Напрямки навчання
Оцінка відвідувачів
(по 48 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Продажна бурса! Не советую никому сюда поступать, всем нада дать на лапу!

,

Як випускник цього коледжу можу сказати що коледж корумпований гроші беруть всі і нічого толком не викладають, і занести треба декану заочного факультету інакше тебе завалить, або скаже щоб більше 3 не ставили, і за захист курсового проекту прийдеться заплатити $1000 інакше не здаси...

,

Всі беруть гроші але є і один такий викладач (фізик) який взагалі нічого не викладає а лише йому староста гроші приносить, ще деякі дають нам прямі наміекі що треба їм заплатити...

,

Без хабарів нікуди. ...

,

За захист курсового проекту прийшлось заплатити 700$ хоч сам все креслив, матеріал більшість сам находив,а мені сказав керівник проекту що весь матеріал не підходить що плагіат,аж коли заплатив то допустили до здачі.

,

класний коледж багато почерпнув знань викладачі супер

,

На заочному взагалі нічого не навчають. Та й поступають туди лише ті кому потрібен "папірець". В нас в групі навчаються такі що взагалі приходять один день все забашляють, обхідний підпишуть і більше не появляються, і мають такі ж оцінки як ті що вчаться. Потім і керують залізницею такі безграмотні люди що все купили.

,

Навчаюсь на 2 курсі заочно, факультет локомотиви . Деякі викладачі, наприклад фізик і ще пару взагалі нічого не викладають, лише староста ходить і домовляється за то скільки їм заплатити. Ще з одного предмету викладач сказав що краще заплатити по 150грн за контрольні бо завдань які там треба виконати ми і так не виконаємо, от так навчаємся ми.

,

Хотіла поступити по закінчені цього коледжу в Харківську академію, документи подала, аж тут виявилось що я ще зарахована минулого року була на іншу спеціальність на стаціонарі, в коледжі сказали що таке не можливо,що я щось придумала. А в академію на стаціонар не прийняли хоч пройшла вступні іспити, по причині що я вже навчаюсь на стаціонарному в ЛКТІ. А в ЛКТІ ніхто нічого мені не пояснює, думаю в прокуратуру звертатися!...

,

Майже всі викладачі хочуть гроші, причому, немалі...

,

Я навчався в цьому коледжі минулого року на заочній формі навчання на спеціальності "Технічне обслуговування, ремонт та експлуатація тягового рухомого складу(помічник машиніста) і я чув багато про те, що від заочного навчання по даній спеціальності немає ніякої користі, тобто заочне навчання ніяких залізничних знань не дає і від нього випусники не стають помічниками машиністів у поїздах!) І після цього я добровільно відмовився від навчання в цьому закладі!) Тепер шкодую!) Але точно незнаю, правда це чи цілковита вигадка того, що заочне навчання по моїй вищезазначеній спеціальності ніяких залізничних знань не дає і випусники цієї спеціальності після заочної форми навчання не можуть бути "помічниками машиністів" у поїздах?

,

Хотів поступити на державне, в приймальні комісії сказали що потрібно 500грн на фонд закладу і ще 1000 доларів заплатити інакше ніяк не пройдеш!

,

Нормальний заклад

,

В закладі кожного тижня збирають гроші, то на АТО, то якомусь хлопцеві на операцію, то ще на щось. А ще навесні всіх 'заставляли' інакше не скажеш, підписатись за питицію до президента щодо місця коледжів у вищій освіті чи щось таке, тим хто не підпишуть сказали що матимуть проблеми з закінченням навчання та здачею сесії...

,

Як випускниця цього коледжу можу відверто сказати:
якщо студент реально вчиться та ходить на пари ніхто у нього не вимагає гроші. Навпаки, викладачі люблять розумних та працьовитих студентів. За чотири роки навчання заплатити за предмет приходилось всього 3 рази (є там 3 викладачі-скоти, прізвищ не називатиму).
Якби у мене була можливість повернутися і ще раз поступити в цей коледж - я б навіть не задумуючись зробила це! Але, є одне але.... Не факт, що після закінчення коледжу ви будете мати роботу. Ну і робота на залізниці - не мед. Зарплати не такі великі як за часів Кірпи. Тому щоб йти на залізницю працювати - треба нею жити, тоді робота буде в задоволення.

,

Вимагають гроші за заліки, та й кажуть щоб за екзамен не забували. Будеш ще дороще., всі дивляться на студентів як на тих з яких можна здерти...

,

Хабарі берудь усюди така вже наша держава,і такі люди)

,

На державну форму приймають учнів з низьким середнім балом атестата за 9кл. в них набагато кращі оцінки вступних випробувань. Учні ходять разом з батьками і договорюються з адміністрацією закладу про вступ. Ніякої справедливості немає нічого не доведеш. Навіть результатів вступних випробувань не хочуть переглядати...

,

За вступ на державну форму вимагають 200$ хіба так має бути!!! Хабарний заклад

,

За три роки, що я вчуся, не разу не чула щоб хтось вимагав у нас гроші, це при тім, що я живу у гуртожитку. Навпаки вчительки фінансового обліку дуже хороша і справедлива. Ніколи би такого не почули від неї!!!Я не разу не пожаліла що вибрала ЛКТІ!!!!Дякую всім вчителям за набуті знання!!!!!Раджу всім поступати сюди!!!!!

,

A нам викладачка дисципліни фінансовий облік казала скинутись по 500 гривень на екзамен інакше завалить нас. В паралельній групі скидувались по 700-1000гривень, щоб лише здати той екзамен і отримати диплом!

,

А знали б ви скільки нам обійшовся екзамен з одного предмету. До неї кожен особисто підходив казав яку хоче оцінку і вона називала суму, мінімум щоб здати на 3 то прийшлось заплатити 300гривень. А дехто платив 700-1000гривень. Діти позичали гроші в знайомих, друзів, тільки щоб здати той екзамен, і отримати диплом!

,

Та всі там беруть гроші і викладачі, і методисти, без грошей і зв'язків немає туди чого поступати бо не закінчити цей колледж!

,

Заочне відділення яке було хабарне таке і лишилось. Всім мабуть зрозуміло що туди ідуть не освіту здобувати а диплом купляти.

,

Провчилася майже 4роки роки на заочному відділенні на напрямі рух. Методисти на заочному можуть забути відмітити здані контрольні роботи, пізніше відмітити, або взагалі загубити роботу, навіть заліковки можуть загубити, коли приходиш до них завжди дивляться на тебе чи не маєш щось для них, бардак там діється одним словом...

,

Викладачка дисципліни фінансовий облік приходить на пари коли хоче, деколи взагалі на кінець пари, а на контрольних вимагає все, навіть те чого не проходили, оцінки занижує без пояснень.

,

заочне відділення- це обдираловка студентів. Сесію дешевше ніж за півтори тисячі не здаш. З кожним курсом дороще!

,

скажу вам всім так небудьте наївні .....взятки як брали так і беруть .нажаль система незмінилась.але все залежить від студентів -якщо вчитись то і платити непотрібно. я тоже вчився 2001-04.....орг.пер і упр зал.транс.тоже нерідко платив але в основному старався вчити сам.такщо всім бажаю успіху.......і щоб наша держава надавала хороші робочі місця з наромальним заробітком ......а не тільки ті козли що нажерли пузо і сидять в кабінетах

,

Взятки беруть майже всі. За залік 150-200грн. Екзамен 200-300грн. От таке то заочне навчання в коледжі!

,

Хороший заклад)

,

Ну не знаю про які хабарі йде мова!! я вчилась тут 3 роки, закінчила з відзнакою, і можу с певненістю сказати, що заклад просто супер))) А про хабарі я не чула, навпаки викладачі допомгають!!!

,

Вчився на заочному 3р, 6м на кожній сесії приходилося дати взятки. Навіть якщо знаєш все одно завалять., взятки беруть всі. Захисти диплому 100 доларів. Хіба це нормально? Не йдіть сюди.

,

дуже гарний заклад

,

навчаюсь на тепловозному відділенні, денна форма, державник. Вчитись тут реально і без грошей. От вже 2 рік семестер в семестер витягую стипендію. Щоб там не казали, але викладацький колектив(ті, що мене вчили і вчать), прекрасний. Але як кажуть, в сім'ї не без урода. Хороше ставлення до студентів, аж заохочує до навчання. Заліки автоматом? Та будь ласка, получайте. Одним словом, i like it.

,

Мда... Пошёл поступать и тут надо 2500 $. Откуда мне их брать!? Короче колледж продажный... Не советую не кому.

,

Контингент жахливий! Велика кількість примітивних, погано вихованих студентів.Мешканці гуртожитку замість пар проводять час на дитячому майданчику поруч, куди мамам з дітками зась. Замість української мови - суцільні матюки. Не той заклад, що був, не той!

,

ЛТЗТ НАЙКРАЩИЙ!!! Якщо ходити на пари і вчитись, то всі заліки автоматом. Дуже хороші викладачі. Всім раджу поступати!

,

дeякi виклaдaчi хочуть здeрти з тeбe остaнню копiйку. Алe e тaкi що спрaвдi хочуть щось нaвчити . Нaприклaд Горошко-Яровик Л.I. сaмa нaйкрaщa виклaдaчкa в лтзт.

,

Хороше ставлення учителів

,

гарний гарний....

,

Навчався тут заочно. Закінчив з відзнакою, але скажу відверто що цей заклад варто закрити бо він наносить значної шкоди залізниці. Соромно згадувати як доводилось переконувати викладача прийняти у мене саме виконану курсову роботу а не 50 доларів, як всі дивились на тебе мов на мішок з грошима і нікого не цікавило що ти прийшов сюди вчитись.

,

Найкращі роки,найкращі викладачі.ЛТЗТ-супер

,

роки навчання в технікумі-це кращі роки мого життя!дуже високий рівень викладання

,

тепловозне відділення найкраще

,

наш технікум НАЙКРАЩИЙ..!!!!!!!!!!!!!!!

,

Хабарний заклад

,

Хороший заклад..)

,

Сильний колектив!!!!!!!!!

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок