Напрямки навчання
Оцінка відвідувачів
(по 45 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Не знаю, чого всі так задоволені коледжем, може тому, що багато людей не розуміють, що життя може бути кращим. Мене дуже засмучує ситуація з туалетами - 3и кабінки на всіх дівчат коледжу - це мазохізм. Щодо вчителів, більшість відносяться до своєї роботи, як до примусу, помітно, що зарплата їх дуже турбує - поширена всюду ситуація, але нащо виливати це на інших? Нормальних викладачей, в яких є хоч трохи поваги, нажаль, замало... Як на мене, коледж із себе корчить забагато, як для рівня, на якому він знаходиться, але це, звісно ж, моя субєктивна думка. Вийшов дуже негативний відгук, але будемо дивитися павді в обличчя. Вважаю за потрібне додати: в плані відвідуваннь з вас будуть видавлювати останнє - канікули тут якісь неповні, останній тиждень перед новим роком ще треба ходити на заліки... Лпк уад - для тих, хто хоче зекономити на освіті і халявно вступити - ваш вибір.

,

Я навчалась у ЛПК 3 роки, спеціальність "Видавнича справа та редагування", закінчила у 2015 році. Незнаю як інші викладачі, але наші, здається, найкращі))). Так, бували й суворими до студентів, але погодьтеся, що й студенти різні бувають))). Спогади тільки приємні, як згадаю Бабченко С. Г., одразу весело стає, позитивна, максимально-зрозумілі лекції...Скучаю за Шимечко Н. П., як мама)))), надзвичайно розумна і чуйна людина. Ой, багато писати, тому всі викладачі нашої спеціальності хороші по своєму)))). Жодних хабарів, принижень і т.д. не було.

,

Добрий Вечір. Хочу насамперед наголосити, що цей коледж не вартий ні граму часу нормальної, адекватної, Розумної, Високо-Моральної Людини. Вчителі дійсно жахливі, Навіть цю жалюгідну 4 не в змозі поставити. Студенти як ті зомбі, які не розуміють, що роблять і йдуть на повідку в коледжа, який тільки те і змушує що вчитися і слухатися як рабів. Послухайте мою пораду, я вже практично 2 роки вчуся тут і з кожним днем мене все більше і більше бісить цей коледж.

,

Закінчила цей коледж у 1986 році.Спеціалізація "Бухгалтерський облік". Була розподілена на роботу у Сумську область. Згадую викладачів з теплотою і повагою. Особливо викладачів, що читали економіку та бухгалтерський облік. Завдяки їм , я здобула вищу освіту і добилися високих результатів в житті.

,

Читаю коментарі і дивуюсь, як комусь могло бути погано в нашому коледжі, а ще більше дивують коментарі від редакторів, які пишуть, що коледж жахливий, а самі навіть правильно писати не навчились, не треба було штани просиджувати на парах). Здивувало, що комп'ютерників тут немає. Тож, напишу за них. Коледж супер. Більшість викладачів молоді і дають чудові знання. Я прийшла зі школи знаючи тільки англ. мову, а у коледжі підтягнула все до 10. На парах весело та цікаво, з усіма викладачами можна пожартувати). Особливо класними були Дмитрів П. А., Микитюк І. М., Луцко С. І., Брікс М. Р., Щербань А. Л. (який вміє дати жару та виховати в тобі солдата) та звісно Цвик Н. П., в якої сумно ніколи не було (хто вчився, той зрозуміє))) Коледж не корупційний, ніхто гроші не вимагає і оцінки піднімають, якщо ти ходив на пари і дійсно старався, все можна перездати, ніхто тебе не "валить". На стипендію витягнути дуже легко, достатньо ходити на пари і мати конспекти. Загалом, вступайте і не пожалкуєте)

,

Поки що їжджу на підготовчі курси)
Вчителі привітні,дають хороші знання

,

Марта Орестівна -супер . А взагалі всі викладачі -супер.

,

Навчальний заклад хороший.
"Видавнича справа та редагування" без жодних хабарів. Шимечко дуже хороший викладач. Так, дисципліна як у армії, з прогулами суворо. Вчитися не легко, багато вимагають... але воно того варте, бо саме цим і навчають. Після закінчення розумієш це і цінуєш.
Гуртожиток нагадує притон на чолі із комендантом!!! Умови проживання не описати... хто хоч пробував там мешкати зрозуміє.

,

Класний коледж))) Лишились приємні незабутні спогади........

,

самий афігенний коледж у Львові. Викладачі просто супер, особливо Гораль, Щесюк, Микитюк і Гермак. Поступайте і не пожалієте)))))))

,

Навчалась у цьому технікумі з 2000 по 2003 роки за спеціальністю " Видавнича справа та редагування" . Правда редактор з мене нікудишній, зрозуміла аж після академії, не моє це)))). Скажу так в технікумі потрібно вчитись і ще раз вчитись, посидіти в таких незвичних місцях як бібліотека і не одну годину))). Викладачі класні !!!! особливо Вушко, Ільницька, Слоцяк, Кулинич, Старовойт, Захарчин. Згадуючи їх на обличі з"являється посмішка,спливають приємні спогади.Дякую ви супер!!!!!! А хто пише тут про хабарі, то вони є для лінивих, і тих хто має зайві гроші.

,

Дуже гарний коледж. Споаведливі і добродушні викладачі. Присутня ніби родинна атмосфера. Степендія хороша. Тільки черги у буфет довгі, але це не біда— він є в гарному райончику, де навколо нього є безліч продуктових магазинів і фаст-фудів в яких можна добре поїсти.

,

гарний коледж...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Спочатку не хотіла поступати у цей коледж.Проте лише після 2 місяців навчання зрозуміла що це самий найкращий коледж у світі.Навіть не думайте сумніватись, вчителі просто супер :з ними можна пожартувати, вони класно навчають, оцінки хороші нижче 8 нема.Весь матеріал викладають дуже зрозуміло.Мої однокласники які залишились до 10 класу дуже жалкують.А я ні.Поліграфічний-найкращий коледж.

,

поступила в коледж — це просто жах,факультет ви.ю................................ — це найгірше що в мене було в житті. Вчителі відкрито принижують і взагалі нічого не вчать!
там такий дурдом,що це навіть в голову не вкладається! Тепер жалію,що втратила рік і гроші!ужас!!

,

СУПЕР ,,,,,,,, СУПЕР

,

класний технікум особливо РЕПЕТА і КОВАЛИШИН

,

Дуже класний коледж викладачі також особливо Яриш О.С., Павлова О.Ю. Є і не дуже викладачі наприклад Калитка М.І.

,

Неоднозначний навчальний заклад. Прірва між спеціальностями вражає склад викладачів спеціальності Видавнича справа та редагування на високому рівні про інші напрями просто мовчу аби не образити. Вимоги до студентів вищі у ЛПКУАД ніж у УАД (навчаюсь у УАД) . У коледжі справді дають знання якщо вони тобі потрібні. За три роки які я провів у ЛПКУАД натяків на корупцію не було. Ставлення викладачів до студентів справедливе але присутнє поняття "добровільно - примусово".

,

справді коледж супре!!!!......вимагають там дійсно багато, не спорю!!!!!.....але за те знання відповідні!!))).......і на рахунок корубції це далеко не правда, навчаюсь уже 2 роки, стипендію отримую без всіляких там подачок!!!)))...просто вчиттись треба!!!

,

Ну напевне Ваш чоловік просто вчитися не хоче (якщо він звичайно не заочник, якому потрібен папірець про освіту). Я от нікому ні копійки не заніс... Та й ніхто ніколи не вимагав...
А відносно вашого "так просто"... оцінку так просто ніхто не ставить... потрібні знання!!! а на "4" у цьому закладі треба ой як багато знати...

зрештою може він гроші "з хати" (як ви висловились) не викладачам а коханкам носить... а вас дурить просто... попитайте його при нагоді (перед черговим іспитом чи заліком) чого він навчився із якими знаннями йде отримувати оцінку. І будете мати відповідь!!!

,

жах....жах...жах....у мене там чоловік вчиться,гроші всі з хати забирає-викладачам носить....бо так просто вони навіть 4 не ставлять!!!!

,

Коледж супер

,

Вчився в цьому коледжі з 1969 по 1972 роки. В той час це був технікум з високим рівнем навчання. Дуже вдячний керівникові групи Назаренко В. Ф., викладачам Машталер І. А., Череднику М. М. та іншим.

,

Про краще місце для навчання годі й мріяти))))))) Знання з видавничої справи і редагування, здобуті тут, заслуговують найвищо оцінки, як і викладачі))))))) А хто твердить, що це жах, - просто не розуміє ким хоче бути і навіщо.

,

вчилася в цьому коледжі 1992-1994 шукаю випускників керівнико була Бохонко МІ гарні студенські роки

,

ЛПК УАД - це дійсно найкращий навчальний заклад і про нього негативно відгукуються ті, кому було слабо завершити тут навчання!!!

,

Хороший коледж, в ньому я отримала багато знань!!!

,

Больше знаний, чем в Львовском полиграфическом колледже, вы не получите больше нигде. И преподаватели отличные. Спасибо Вам огромное!

,

тємський коледж.

,

прекрасний коледж!!!!!!!!....навчаюсь в ньому тільки рік але дуже подобається, вичкаладачі хоч і вимагають багато проте дуже хороші!!!!!))))

,

Заклад просто прекрасний.Видавнича справа та редагування це найкращий фаультет.І знання цікаво получати,і люди там чудові.Викладачі строгі але справедливі.Навчаюся там рік і ніяких зауважень.Просто перкрасно.

,

поступила в коледж — це просто жах,факультет видавничої справи та редагування — це найгірше що в мене було в житті. Вчителі відкрито принижують і взагалі нічого не вчать!
там такий дурдом,що це навіть в голову не вкладається! Тепер жалію,що втратила рік і гроші!

,

Коледж,супер,дуже гарне відношення до студентів і належна база знань.Я дуже задоволена закладом,і планую тут навчання своєї дитини,яка у цьому році закінчує 9клас.

,

Гарний рівень знань я мала змогу тут отримати.

,

При союзе это было единственное и самое мощное полиграфическое учебное заведение. Мы с супругом учились, когда еще был техникум. (выпуск 1988 г.) Огромное спасибо преподавателям за полученные знания, а так же за заботу и внимание. Такой уровень подготовки не давали даже ВУЗы. И практику мы проходили в лучших типография страны. Мы и многие наши сокурсники до сих пор с теплом вспоминаем студентческие годы учебы в Львовском полиграфическом техникуме.

,

Прекрасне місце для навчання.
Я не заперечую, що там у навчанні є прогалини, але все ж таки це хороший навчальний заклад. Викладачі приязні, завжди готові допомогти (наприклад, Павлова, Ярка, Чухілевич...Навіть Цвик із своїми причудами).

,

коледж супер!!! закінчив цього року - хороша база знань + викладачі супер!!!

,

Це найкращий коледж у м. Львові. Тут дійсно, дуже хоророші викладачі, з якими студентам легко знаходити спільну мову!!!!

,

Коледж Супер !!

,

Я закінчувала ще поліграфічний технікум у 2006.Таких знань як тут я не здобула навіть в УАД. Викладачі просто супер. Особлива подяка Вушко О.П. та Яриш О.С.Роки навчання проведені в ПТУАД залишаться в пам'яті на все життя.Окрім цього тут я знайшла свого чоловіка, з яким виховуємо 3-річну донечку.
ДЯКУЄМО ТОБІ НАШ ПТУАД!!!!

,

корупція жахлива!

,

я до вас скоро завiтаю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

коледж сильний, навчають прекрасно!!

,

учебное заведение слабовато

Партнери сайту
Черкаський комерційний технікум
Черкаський комерційний технікум
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок