мы, поверьте, с очень многими студентами

,

Я выпускница 1977 года (2-е геофизическое отделение). Техникум был учебным заведением высшего класса с превосходным преподавательским составом. В те годы он имел всесоюзное значение. Выпускники разлетались от Карпат до Камчатки и ценились на производстве больше чем выпускники соответствующих вузов. Ни один ВУЗ не имел такой объемной материально-технической учебной базы. Своя ЭВМ, электротехнические, радиотехнические, минералогические, химические и проч. лаборатории. 2 учебных полигона со стационарной буровой вышкой и несколькими самоходными буровыми установками, каротажной и сейсмостанциями, разнообразным геофизическим оборудованием и приборами. 2 общежития, спортзал, спортивные площадки. 1500 учащихся, из них 500 иностранные студенты.
Куда все делось? Изначально он финансировался Министерством геологии СССР, потом министерством УССР. А сейчас кто финансирует?
Удручает список оставшихся специальностей. Учеба в техникуме была самым замечательным временем в моей жизни. 5 -за прошлое

,

Можливо коледж має непоганий рівень акредитації але цього замало. Будівля коледжу знаходиться вкрай жахливому стані як зовні так і в середині. Обшарпані стіни, падаюча плитка зі стін та цегла лише Бог та щасливий випадок оберігає людей від каліцтва! Спортивний зал нагадує скотарню… Прилегла територія та внутрішній двір в занедбаному стані, гори будівельного та побутового сміття!!! Неможна ось так красти все до останньої копійки!!!

,

Я выпускник КГРТ 1983года ( техник геофизик - сейсморазведка ) и горжусь этим. Получил диплом с отличием, объездил весь Союз от Бреста до Сахалина. Воспоминания о техникуме самые прекрасные. Это действительно был один их лучших техникумов. Преподавательский состав заслуживал уважения. Не могу ничего сказать о том, как сегодня обстоят дела, очень давно не был.

,

Лучше КГРТ нет 1976 г.в.

,

Прекрасні викладачі

,

Коледж супер!!!!! Закінчила з червоним знанням, вступила до НАУ. В університеті з знаннями після коледжу не маю чого робити!!!!

,

Очень хорошие отзывы о техникуме относятся к временам СССР-да, это был замечательный техникум, а сейчас возможно это и не плохое учебное заведение по обучению, но его состояние внутри.....это разбитое и убогое сооружение времен послевоенной эпохи - остатки былой роскоши, убитой в годы славной независимости.
Я обращаюсь к руководству теперь уже колледжа! Вам не стыдно встречать бывших выпускников в таком хлеву? Пожалуйста сделайте в заведении достойный, хотя бы косметический, ремонт.

,

Замечательный преподавательский состав 90-х годов :) Спасибо!
Закончила с красным дипломом и поступила в КНУ им. Шевченко на факультет Геологии :)

,

самый авторитетный техникум ссср. равных ему нет и не будет. преподаватели-практики высшей категории. спасибо большое. выпуск 1990г.

,

Техникум дал знания как в 1962-1966 гг. и при этом хорошую путевку в жизнь, так и помог выжить в 1990-тые, преподав и научив выживать в "диком" капитализме. СПАСИБО огромное!

,

Малина отжигал в свое время))) Он что еще преподает? Мой выпуск 2004 г. Автомобилист))

,

А я закончила с красным дипломом....Техникум супер))))

,

дааа.. а Учитель Малина вообще крут!)

,

"Компьютерная обработка геофизической информации" - это не специальность, а специализация! На самом деле специальность "поиск и разведка геофизическими методами" Техникум обманывает вступником.

Если поступаете ради слова "компьютерная" - разочаруетесь.

,

КГРТ супер! Закончил в 1990

,

Технікум зав жди був прекрасним навчальним закладом!

,

Техникум дал мне все необходимые для жизни, учебы и работы знания. Благодарна всем своим преподавателям!

,

да классно годы прошли!!!=)

,

Техникум дал отличные знания. Благодарна всем учителям!

,

Я закончил этот прекрасный техникум с отличием.

Партнери сайту
Вище професійне училище суднобудування
Вище професійне училище суднобудування
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок