Напрямки навчання
Оцінка відвідувачів
(по 85 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Коледж один з найгірших. Взятки на кожному кроці. Зимою не палиться. І будьте певні вас не випустять поки ви не заплатите стільки скільки потрібно

,

Це найгірший коледж. Не поступайте сюди потім будете жаліти

,

В загальному коледж не поганий,але коли прийшов час холодної пори року, а там не опалюється приміщення...тоді біда...
Висидіти 1 год. 20 хв. на парі-коли їх 4 чи 5-неможливо.Збираються студенти підписуються для того щоб пари були по 1 годині,але і це не завжди допомагає.Канікули зимові були з 9грудня 2016р і по плану мали бути до 13лютого,але через те що в коледжі не опалюється ,канікули продовжили до 20лютого,бо на дворі холодно.Хто хоче вчитися-взяток давати не обов язково,а хто не вчиться то мусить.
За НБ (пропуск) треба платити 20грн,це прописано в договорі..який підписували батьки при поступленні в коледж!
Якщо є можливість поступити в інший коледж-наполегливо раджу!

,

Коледж це тяжко назвати гірше бурси вчителі браняться, беруть взятки керівництво гарно обіцяє но нічого не робить в коледжі і гуртожитку опаленя немає в навчальній ставльться як до нелюдей за просту довідку посилають з кабінета в кабінет і толку ніякого нб платні кожна по 20грн які непередбачені законом украіни в колиджі грязно а про гуртожиток це окрема тема комендант не звертає уваги на то що курять і пють окурки по цілому коридорівє в душі весь час холодна вода по туалети ліпше промовчу категорично не всупайте в цей коледж нікому нераджу один + гарні дівчата є

,

Коледж дуже гарний,викладачі приємні,в гуртожитках дисципліна і порядок був, коли там комендантом була Надія Григорівна,строга і справедлива,жили в гуртожитку всі дружньо,чистенько,на коридорах ніхто не курив,туалети нормальні,завжди було тепло і в коледжі теж.Все залежить від директора Вічна память Лазуру П.Ю директор він був супер і все пильнував,взимку тепло,дисципліна і коледж дружній,дуже скучаю за студентськими роками,поступалаб ще раз але не тепер з таким керівництвом як тепер, їм все одно на студентів головне гроші,в гуртожитку теж помінявся комендант срач жах такого небуло я вчилася і прожила в гуртожитку 3 роки,було класно почувалася як вдома,все залежить від керівництва якшо керівник ніякий то і решту буде таке саме,я вчилася з 2005-2008 року.

,

Та ну,топовий калідж)

,

Не палять, тільки обіцяють, друть за пропуски хоча вони законом не передбачені, деректорка ходить в білих чоботях і всім посміхаючись бреше шо "Все буде добре для неї"!!!!!!!! Коли вже падло насититься. Хай краще декларацію заповнить)))))))

,

коледж лайно , не палять - зимно , грязно , викладачі беруть філки , в гуртожитках грязно , студенти хворіють. А за енки платити по 20 гривень.
То піздєц палнєйший , вирішуйте щось з тим .

,

коледж жахливий.відношення до дітей жахливе,гуртожиток взагалі окрема
тема.

,

Коледж жахливий взятки на кожному кроці, більшості викладачів нема різниці вчишся ти чи ні аби гроші давав, жахлива несправедливість в групах були студенти які не ходили на пари і ніфіга не знали а оцінки получали кращі за тих хто дійсно ходив і вчився. В навчальній до студентів відносяться як до скота! Нікому не раджу туди поступати! Якби я знав який там ппц ніколи б не поступав! Тільки одна назва коледж а подісному як якась бурса в селі! жах

,

Не вартий уваги!!!!!! Хіба що правоохоронні органи мали б зацікавитись цим закладом.
Дітей не вчать, пари короткі, опалення не має, енки платні, хабарі беруть на ура, і т.д. просто жах!

,

Корупція процвітає на вищому рівні, деякі викладачі кожному окремо на листочку пишуть ціни за іспит чи залік(!)
Куратори груп, здебільшого нічим і ніким не переймаються, окрім себе і подарунків, які студенти повинні їм дарувати на всі свята.
За дипломи платили по кілька разів, вічно гроші десь пропадали.
В навчальній частині - хами, які не рахуються зі студентами!
Дуже часто навчання проводилось в гуртожитках!
Зимою в коледжі неймовірно холодно, опалення немає.
Не вступайте у цей заклад, дуже пошкодуєте.

,

Навчалася 2 роки тому , на фінансах і дуже сильно пожаліла, що пішла саме у цей коледж!пропуски були платні(наскільки відомо зараз теж), в аудиторіях холодно (особливо у гуртожитках) було навіть таке, що ручки переставали писати, гуртожитки у жахливому стані жодної дисципліни, гроші тягнули як могли (правда не всі, але їх було дуже мало), у навчальну частину страшну було зайти, заставляли виписувати нікому не потрібну газету, купляти талони в їдальні, канікули були 2 місяця економили опалення, хоча ми платили по 6 000 гривень в рік.

,

Поступила на 1 курс ,факультет правознавство,здати сесію реально самому але якщо хочеш кращу оцінку то треба дати гроші.корупція на вищому рівні,за практичні,лабораторні,кр,ср треба платити 20 грн якщо пропустив без поважної причини.Викладачі нормальні.Якщо ви хочете поступати то знайдіть краще інший коледж можливо там буде краще бо реально пожаліла що поступила.В аудиторіях дуже холодно,гуртожитки жахливі.Опалення ноль в коледжі але все одно кажуть платити за ком.послуги.Жах просто

,

Коледж жахливий. Беруть гроші за все, самому щось здати майже неможливо. Вчишся ти добре чи не дуже, всеодно заглядають "в кишеню". Звичайно є й хороші викладачі, але їх можна на пальцях перерахувати. Жалію, що сюди поступила... просто намарно витрачені гроші.

,

знову почали брати за пропуски. Законом не затверджені платні відпрацювання

,

Сам жалію і іншим раджу, ніколи в житті не думайте навіть вступати сюди. Вчись не вчись, а гроші дерли друть і будуть дерти, поки так званий коледж буде існувати. Нічого не отримаєш поки не заплатиш.Правда не у всіх, але в більшості. Ніякої матеріально-технічної бази немає. Практичних знань не дають. А "туалети" в 2-гому гуртожитку, це взагалі окрема тема. Хочете здобути нормальну освіту вступайте в інші заклади, де платиш гроші за навчання, але отримуєш відповідні умови начання та знання.

,

Скажіть будь ласка за що ми платимо таку велику суму за навчання, якщо наші діти 2 місяці сидять вдома на канікулах???
Плюсова температура в кінці січня дозволяла вийти на навчання швидше. Чому адміністрація говорить про економію на опаленні? До чого нам ваша економія, ми платимо за навчання і вимагаємо відповідних умов для дітей! І що це за розмови про п"яті пари у 2 семестрі? Скоротіть канікули і дайте можливість дітям вчитись за НАШІ гроші так, як це повинно бути. Такої вартості навчання цей коледж точно не вартує!

,

Коли приходила оглядати коледж перед поступленням то мені показали його в кращому світлі-компютери нові,все чисто охайно
Но! після посвяти нас зразу повели не до коледжу а до гуртожитку в якому цвилість, неприємний запах, всюди пилюка на партах,побілка облізла а сходи по яким ми йшли де не де обвалені...І тут я буду вчитися?
ще перед послупленням на практиці хоча краще це назвати виправними роботами нам дали пастувати підлогу ванючою пастою і дали старі тряпки я за наступний день жахливо отравилася так як це опасно для здоровья прийшлось платити гроші щоб туди не ходити!!!!
Думаєте що якщо вчитися то все пройде чисто? НІ! Частенько вчителі переривають пари 1-2 курсу щоб покрасити стіни,прибрати мусор в дворі,позамітати листя,помити спортзал брудними тряпками та щей без рукавиць і з погрозами вчителів!!
Вчителі деякі погрожують якщо студенти не виконують обовьязки прибиральниць тому і на їхні пари з кожним разом ходити то спортити нерви...
Не поступайте туди!на роботу не беруть

,

Боже вище керівництво, подивіться на цей безлад що робиться в коледжі! Ганьба!

,

Я наприклад дякую ліцею, бо вони всіх нас підготували до ЗНО. Причому безкоштовно! Гроші за навчання то само собою, але за репетиторство ніхто не платив це факт. Хтось був, що не здав? Не було. Здали всі. Хтось потянув і мав щастя поступати в універ чи академію, а хтось не дотянув то пішов собі в коледж, як і було колись.
Я дуже дякую ліцею, бо минула коледж і пройшла в універ. При тому зекономила 1 рік навчання. Бо пішовши в коледж, а потім в універ вийшло б на 1 рік довше.
Ліцей ти класний! Продовжуй свою роботу всім ворогам на зло і не звертайте увагу на тих нитіків, які завжди чимось не задоволені!
Дякую ще раз.

,

Той хто пише ці відгуки не компетентні, змінилися Міністерством правила, здавати ЗНО, дякуючи викладачам ліцею, ми всі здали і поступили у вищі навчальні заклади та залишилися в коледжі, рахуєте кошти, а скіліьки ми би витратили на ЗНО, про це ніхто не говорить, я ще раз дякую своєму ліцею!

,

Звичайна піраміда збагачення. Подали документи в коледж- попали в ліцей. Давайте просто порахуєм 2 групи по 30 студентів=60*6 000=360 000грн.Половину на зарплату викладачам і оплату сумнівної оренди приміщення а половину собі...Непогано
При закінченні жодного документу про здобуття спеціальності "Правознавство", звичайний атестат зі школи+академ.довідка. Умови навчання не відповідають санітарним нормам.

,

У 2012 році подала документи після 9-го класу за спеціальністю "Правознавство",
чомусь документи в приймальній комісії приймали на коледж, а, за результатами співбесіди опинилась у ліцеї.
Не треба розказувати про мови навчання в приміщенні гуртожитку, взимку t10-13 за Цельсієм,
викладачі, які більше за студентів мріють прогуляти пару, крім того, вважають дурнями
Плата 6 000грн. в рік
В результаті заплативши 12 000 грн. отримала атестат про повну середню освіту і академічну довідку.
Ніякого документу, який підтверджує здобуття освіти на рівні державних стандартів. Середня освіта в нашій країні безкоштовна, а за виготовлення атестату платила 100 грн.

,

не поступайте сюди,повірте є набагато кращі варіанти....

,

Коледж нормальний,хочеш вчитися полусиш оцінку без проблем.цього року закінчила,грошей на талони вже не збирають.класна михайлів,стахура.респект.

,

коледж має дуже низький рівень серед інших навчальних закладів такого типу, великі борги, жахливі гуртожитки,аудиторії -деякі таке враження що збудовані на місці якихось туалетів,неприємний запах у гуртожитках,антисанітарія, але зараз виконувачем обов'язків директора є Зубко Наталя Павлівна,щиро надіюсь на неї, адже як кажуть якщо жінка береться за справу то обов'язково доведе її до кінця! надіюсь що через кілька років коли я скажу що закінчила ЛККЕіП ,це звучатиме престижно і гордо, заклад набуде такої популярності що і колись.

,

Коледж супер!!! Шкода що помер директор Лазур Петро Юрийовыч хороша людына була вична йому память

,

Привіт всім!
Першою помилкою своєї молодості вважаю вступ в цей коледж.
Нора, де 90 відсотків студентів-бидло, що робить в реченні по 10 помилок, але кожен лиже викладачам, щоб отримати оцінку. В кінці кожного місяця студенти починають бігати за викладачами і ставати на коліна, щоб їм виправили вже виставлені н/б. Бо кожен швидше вдавиться ніж заплатить за ці самі н/б:)
Гроші за н/б, до речі, ніхто офіційно не оформлює. Їх просто розподіляє між собою директор(чмо, яких мало) і інші впливові в коледжі люди. Ще вимагають(!) передплачувати їхню жахливо нудну газету і харчуватись в їхній їдальні.
Умов для якісного навчання майже немає. Директор хвалиться новенькими комп*ютерами, а на ділі є штук 5 справних комп*ютерів на весь коледж. Інші навіть не включаються:)
Викладачі.. викладачі непогані. Але нудні. Викладають за методиками часів СРСР. Хоча грошей силою ніхто не вимагає.

,

якщо ходити на пари.....сесію здаєш без ніяких проблем і без взяток

,

коледж нормальний...але взятки і корупція на вищому рівні!!! гроші беруть за все...за заліки, іспити, звіти, курсові, самостійні, дипломні, на газету збирають, на талони, за енки!!! гуртожитки жахливі!!! викладачі людські...)

,

Жалію, що сюди поступила. Умови за такі гроші просто ніякі. Гуртожитки просто жах, Викладачі більшість нормальні, але є і такі наглі, що слів не вистарчає. Енки платні, газету кооперції виписувати заставляють, талони на харчування в столовій теж заставляють купляти. Маєте купу грошей можете поступати, але я всерівно не раджу

,

класно всьо тут.. класні люди вчуться

,

Спочатку була розчарована.Але потім привикла!Гуртожитки просто жах(
Викладачі є хороші.Хто вчиться в тих може проканати, але хто не хоче то заплатить і буде мати спокій.Всюди є свої плюси й мінуси.Нічого не маю проти, але йти сюди вчитись не раджу)

,

Коледж класний. Я закінчила навчання в даному закладі в 2005 році, здобула велику базу знань. Дуже вдячна викладачам, а особливо: Карпінська Софія Іванівна - хороший викладач БО. На основі здобутих знань мені легко працювати головним бухгалтером. Поступайте не пожалієте

,

Коледж не подобається...тим що викладачі жахливі особливо Л.Рі О.М(ви поняли) дуже наглі і нервують!!!!!!Енки платні але хто має гроші і прогулювати хоче взагалі супер!!!!)))В гуртожитку круто куримо пємо..нам на все пох!!!!Хочете халяви поступайте(але щоб гроші не забули!)хочете вчитися вам треба закордон!

,

Коледж просто класний.Викладачі дають хороші знаня,можна знайти багато хороших друзів і є багато гарних дівчат.

,

в цей коледж можна поступити після 9 класу але я на даний час вже 10 клас і я хотівби відразу зі школи в коледж перевестися ....можна так чи ні

,

Вчилась 2 рокт дуже задоволена.Я не спорю гроші деруть,але це з тих хто не хоче вчитися , я грошей не платила за сесію.Здавати все легко.Головне спочатку себе показати.Поступити дуже легко.Так що поступайте не пожалієте!!!

,

вчичалася в коледжі 2роки і ніхто ніяких хабарів не вимагав..!
сесію здавала без грошей,контрольні писала сама...
навчають дуже добре того хто хоче навчитись..а ледачим і прогульникам пар нема чого жалітися на викладачів і хабарі!!!як ви відноситесь до навчання,так і до вас будуть відноситися викладачі,якщо ви привикли,що за вас хтось має написати контрольну,то звичайно ПЛАТІТЬ..

,

Ніколи не здавайтесь, не зупиняйтесь наполовині шляху, якщо вже почали вчитися тоді закінчіть Коледж в достатній мірі своїх знань

,

тут нормально...... не спорю гроші треба давати полюбому на сесії і заліки......але деякі викладачі хочуть дуже великі суми при тому що потрібно заплатити за навчання той ще плати 200-300 грн за сесію...... поступив(ла) не жалію багато пріколів а особоливо......на початку викладачі шугають ви довго і нудно будете здавати в мене екзамен я вас кину на перездачу а потім дав старості пару гривень і в тебе стоїть хороша оцінка та ще й автоматом......да в туалетах в гуртожитках можна тільки піти покурити........

,

кароч класний коледж!.....перша сесія без грошей......друга ..недорого обійшлась.....лише 100 грн......
три рази на семінарі відповів(ла)........залік автоматом...!

погано шо "н" платні.....але якшо класна староста...то стають вони безплатними!..

хіба туалети в гуртожитку поміняти!.....а так всьо кул!.....

,

Нормальний Коледж !!!!! Телішевський - best!!!!!!

,

Коледж СУПЕРОВИЙ!!!Вчитись легко якщо ти хочеш,а якщо не хочеш то вибачайте.Викладачі нормальні.Студенти тоже.

,

Багато можна написати про коледж,як і позитивного,так і негативногоЯ спробую по сходинках вам описати навчання у цьому закладі1.Енки дійсно платні,по 5 грн. за одну пару!Але це проблема особисто студентів,платити чи ні.Я в середньому за місяць плачу 60грн.І я хороший студент.2.Туалетам в коледжі,а особливо в гуртожитках потрібно приділити окрему історію..дуже..кхм!..повторюсь..дууже плачемну!!!Якщо в коледжі ще зранку туди можна зайти,то в гуртожитках взагалі неможливо.3.Викладачі беруть всі,за всю історію знала одного лише який небрав,але нажаль,і він від нас пішов.Платити потрібно небагато 50-200 грн.Хоча без грошей дійсно реально здати,хочете вчитися-платити не будете.4.Вчитись дууже легко,особисто мені,лекше ніж в школі.Якщо ходиш на всі пари,а ще,якщо один,два рази піднімеш руку,4 на сесії тобі гарантовано,для впевненості можеш дати 50 грн.)

,

Коледж прикольний))))
Та, платний... Але гроші беруть всюди, а не тільки тут!!! Тут і викладачі прикольні і студенти класні =)
Дуже задоволена, що сюди поступила!! Раджу саме наш коледж!)
Поступайте!!) особливо на "фінанси і кредит"...)))

ФН-10 я вас Люблю*))))))
М.К. =)

,

я вчилась на банках - нормально! якщо вчишся, то все ОК. поступайте! Там прикольно, весело-о-о :) Вчителі - лапочки :)

,

за всьо треба платити..а викладачі такі наглі ..і вчать погано.

,

дивлячись на ваші коментарі, якось з однієї сторони і хочеться поступати а з іншої і ні!!!!!!! але я думаю людина яка вчиться і не прогуює пари то їй і не треба багато платити!!!! так що я поступатиму і надіюсь що мені цей коледж дуже сподобається

,

Коледж нормальний.Я в ньому вчилась на БС.

,

Коледж нормальний та і викладачі нормальні...

,

Коледж дійсно класний!!!!!))))
Варто поступати =))))))

,

за все гроші здирають........дуже жалію що сюди поступила....Тут хабарництво на першому місці.....і нормально невчать....тільки на сесії гроші гребуть....

,

у коледжі процвітає хабарництво, особливо під час сесій та екзаменів. поступити можна легко, але гроші знадобляться під час навчання.

,

в коледжі навчаюсь вже 2 роки....скажу відверто...немарнуйте свої студенські роки у цьому гадюшнику....дивно що там туалети ще не платні = )

,

чудовий коледж,затишний і дуже приємно в ньму знаходитися..шкода що була в ньому лише один раз,гадаю що ще туда заїду,або поступлю!

,

Не поступайте в той тупий коледж.....
всі здирають гроші..а вчителі(особливо молоді)
нічого не знають......
прогули платні....ще й інфляцію треба платити..

,

коледж супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

ліцей нормальний,от тільки за пропуски замахує платити..)) майже всі беруть гроші але якшо вчишся то можна і не платити..)

,

коледжи галімий там всьо зроблено на грошах....кожен дере як може і шо ше там погано шо прогули платні....

,

Нормально.

,

коледж хороший,викладачі приємні люди........вчитися неважко,бо пояснюють доступно для всіх................

,

класний коледж... я там вчився в 1989 році... викладачі суперові... поступайте...

,

Хороший коледж, гарна освіта, вчитись спокійно та легко (тим хто цього бажає, а хто лінується тому по заслузі). Дякую керівнику групи - Яремко Любов Ярославівній ( Ви віддавали весь свій час і знання нам)!!!!!!!!!

,

Кароче так собі, є по різному

,

викладачы супер.

,

Класний коледж....Мені там подобається....

Люблю своїх масьок з Бх-20...**))

,

в коледжі весь час намагаються здерти гроші з учнів,вчителі беруть гроші як мінімум по 100 грн за залік а без грошей здати нереально,хабарництво процвітає суперово ,я там третій рік вчусь,після випуску напишу скаргу на даний навчальний заклад в міністерсвто освіти

,

в коледжі деякі вчителі класні і викладають предмет нормально але є й такі що постійно нагадують про хабар. вчителька з зарубіжної олексин прийшла до дня вчителя і сказала що їй дарувати і коли. а поступити легко і можна навіть без хабара

,

Ліцей при коледжі - найкращий!!!!!!!!!!!!Люблю своїх зайок з БС-21,

,

Коледж просто супер!!!!!!!!!!!!!!! і не пишіть всякої фігні??!!!!!Хто хоче вчитися-той вчиться=))))))))а хто не вчиться-хай не відказує,що беруть хабарі!!!!!!!!!!

,

коледж нормальни й. але харить платити за енки шей по 14 грн за одну пару. хочете поступайте Яхно класний чувак

,

Цей коледж, це нора в якій процвітає хабарництво і нагле здирництво. Руслана Т. нагла,якій потрібно руки відрубати.Ця людина просто позорить ім'я викладача. Хочу зазначити,що відділ по боротьбі з корупцією надто зацікавився тим фактом,що у цьому коледжі кояться такі речі,тому маю надію ,що викладати їй залишилося не довго.

,

коледж приватний,
можна вчитись.....
освіта норм...поступайте на товарознавство в митній справі....факультет best!

,

коледж класний вчуя вже 2 роки) дуже подобається перспективний) поступайте не пожалієте)

,

Коледж просто супер ..)

,

Класний коледж , зручно вчитись .

,

Коледж нормальний!!!! Класний був класний керівник Ігор Таранько!!!!!

,

на початку здаєш безкоштовно а потім гроші здирають за все(((

,

коледж афігєнний!!!! суперовий!!!! =))

,

Вчився заочно 96-98рр.Банківська справа.Вчили так,як заочників-слабо.Після навчання працював в приватній фірмі,робота пов"язана з банківською системою,то за 2міс.роботи навчився більше ніж за 2роки навчання!Під час навчання навіть не показали,як заповнюється ремарка,платіжка,договір.Отак...

,

поганий коледж..всьо куплено!

,

Я там вчуся 1 рік і мені там класно

,

Це найкращий коледж на планеті Земля........ Найкращі викладачі і найкращий директор Лазур Петро Юрійович.............

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок